-Ань-• 16 июня 2024

Марш рівності у Києві НЕ ВІДБУВСЯ. Замість нього – хода на захист сім´ї і традиц

«Марш рівності» у Києві НЕ відбувся. Замість нього – велилюдна хода на захист сім’ї і традиції:
https://vsirazom.ua/news/marsh-rivnosti-u-kyyevi-n...

У неділю, 16 червня, ліворадикальні угрупування спробували провести у Києві так званий «марш рівності» і «київпрайд». Вони до останнього намагалися приховати локацію. Тому лише зранку у неділю вони повідомили своїм активістам місце і час збору – стація метро «Театральна», 9.00. В цей самий час на Майдані незалежності почався збір українців, патріотів і християн з різних груп, спільнот, організацій і церков. Також чимало просто неорганізованих громадян, які прийшли виступити на захист сім’ї.

Близько 9.40 спецпідрозділи МВС спробували обмежити учасників сімейної правозахисної акції – заблокувавши частину людей біля консерваторії на Майдані.

Ближче до 10.00 вдалося узгодити з поліцією, щоб всі змогли безперешкодно розміститися вздовж проїжджої частини Хрещатику. Там відразу почала формуватися колона для подальшої ходи.

Тим часом Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!», у рупор нагадав поліції події 2018 року, коли спецпідрозділи МВС побили мирних громадян, які вийшли на захист сім’ї. І озвучив пересторогу, щоб цього року не відбулося аналогічної ганьби. Співорганізатор заходу Денис Кошельник також публічно звернувся до поліції з закликом не перешкоджати законним правам громадян і ветеранів заявити позицію і пройти мирним маршем.

Серед учасників зібрання на Хрещатику – велика кількість військовослужбовців і ветеранів. Зокрема Андрій «Банкір» з 23 ОСБ на своєму банері пише: «Я воював за сім’ю, за родину, за діточок, за Батьківщину, а не за під…ів».

У цей час близько 9.50 гомосексуалісти, лесбійки та інші ліворадикали біля метро «Театральна» здійснюють спробу пройти маршем по вулиці Богдана Хмельницького вниз до Хрещатика. Утім поліція відразу дає їм зрозуміти, що не варто цього робити. Можна припустити, у тому числі з тієї причини, що на Майдані і на Хрещатику вже зібралася велика кількість українців, які не збираються толерувати пропаганду девіацій.

Таким чином «марш рівності» не відбувся, жодної їхньої ходи не було. Кілька десятків лівих активістів з шестиколорами потопталися біля станції метро, зробили фото для спонсорів і після цього на заклик своїх організаторів поділися хто куди.

Тим часом близько 10.30 кількість захисників сім’ї і традиції на Майдані суттєво збільшилася. Тоді вся ця колона вийшла на проїжджу частину Хрещатику. І ще за кілька хвилин почала рухатися в бік Бессарабської площі. Слід зазначити, що спецпідрозділи МВС здійснили спробу перешкодити колоні, але кількість українців і їхня наполегливість зробили своє – колона рушила далі. Після цього правоохоронці жодним чином не перешкоджали руху, а лише забезпечували супровід колони і підтримку загального правопорядку.

Велилюдна хода на захист сім’ї і традиції обійшла весь центральний периметр Києва: Хрещатик – Богдана Хмельницького – Володимирська – Михайлівська – Майдан незалежності. Слід зазначити, що саме значна кількість активних українців, патріотів і християн, які вийшли на вулицю попри дощ, стала суттєвим фактором у цій перемозі.

Є родина – є країна! Ми всі разом – за сім’ю! Єднання і нарощування активної дії допоможе нам зберегти Україну від скочування у моральну і загальну деградацію.
автор -Ань- • 16 июня 2024
Сьогодні, 16.06.2024, в день батька.

prozerpina123• 16 июня 2024
Лучше бы день с семьёй провели, защищальщики
Ежеви4ка• 16 июня 2024
Какой ужас, вроде не в Украине, а в рашке
Леска• 16 июня 2024
Тцк прогуляли оба парада?
akarra• 16 июня 2024
Ответ для-Ань-
Сьогодні, 16.06.2024, в день батька.
А с чего они взяли, что геи не уважают военных?
Среди военных есть геи
А в целом, жесть.
Понимаю, насколько далеко нашей стране, а главное, нариду, до цивилизованных стран, терпимости и толерантности.
symbol• 16 июня 2024
Щось ці «захисники сімʼї» на тітушню більше схожі, ніж на «представників церков»
Санька-4b93• 16 июня 2024
Не пойму о чем ваша печаль? И что такое, эти ваши пресловутые семейные традиции- домострой и чтоб баба не смела рот открыть на кормильца, любого - лишь бы был? Меня такие не устраивают категорически.

