Сокодавка ще та• 16 июня 2024

Що буде, якщо збрехати на співбесіді про кількість місць роботи?

У резюме маю одне місце роботи, на якому працювала з грудня 2023.
Але якщо глянути на мою трудову - вони побачуть, що я працювала на попередній роботі місяць - з 1 грудня до січня 2024. До того ще є декілька робіт, де я працювала по місяцю офіційно.
Якщо б написала правду, що працюю тільки 4 місяці тут, почались би питання по моєму досвіді.
Завтра виходжу на нову роботу, мене можуть через це звільнити в перший же день?
дякую.
Кондуктор трамвая• 16 июня 2024
Скажете неофіційно працювали. А на кого йдете?

автор Сокодавка ще та • 16 июня 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
у мене в трудовій 5 місць роботи, які йдуть один за одним по одному місяцю
шо тут скажеш ще?
Страхованная• 16 июня 2024
То у вас завтра співбесіда чи Ви вже на роботу виходите?
Не переймайтесь так, Ви співбесіду не пройдете і відпаде необхідність перейматись за брехню.
Кондуктор трамвая• 16 июня 2024
Що ж ви так не довго працювали? Я б запідозрила неладне.
Пургену мне• 16 июня 2024
успіхів на новому місці! якщо ви молоденька і посміхаєтесь - то все буде добре
Щас ухожу• 16 июня 2024
Ответ дляПургену мне
ото и оно - улыбалась по месяцу много где уже
Щас ухожу• 16 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
шо тут скажеш ще?
это нужно сразу показать и рассказать что вас 5 раз не устроило
Шиворот Навыворот• 16 июня 2024
Нову трудову купіть
автор Сокодавка ще та • 16 июня 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Нову трудову купіть
у мене вона електронна

Вельшановна• 16 июня 2024
Я не в курсі як там електронних, але ж трудову дивляться вже після успішної співбесіди.
Летала_НаМетле• 16 июня 2024
Зараз дуже сильна нестача працівників! Візьмуть точно, явно що зп не мільйон.. автор, не переймайтесь. На співбесіді про минуле місце роботи буквально 1 речення, а потім тупо говоріть що дуже хочете розвиватися, що швидко вчитесь, будете все робити що покажуть і блаблабла..
Летала_НаМетле• 16 июня 2024
Ответ дляВельшановна
Ні
Мавка• 16 июня 2024
З мого досвіду, не усі роботодавці переглядають трудову.