булоТАЙминуло• 19 июня 2024
Засоби для засмаги
Чим користуєтесь? Шкіра завжди раніше гарно приймала засмагу, а зараз щось взагалі ні. Але не згораю.
Без комплексів• 19 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Загар -зло. Вызывает преждевременное старение кожи
зараз напишуть, що із сучасними засобами такого не буде)
Метелики на душі• 19 июня 2024
Ответ дляБез комплексів
Че? Ну солнцезащита и гоу, если надо. Но тут тоже) везде в составе ракообразующие компоненты…и эксперты такие…ээээ, что делать, ну , вред от солнца сильнее, мажемся💪🏻 я согласна, но какого хера не создать менее опасную защиту😪 до сих пор
А_мій_самий_самий• 19 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Мінеральний сонцезахист давно існує і цілком безпечний, тільки лежить білим жирним шаром на шкірі)
Метелики на душі• 19 июня 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Не, там тоже не все так мило, я изучала. После этого взяла неминеральный, тк это было лучше
Тут как тут• 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
sun moritz middle
Теж ним користуюсь, ви перчаткою наносите? У мене такий розхід через неї, хочу спробувати звичайну одноразову целофанову
Як часто ви оновлюєте її?
У мене залишки минулорічної, то здається, що вона втратила свої властивості, не така насичена як була одразу при нанесенні
Як часто ви оновлюєте її?
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Як часто ви оновлюєте її?
за дня три смывается,я без перчаток-руки за пару раз отмываются
Тут как тут• 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Теж хочу спробувати без них, але думала руки жах будуть
Перед кожним нанесенням скрабуєте і після постійно зволожуєте шкіру?
На обличчя теж наносите?
Горня капучіно• 19 июня 2024
Ответ дляТут как тут
На обличчя теж наносите?
лицо тонким слоем,ладони конечно ужас,но смываются быстро,кожа не сухая
Тут как тут• 19 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
А скільки тримаєте обличчя і все інше?
Тут как тут• 20 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
три дня
Мала на увазі скільки тримаєте засіб до змивання, сама засмага 3 дні я зрозуміла
Горня капучіно• 20 июня 2024
Ответ дляТут как тут
лицо час,тело-3часа
Тут как тут• 20 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
лицо час,тело-3часа
Мені він дуже пори забиває, негарні чорні точки, особливо після гоління(
А я тіло по 5 -6-8 год, то неприродній відтінок виходить, спробую за вашим методом, дякую вам за відповіді)