Святатабожа• 19 июня 2024
Чернівці як у вас з графіками відключення світла?
Чи дотримуються графіків, чи може рандомно і несподівано відключають? Треба поїхати з маленькою дитиною на тиждень і шукаю житло. Можливо треба брати не вище 3го поверху, щоб не залежати від ліфта, якщо не дотримуються графіку?
Яичница с беконом• 19 июня 2024
все по графіку, виключають на 10 хв пізніше чим в графіку і включають або по графіку або раніше. Нормально, після Києва то взагалі гуд.
Тріль!• 19 июня 2024
Графіків переважно дотримуються. Але може бути вранці один графік, через пару годин інший, тому потрібно постійно слідкувати. Ну і вимкнути можуть на 10 хв раніше.
Дуже дуже вумна• 19 июня 2024
Что хотят то и выключают, вообще не совпадает по группам. Вчера еще и аварийные были и сегодня тоже плановые.
Тріль!• 19 июня 2024
Ответ дляЯичница с беконом
У нас навпаки раніше заявленого вимикають часто.
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Ответ дляТріль!
яка група? у нас 18, то норм завжди
Святатабожа
• 19 июня 2024
У нас в Запоріжжі кожен день змінюють графік по 3 рази в останню мить.( Ніколи не можна підгадати справи. Тому й питаю, бо застягти у ліфті з дитиною дуже не хочеться.
Дуже дуже вумна• 19 июня 2024
Ответ дляТріль!
У нас 13
И у нас, а 17 вообще капец. Все время без света.
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
ооо! моє рідне місто, привіт Запоріжжю!
Святатабожа
• 19 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Підкажіть будь ласка 17 група це який район, щоб я там не розглядала житло?
Святатабожа
• 19 июня 2024
Ответ дляЯичница с беконом
ооо! моє рідне місто, привіт Запоріжжю!
Привіт
Яичница с беконом• 19 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
в Чернівцях після 00 ночі графік на день, буває змінюють, но не часто і не прям в хужу сторону
Яичница с беконом• 19 июня 2024
автор, мабуть по районам різне, от моя група 18 норм зі світлом, це район Фастівська, вул. Руська, будинки 200-250, це як би центральна вулиця цього району, якщо можна так сказати умовно
Дуже дуже вумна• 19 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
Это район Сторожинецкой и базара на Загула. Опять не совпадает по графику в 21, а вырубили в 7 вечера и снова в 11 вырубили, вообще офигели.
Святатабожа
• 20 июня 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Дякую!
Дуже дуже вумна• 20 июня 2024
Ответ дляСвятатабожа
Дякую!
Но у нас тут особняки, думаю там где многоэтажки и лифты получше.