kanni• 16 июня 2024
Захисники сім‘ї та традицій - це ті агресивні молодики, які бігли бити геїв, прорвавши кордон поліції? Вприприжку з дітками і коханими жінками мабуть?
Санька-4b93• 16 июня 2024
Ответ дляkanni
И почему то все в масках, тоже по каким то традициям, наверное
Odetta Furs• 16 июня 2024
боже...бедные геи...
Nathalie27• 16 июня 2024
Що одні вимагають якихось особливих прав, що інші булять перших. Ото розваги у нас під час війни пішли(
Леска• 16 июня 2024
Ответ дляkanni
Вам вони теж більше на тітушок схожі?
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Каких таких особенных прав требуют ЛГБТ, а?
автор -Ань- • 16 июня 2024
Ответ дляakarra
Среди военных есть геи
А в целом, жесть.
З попереднього парада райдужних:
https://vsirazom.ua/news/vchora-bazhaly-smerti-ukr...
Filomena• 16 июня 2024
Ще одні🤦‍♀️
Це писець.
Невже більше проблем не має? Йомайо.
Подуріли з цими маршами🤦‍♀️
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляprozerpina123
В ранковій темі обговорювали, що цей марш проводиться для рівноправності ЛГБТ з гетеросексуальними парами: одруження, всиновлення і т.д.
Ежеви4ка• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Тобто, жодних особливих прав, тільки рівні з іншими
RaminaSonne• 16 июня 2024
Як же невдобно перед західними партнерами...
julia_kid• 16 июня 2024
Вообще не понимаю какое кому дело кто с кем и как живет ?

prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ дляNathalie27
Ну так и в чем ОСОБЕННОСТЬ этих прав?
Odetta Furs• 16 июня 2024
Ответ для-Ань-
З попереднього парада райдужних:
вот спасибо за это Зокрема у своїх соцмережах висловила обурення щодо перейменування вулиці Плеханівської в Харкові на честь загиблого Героя України Георгія Тарасенка.

«Мені вже палає 2-3 дні, і сьогодні апогей цієї х*рні, бо мер Харкова пропонує перейменувати вулицю на ім’я людини, яка була агресивним гомофобом», – тоді в одній з публікацій говорила Анна Шаригіна. За її словами, їй буде неприємно жити поряд з вулицею, яку назвуть в честь людини, яка «принесла багато болю ЛГБТ». На сторінці в X (Twitter) Шаригіна називала лідера патріотичної організації «Фрайкор» Георгія Тарасенка «покидьком та гомофобом» і закликала просто забути про нього. Але попри всі ці шаригінські зусилля, харківську вулицю таки назвали іменем Георгія Тарасенка – українського воїна-героя, який у мирний час докладав значні зусилля для протидії комуністичній та лгбт-ідеології в Україні. - теперь я хоть буду знать - хто той Тарасенко
Julia -e9ee• 16 июня 2024
Ну теперь гуйло ещё больше будет спасать Украину от ’гейропы’...
julia_kid• 16 июня 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Не традиционна ориентация у нас и до войны была .
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Ще були вкиди, що гомосексуалів не беруть на роботу через орієнтацію
Natka A.• 16 июня 2024
Саме гетеросексуали і піарять весь час той парад.
Якби не оці всі противники, пройшли б собі ті ЛГБТ та і все. Мають право.

Ніт!! Треба обовязково антипарад робити.
prozerpina123• 16 июня 2024
Ответ для-Ань-
З попереднього парада райдужних:
А при чем там неуважение к военным? Если он активно был против ЛГБТ?
Ляпают абы шо, чтоб хайпануть на теме войны?
Читака• 16 июня 2024
Ну не відбувся, та й не відбувся, така проблема
Odetta Furs• 16 июня 2024
странные люди - Плеховская не такая теперь еще и Тарасенко не так- нужно все переименовать в Радужная 1,2,3,4...
akarra• 16 июня 2024
Ответ для-Ань-
З попереднього парада райдужних:
Дочитала до фразы - наркотики, гомосексуализм и коммунизм - друзья. И закрыла
Заказная, абсолютно идиотская статья на непонятном ресурсе.
Сплошные манипуляции и вырванные из контекста события
Одним словом -чушь и гомофобия. Больше ничего
Nathalie27• 16 июня 2024
Ответ дляprozerpina123
Ну так и в чем ОСОБЕННОСТЬ этих прав?
В тому, що їх треба заслужити