Пригаю-цибаю• 18 июня 2024
чи можна провезти антидепресанти есцитам в польщу?
буду їхати потягом, чи перевіряють речі?
Цибулька зла• 18 июня 2024
Жодного разу так прискіпливо не перевіряли. А в вас є рецепт на ці ліки?
В крайньому випадку можна перекласти в баночку з під вітамінів
Чудовий каламбур• 18 июня 2024
Майте при собі рецепт (оригінальний) із печаткою лікаря.
Знайомі постійно так перевозять, до 5 упаковок одного виду - проходить з рецептом, як для власного використання.
КоКоКоКоКоКо...• 18 июня 2024
не перекладайте в іншу баночку, пес може на них реагувати і гавкати (будуть велткі неприєсності), краще рецепт візьміть, або так везіть в оригінальній упаковці