Патика-мотика• 18 июня 2024

Кто в курсе - Польша даёт защиту, если была в другой стране?

Планирую ребёнка отправить учиться, вижу, что по статусу укр условия лучше. То есть смысл есть оформити, но у нее была ранее в другой стране
Лялька в колисці• 18 июня 2024
В основном, нет, не дает. Исключения бывают, но редко.Можете пробовать, а вдруг
Не заздріть тьоті• 18 июня 2024
Так, я отримала статус укр після Англії. Але треба спочатку в Україну поїхати. Бо дата про перетин кордону повинна бути свіжа. Це обов’язково і працівник мені про це наголошував при отриманні статусу,
автор Патика-мотика • 18 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
У дитини паспорт новий, зробили щоб подовше був термін хоч той і не закінчився ще.
В новому дані тільки про одну поїздку.
В старому все є)
маска Ілона• 18 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А вас питали чи вже був захист? у мене є в Румунії, але хочу змінити на Польщу
Не заздріть тьоті• 18 июня 2024
Ответ дляПатика-мотика
В новому дані тільки про одну поїздку.
В старому все є)
Повинна бути саме дата про перетин кордону свіжа. Навіть якщо паспорт новий.
Не заздріть тьоті• 18 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
Не питали. Їм головне печатка про перетин кордону. Печатка повинна бути свіжа і після вʼїзду з України в Польщу в вас буде місяць на оформлення
Не заздріть тьоті• 18 июня 2024
Ответ длямаска Ілона
А чого Румунія не подобається? Я колись туди хотіла переїхати, бо там кажуть житло дешевше
Кудрі кручу сама• 18 июня 2024
Тільки якщо буде переїзд з України
маска Ілона• 18 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мені тут в цілому подобається, але тут міста як у нас типу районні центри, не подобаються ці хрущовки повсюди) а також зарплати менші
Цикавенная• 18 июня 2024
Если заезжает с Украины - дают, главное оформить в течении 30 дней по приезду
ДаЗдраПерма• 19 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А чим вам Англія не сподобалась?
ДаЗдраПерма• 19 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Англійський захист після цього втрачається?
Не заздріть тьоті• 19 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Ні, карта активна. Ще можу заїхати та жити до кінця року
Не заздріть тьоті• 19 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А чим вам Англія не сподобалась?
Дуже дороге житло на аренду і його важко зняти. Навіть не через те що нашим не здають, а його просто мало, а якщо брати Лондон, то там навіть не всі місцеві можуть дозволити собі жити. А так люди чудові і сама країна теж
ДаЗдраПерма• 19 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ще ж можна подати заяву на продовження на 18 місяців за три місяці до закінчення терміну
Не заздріть тьоті• 19 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А куди це плавати треба? Якщо я не в Англії
ДаЗдраПерма• 19 июня 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вам на електронну пошту повинні прислати повідомлення. Моїм знайомим вже прислали. В них теж до кінця року термін дії
Не заздріть тьоті• 19 июня 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Начебто нічого не було. Дякую подивлюсь. На всяк випадок нехай буде віза