Повелитель бітка• 18 июня 2024
Чоловік хоче купити квартиру своїй мамі
Вона має невелику суму, треба докласти як мінімум половину. Свекруха житла не має. Бюджет у нас спільний, маємо маленьку квартиру, збираємо, щоб купити більше. Я особисто проти таких покупок, це віддалить від потрібної нам суми, але чоловік у мене навіть не запитував, дізналася з їх розмови. Що ви про це думаєте?
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
На жаль, ні на що. Треба докладати, але розглядають варіант житло біля нас
Возле вас не стоит, досмотр на том кто поближе. У вас есть ещё дочь, возле нее не дешевле?
Сколько лет свекрови
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Выходите на разговор с мужем, типа как дальше, мы будем помогать и как. И половину с сестры, и бюджетнее и чтоб не прямо рядом с вами. Сложный разговор, держитесь
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ну от настала тема дуже серйозної розмови з вашим чоловіком.
І перерозподіл фінансів у сім´ї.
1. Вашої думки в цій ситуації ніхто не запитав, чому?
2. Чи ввжає що він має право одноосібно розпоряджатись вашими відкладеними грошима?
3. Він вважає ваші відкладені кошти общими 50/50, чи ввжає що це його гроші.
Оттак прямо і задавайте питання
І перерозподіл фінансів у сім´ї.
Оттак прямо і задавайте питання
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Сколько лет свекрови
57. Ні, біля сестри ціни зовсім космос, вона у Львові
Розбещена цяточка• 18 июня 2024
Так она к вам в итоге переберется. Они все равно купят ее. Только будьте умнее, оформляйте на детей или, как общенажитое.
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
І перерозподіл фінансів у сім´ї.
Оттак прямо і задавайте питання
І перерозподіл фінансів у сім´ї.
Оттак прямо і задавайте питання
Согласна
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Это разные города с вами, там тоже есть пригород. Если возле вас то досмотр полностью ваш, подумайте об этом
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
В нас фізично немає місця, куди можна було б перебратися. Тому в мене і в пріоритеті наша сім´я
Стигла полуниця• 18 июня 2024
Попросите повременить с покупкой из за обстрелов, гарантий что купленное будет ок нет. А потом заначка дб у вас или жить на его а копить ваше. Тогда и право голоса будет. Вы поровну с мужем зарабатываете, он советуется по крупным покупкам?
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Не порівну, але побут і дитина у нас також не порівну, а не мені
Смешнюча• 18 июня 2024
У мене ситуація була на початку сімейного життя.
В сім´ї чоловіка приватизували трьошку на 5 чоловік.мама папа троє дітей.
Мама померла, тато жениться. І дружина каже давай продамо квартиру, сини вже виросли, купимо будинок сини вже написали відказну.
В новий будинок їх вже не пустили. Ви вже великі.
В мене очі по 5 рублів, але ок.
Далі вони продають цей будинок і виїзжають на родіну мачухи в Росію. Де гроші за будинок благополучно іспаряються, а тато стає не потрібним.
А
Ми з чоловіком починали з однієї тарілки на 2х. Але якщо а пару років купили убиту двушку під ремонт. Вже дитинка була
І от тато повертається на родіну.
До одного сина - а той , ти квартиру в нас забрав до побачення. Тато приїхав до нас типу в гості. І от гукає ввечері і каже що він буде жити у нас, бо там його кинули, а в нас 2 кімнаті.
Бачу чоловік соплі жує.
Ну тут я встала і розказала татові де він був коли змусив синів відмовитись від квартири?
Де він був коли продав будинок, а ми в цей час брикет мівіни на двох ділили.
От кажу, тату, туди і ідіть.
В мене очі по 5 рублів, але ок.
А
І от тато повертається на родіну.
Бачу чоловік соплі жує.
От кажу, тату, туди і ідіть.
Домашка• 18 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
Тут такая ситуація.
Батьки є батьки
Якщо наприклад мова стосувалась моєї мами, я б їй віддала все до копійки, але! В нас з чоловіком роздільний бюджет.
На його гроші б я не посягала, щоб бути потім винною.
А мої гроші, що хочу те і роблю
Батьки є батьки
А мої гроші, що хочу те і роблю
А нащо такий чоловік і така сім´я? Якщо ви втратите роботу, то він вам в борг дасть?
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляvikohka
у нee было жильe, зачeм eй нужно было на нeго собирать?
Не було у неї житла. Вони з чоловіком знімали. Питали про дім її батьків - він на окупованій, але там ніхто не жив, її батьків вже давно немає, а там хатка в забутому селі.
задумчивая мордочка• 18 июня 2024
Чудовий у вас чоловік, поважаю чоловіків, які допомагають своїм батькам
ТАЗератти• 18 июня 2024
Та ситуация в которой вы- ваша заслуга. Надо было сразу с порога все решать с недвижимостью, чтоб потом не возникало таких проблем. Какого фига было вкладывать в недвижимость вашим родителям, напополам с вашим мужем, чтоб потом делить эти метры? Получается что сейчас он просто зеркалит ваши действия в прошлом
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Так и зарабатывать нужно столько, что б иметь возможность помогать. А то пришел в однушку жены, родили в ней же ребенка, откладывали деньги на расширение вместе (при чем весь быт и ребенок на жене) и тут раз...он такой хороший решил помочь маме...
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляТАЗератти
Де ви таке прочитали? Мої батьки частково вклалися у нашу квартиру, його - ні, бо вони ніколи не відкладали. А тепер він хоче купити квартиру мамі, в неї немає житла.
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ дляДомашка
Мені так зручно. Я набагато фінансово грамотніша за чоловіка.
І за 23 роки подружнього життя це він в мене позичав
Смешнюча• 18 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
За чий рахунок?
Домашка• 18 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
А нахіба вам взагалі тоді такий чоловік? Самостверджуватись на його фоні?
задумчивая мордочка• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
І ви вийшли заміж, дали клятву, і в радощі, і в горі, а тепер прийшли кістки перемити своїй родині разом з чужими людьми? То кого ви поважаєте більше... чоловіка, жінку, яка народила вашого чоловіка, чи оцей курятник, до якого ви прийшли, щоб засудити..?
Скіфська пектораль• 18 июня 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Все , закрываем форум . Пользователь ’Задумчивая мордочка’ считает , что тут ничего нельзя обсуждать .
Первоклашка Я• 18 июня 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Автор, а своей маме вы б купили?
Пусть покупают, но не маме, а на двоих.
Своїй мамі я б оформила на себе,так само і свекрухи - житло кврояємо собі, вона там живе поки живе
Первоклашка Я• 18 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Автор, покажите ему, что с Вами так нельзя. Поставьте ультиматум : если он дает деньги свекрови, то на оставшиеся сбережения вы купите себе что пожелаете в Картье или Том Форд, потому что тоже хотите жить хорошо.
Вот это он ох*еет
Ніхуйовий картьє на пів квартири
Первоклашка Я• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
На це житло нам допомогли мої батьки. Чому я маю віддавати свою квартиру свекрусі?
Ну вважайте,що вона робить вклад в ваше більше житло, от і все
Повелитель бітка
• 18 июня 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Ніхуйовий картьє на пів квартири
Тільки виходить, що я знов у дурнях - з картьє, але без грошей і в тісній квартирі
Первоклашка Я• 18 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Та отож