Повелитель бітка• 18 июня 2024

Чоловік хоче купити квартиру своїй мамі

Вона має невелику суму, треба докласти як мінімум половину. Свекруха житла не має. Бюджет у нас спільний, маємо маленьку квартиру, збираємо, щоб купити більше. Я особисто проти таких покупок, це віддалить від потрібної нам суми, але чоловік у мене навіть не запитував, дізналася з їх розмови. Що ви про це думаєте?
ВерСаСе• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
На це житло нам допомогли мої батьки. Чому я маю віддавати свою квартиру свекрусі?
Ваша свекруха -безхатько? Ну вона ж десь живе/жила,дітей виховувала,чому Ви не відповідаєте на питання?

автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
Автор, давайте відверто.
Бюджет у вас спільний, а вклад який кожної зі сторін?

По друге, а де мамине житло?
50/50. Живемо на мою заплату, чоловіка відкладаємо. Не має в неї житла
Смешнюча• 18 июня 2024
Тут такая ситуація.
Батьки є батьки

Якщо наприклад мова стосувалась моєї мами, я б їй віддала все до копійки, але! В нас з чоловіком роздільний бюджет.
На його гроші б я не посягала, щоб бути потім винною.
А мої гроші, що хочу те і роблю
Гуру троллинга• 18 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
Автор, давайте відверто.

По друге, а де мамине житло?
Вангую автор в декрете, зотя по сути это вопрсо не снимает. А чья однуха в которой вы живете?
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А куди поділось? Де вона живе?
автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
На зйомі, немає житла в неї
Бешене сарі• 18 июня 2024
плохо бы отреагировала.......где мамино жилье? где ее родительский дом?
ВерСаСе• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
На зйомі, немає житла в неї
Все життя? Ну то хай і далі живе так.
Прожила ж півжиття так, не чухалась.
Перша леді колгоспу• 18 июня 2024
Ответ дляЖертва интернета
Так муж у автора денег брать и не будет.Возьмет свои, а жить будут на ее и складывать дальше на общую квартиру, тоесть теоретически, автор кусок своих денег и времени мамке чужой подарила.
потому что не надо чтоб муж знал сколько получает жена. и вообще мои деньги - єто мои. а мужнині общие. отдал? значит заработай,чтоб купить еду. своих не дам.Не знаю, я б придумала,что мне урезали зп ,но на мои б он точно бы не жил. или маму поселить в свою,а себе больше- как планировали

автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Її батьківський в окупації залишився
Бешене сарі• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
ну всееееее у меня так дядя с тетей жили.в итоге он заьралд свои деньги а о что жили на ёё забыл
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ви давайте випутуйтесь з цієї ловушки.
Бо по факту ваші гроші ви проїдаєте. А чоловікові ось вони! Рідненькі.
З червня місЯця свою зарплату відкладайте, а чоловікові проїдайте
Перша леді колгоспу• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Її батьківський в окупації залишився
він один син?*
Бешене сарі• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
На зйомі, немає житла в неї
развелась с аужем и ушла на сьём?
В кого тако було• 18 июня 2024
Хай йде на оренду, каза. Блін, співчуваю вам. Дурна ситуація, уявляю як вам важко. Але єдине, що ви можете зробити - говорити з чоловіком. Пояснювати, капати. Але не псіхуйте зразу. Скажіть, що вам, по-перше, неприємно, що такі речі він без вас вирішує. Ну і пояснюйте, що дитина росте, ви не можете жити в однушці і тд.
Перша леді колгоспу• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
ооо.це дуже херово. це ще раз доводить,що якщо чоловік раптом забере всі гроші(на покупку,на позичку) ви лишитесь з голою сракою. Так робити не можна! і ваша ситуація вкотре це підтверджує.
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Її батьківський в окупації залишився
Дивіться автор, я була спочатку проти вас
Тепер я ЗА вас
У вас дуже негарна ситуація складається, де вас можуть виставити злою і бездушною.
А насправді вас оббирають як липку
У мами якісь гроші є? От нехай на них і купує що може дозволити, хоче кімнату в гуртожитку, хоче квартирку в пгт, хоче будинок в селі.
І міняйте розподіл коштів. Бо будуть вам сльози
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Если это ваша добрачная однушка, то лучше ее не трогать. Свои деньги откладывать хоть часть.
Если маме негде жить то что то покупать нужно. Четверть вы и четверть сестра и искать по бюджету что то не дорогое (рядом с сестрой). Спросите мужа что они с сестрой думают делать с жильем маме. Потом обдумайте, не говорите на эммоциях
В кого тако було• 18 июня 2024
Якщо, не дай боже, будете купувати їй квартиру, хай на вас записують

автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Не думаю, що я взагалі фігурую в цій ситуації, якщо зі мною навіть не було такої розмови
Стигла полуниця• 18 июня 2024
А на что реально хватает маминых денег, если немножко добавить. Может пригород того города где вы с сестрой?
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Может они не выбрали ещё, не знают что сестра сможет добавить. Потом как найдут вариант и вам скажут. Не помочь совсем в этой ситуации ведь нельзя
В кого тако було• 18 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
А для чого купувати? Хіба не може жити в оренді? Я справді не бачу нічого страшного в цьому
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Вы ведь знаете что маме негде жить, ситуация есть. Вы молчите и он молчит. Ааа где она сейчас живёт?
Стигла полуниця• 18 июня 2024
В 70 лет на аренде, сомнительно. Хотя война не окончена, осколки летят и разрушения. Предложите пока на аренде побыть, а там подкопим и видно будет
автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
У мами було все життя, щоб збирати. Зараз працює і знімає
Люблю джаз• 18 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Так всегда и происходит.
Женщина должна быть материально независима и застрахована
Птица секретарь• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ні, не будуть. Її сума дорівнює 1/4 вартості нашої квартири.
Не зрозуміло скільки у неї грошей. Якщо хоче купити квартиру і на половину вже має, але ви пишете, що в неї 1/4 суми від вашої однокімнатної🤯 В неї 6 тис?
автор Повелитель бітка • 18 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
На жаль, ні на що. Треба докладати, але розглядають варіант житло біля нас
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Не живите на ваши, заначку лучше на вас бы оформить. Сейчас с вами ничего не обсуждают и деньги у мужа, потом может быть сюрприз.
Представьте себя на месте мамы, она ведь жилье имела и потеряла. Нормальные дети помогут без просьб, просто надо понимать размер помощи. И не в ущерб семье
Надеюсь ваши родители однушку правильно оформили, чтоб защитить ваши права