Я хочу познайомитися з дорослою самотньою пані яка шукає вільного спілкування, також не проти познайомитися з одруженою яка шукає собі коханця.
Буду радий познайомитися, поспілкуватися та приємно провести час.
Ванна Тазиковна• 18 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Одногодки не возбуждают?
Смотри не влюбись,и не попади в липкие лапы милфы.
У коллеги сын 24 года ,погулял с 35 ти летней .
Влюбился , она забеременела ,поженились .
Говорит ,каким дураком я был , молодую жизнь просрал,на бабушку
А в скільки сказав? Бо в мене теж молодий, ніхто не гуляв, відразу захотів стосунків.
На бабушку не тягну, поки що
Из Кукуева я• 18 июня 2024
Ответ дляМанкоголік
Скоріше ровесниці не дають і він думає, що жінкам ´постарше´ він буде за щастя
Так я ж написала, не тянет отношения ... те мимо.. не принимают...
Леди_на_драндулете• 18 июня 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
На бабушку не тягну, поки що
В её 50 ,они долго прожили .
Она в 45 родила вторую дочку , больную, косая с аутизмом и ещё какими-то расстройствами ,его это сломало , даже пить начал .
Они долго прожили .
Сейчас ,то живут ,то нет ,ей 54 и больной ребенок на руках,без работы .
Они долго прожили .
Манкоголік• 18 июня 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
На бабушку не тягну, поки що
Не зрозуміло тільки, чому закохався в ´бабушку´. У мене син майже такого віку як автор, то я взагалі його друзів як чоловіків не уявляю
Аноним_1857• 18 июня 2024
Малий, ти відповідатимеш?? Якийсь ти несерйозний, наобіцяв цікавостей і втік, як пішла конкретика
Белочкой зови• 18 июня 2024
Ответ дляМакс-0fe4
Місто Київ і квартира і машина є
Ва це головні критерії?
В 35+ ТАК 🤣
Ванна Тазиковна• 18 июня 2024
Ответ дляМанкоголік
В 35 ви були бабушкою? Чи я щось не то зрозуміла
Манкоголік• 18 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В её 50 ,они долго прожили .
Они долго прожили .
А, ну зрозуміло
Аноним_1857• 18 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Одногодки не возбуждают?
Жалко парня, дурак
А я кумедна• 18 июня 2024
Ответ дляАноним_1857
Жалко парня, дурак
А чё жалко?
Тут через одну ноют, что мужики 40+ им не подходят, все хотят сладкую молодую морковку, которая даже пахнет иначе и всегда твердая.
У парня конкретное предложение, он даже не нищеброд, ваших денег не хочет. Вы ему секс и он вам секс, баш на баш. Вам секса уже не нужно?
Аноним_1857• 18 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
А чё жалко?
Читайте його історію
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 июня 2024
выгодно в любом случае. потом будет ходить могилку поправлять.