Домашня Зюзя• 14 декабря 2024

У кого был гастрит, какие анализы его обнаружили?

Путем ФГДС?
Делали анализ крови на пепсиногены, гастрин-17?
Ms. Скромность• 14 декабря 2024
Фгдс. Анализы не сдавала, решила пусть изнутри смотрят, так нагляднее
Крапипопка• 14 декабря 2024
Ковтала зонд. Ніякі аналізи його не виявлять.
Кидстаффовна• 14 декабря 2024
Гастроскопія
Дівчина заглядєніє• 14 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовна
Гастроскопія
Це жесть?
Фрау Донна Роза• 14 декабря 2024
Только гастроскопия, 10 минут позора и все понятно
Особенно смешно, когла они пихают этого питона в горло и говорят - глотайте. Как, б#ять?!
Чарочка діда• 14 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Не знаю хто вам таке казав, бо вони самі його пхають.
Єдине, що вони кажуть - дихайте, хоч вухами, але дихайте
flekder• 14 декабря 2024
Гастроскопия + образец ткани стенки желудка, нашли хеликобактер;
Кидстаффовна• 14 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Це жесть?
Ні.
На пару хвилин неприємно. Не боляче. Просто позиви на работу, але так як натще - то просто позиви.

Можна зробити під мед сном.
автор Домашня Зюзя • 14 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Ой, жах. У мене викривлення перегородки в носі, дихає нормально лише одна ноздря, друга дихає, але не повністю. Боюся, що дихати буде проблематично, якщо робити уві сні. А без сну я не ризикну таке робити.
Фрау Донна Роза• 14 декабря 2024
Ответ дляЧарочка діда
Ну вам наверное лучше знать что лично мне говорил врач, наверное рядом стояли?
Лепешечка• 14 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Це точно.... тиждень тому його пихали. Те саме питання було - як фізично можна ковтати, коли в тебе шланг в горлі?
автор Домашня Зюзя • 15 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Мабуть, мається на увазі, що пацієнт має щось зробити, щоб той шланг почав заходити в горло. Типу почати його глотати.