Освічую темряву• 18 июня 2024
Чи приймали ви УДХК (Урсофальк, Урсомакс та ін.)?
Як вони вплинули на ваше здоров‘я, чи змінились результати аналізів? В мене лєкарствєнний стеатоз печінки, на практиці прийом УДХК допомагає відновити стан печінки чи це маркетинг?
Саджу все зарання• 18 июня 2024
Приймала дитина в 2 місяці при затяжній жовтяниці. Показники білірубіну нормалізувались після прийому
Мона_Лиса• 18 июня 2024
Холестерин знижує, але приймати треба не менше 3 місяців і дієти притримуватись. Начебто лікар казав, що ці препарати досить токсичні і печінка від них страждає.
ЖенаАйтишнеГа• 18 июня 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Урсофальк при застої жовчі приймала, схвалюю
Побочек не было?
Освічую темряву
• 19 июня 2024
Ответ дляМона_Лиса
Можливо вам призначили статини? Це вони токсичні, а УДХК навпаки гепатопротектор.