Наверняка• 18 июня 2024

Дуже хвилююся через здоров‘я

Дуже хвилююся через здоров‘я. У мене молодий вік і навіть не знаю, щоб у мене не боліло. Дуже лякаюся кожного симптому. Що робити? У когось є таке?
Най хоч раз• 18 июня 2024
Іти до психіатра і не псувати молоде життя

Зашла на 5минут• 18 июня 2024
Впершу чергу перевірити голову
Ольга.Д.О.• 18 июня 2024
У мене вавки в голові схожі на ваші. Буває, що сама собі придумаю якісь проблеми, чи роздую з мухи слона через якийсь симптомчик. І потім нервую. Завантажте себе роботою і корисними домашніми справами так, щоб просто не було часу фігньою страждати. Або ж зверніться до психотерапевта.
Nullnull30• 18 июня 2024
Вже понад рік живу з таким
Сталося після перенесеного стресу і госпіталізацію в лікарню
З мого досвіду: тут або вчитися тверезо дивись на речі і тримати себе в руках(в мене не вийшло)
Або йти до лікаря
Гарний варіант, як писали вище загрузити сете роботою- в моєму випадку прибирання це топ

З власного досвіду скажу, що на такій паніці я минулого літа витратила близько 25 тисяч на всілякі аналізи, узд, консультації і тп.
Лікарі нічого не знайшли, аналізи всі нормальні, а мені все болить, і кожен день різне. Завжди всі симптоми «міряла» на себе. Було відчуття, що лікарі щось пропустили і в мене супер рідкісна хвороба і всьо.капець)

Автор, я Вас не знаю, але скажу так, своє життя я спаскудила усім цим добряче…якщо, у вас дійсно немає тієї чи іншої хвороби, йдіть до лікаря, який полікує вам голову)) пишу це без мети якось Вас образити…розумію Ваш стан(((
Я вже рік на антидепресантах, з усім цим маю тоивожно-депресивний розлад, панічні атаки…

Десь буває краще, бувають і відкати, але сходіть хочаб до невролога, щоб не зайти в цю гру занадто далеко, далі може бути складніше…
Бажаю Вам знайти правильний вихід з ситуації 🌺
І не звертайте уваги на людей, які кажуть, що ви ледащо, якщо маєте час думати про абищо.
На людей які будуть думати, що ви «псІх», і тому всякі подібні речі
Бажаю вам терпіння у вирішенні цього питання 🌺
Стебель березы• 18 июня 2024
Автор,ви кожен день створюєте подібну тему.
Йдіть до психіатра зі своєю фобією.
Тут не вилікуєтесь
Ольга.Д.О.• 19 июня 2024
Ответ дляNullnull30
Вже понад рік живу з таким
Або йти до лікаря

Це має назву іпохондрія.