Слобожаночка• 20 июня 2024

Муж упрёки

Муж упрекает меня,что я могу зайти на латте или пообедать в столовой. Я говорю ему ,что имею право. Все за свои деньги. Он ни копейки не даёт ни на что. Он прав ? И я из себя много возомнила?
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я так розумію що втратив він роботу нормальну бо там броні не було, і зараз знайти роботу нормальну чоловіку що підлягає мобілізації - важко
Ні,втратив до війни ще,і вже 2 рік так

Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Мне муж не даёт вообще.
А раньше давал деньги, когда у Вас меньше денег например было. Или Вы с момента выхода на работу 50 на 50
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
Та реально треба соромитись що їсиш щодня на мишу смаколики, поки чоловік тимчасово не може собі таке дозволити. Ваша мама так зробила б по відношенню до батька?
Бо я не уявляю такого ні в сімʼї батьків ні в сімʼї моїй
Як зрозуміти на мишу? Я доросла жінка ,яка заробляє ,немає права смачно поїсти і доньці купити?
Оновлена версія• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
65000
Ну, ось і відповідь. Поки було вигідно - і живіт із залисинами не турбував, та й інші недоліки, бо вони точно ж були, у всіх є. Класична ’содєржанка’.
Впевнена, що його негарна поведінка і відношення - то наслідки Вашого ставлення до нього.

А тепер - чао, не такий.

Але Ви тролль, 100%.
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
Так подивіться які всі категоричні в темі.
Для всіх норма їсти морозиво і не купити його чоловіку 😳 це як взагалі
Типу чоловік їсть пусті макарони, а я шикую?
Чесно у нас в родині так не заведено. Якщо є 1 шматок мʼяса - буде поділений на 4
А норма коли жінка забезпечує всю сім´ю ,а він ніхера не робить? Ви мене вибачте випити лате це на мишу ?
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляОновлена версія
Ким Ви працювали у школі?
Писанина не грамотна, кров з очей...
Я спілкуюся українською мовою дуже добре. Російською можу писати з помилками. Я вчитель англійської та німецької мов. В це чоловіка також бісить,тому що він без освіти
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну может как вариант его плющит что у Вас денег больше и пытается испортить Вам малину. Беспокоит его что не добытчик,чувство вины давит на мозг,а чтобы это чувство подавить проще обвинить того у кого дела лучше, типа забота о бюджете. Психологическая штука. Но почему Вы должны страдать?
Ну я ж на мишу їм
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Да троль это. Фантазирует
Та ні. На жаль, реальність
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
Та звісно його плющить
У нас з чоловіком роздільний бюджет
Але такого щоб один їв морозиво а інший мріяв про нього - мене б теж плющило, а вас ні?
А хто йому не дає купити морозиво ? Я що забороняю. Дико від елементів ,як можна їсти на мишу ,на яку мишу ? Ми з донькою йому принесли ввечері морозиво ,він його кинув на підлогу. Після цього ще купувати!

Свезло так свезло• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Про французьку забули. І де ж він 65000 заробляв якщо він тупий і дурний і без освіти? Трохи забрехалися
З бісиками• 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Да это понятно,сейчас с работой туго. Но зачем блин обычным лате или мороженым, или пиццу с ребенком упрекать жену? Так скажи прямо, что хочешь чтобы и ему покупали и все. Жена и быт и ребенка и заработок,а он бесится. Тем более при чем тут есть на нычку если все говорится напрямую. Не выгонять но упал заработок и наезжать на жену что она немудрая и не помогает насобирать ему на машину - это как то не очень тоже
Він попрікає бо йому просто обідно як мінімум

Я ж кажу поставте себе на місце чоловіка

Відкрито казати і не купити/не шапропонувати/не принести додому пачку морозива - вибачте але це мишити
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляОновлена версія
У Вас немає розділових знаків, крім граматичних помилок. А коми і т.д. в рос. і укр. за одними правилами.
Вже б фігню не писала б...
Українською мовою спілкуватися набагато легше ,англійською також.
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я просто в шоці з тих,хто його захищає
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У Вас есть ребенок. Как вел себя муж когда в том же отпуске по уходу Вы зависели от него финансово, если сейчас Вы ему не хотите того же мороженого купить? На ровном месте такого не будет,может у Вас обиды за что-то есть.
В якій відпустці. В декреті сама дитину забезпечувала. Працювала репетитором,переклади брала письмові онлайн
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я завжди живу за свій рахунок
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляОновлена версія

А тепер - чао, не такий.

Але Ви тролль, 100%.
Та ні. З тих 65000 я також не отримувала. Татові віддав 150000 на машину
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Їздив в Литву на будівництво три роки . Французьку не викладаю. З англійської готую діток до НМТ
Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Говорит замучу с кем то стройным и красивым. Я поправилась после операции,упрекает этим
Блин где логика. Как Вы с лишним весом можете замутить со стройным и красивым, разве что и его содержать( не в упрек сама тоже поправилась).Это чтобы придраться называется.
Мне такое свекровь рассказывает. Если что живого веса у меня под центнер, больших заработков нет, да на лице красивая одеться умею. Но рассказывать что изменять буду для меня за гранью. Не гулящая не красавица а докажи что не верблюд. Только у меня свекровь грызет а Вас муж почему-то.
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками

Мишити? А тягнути все на собі мені приємно? Я гуляю з донькою і не маю права нічого купити?

автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я зі свекрухою не спілкуюся. Вже півтора роки,живемо поряд ,але бачити її не хочу.
автор Слобожаночка • 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І народжувати цьому чоловікові не хочу ,щоб з нею не бачитися
Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Жирно автор. Все штампы в одном тексте: денег не дает, попрекает, поправилась после операции, зарабатываю больше. Перебор
Бывает и не такое в реальности. Не весь набор всех обстоятельств троллинг увы
З бісиками• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Ви смішна

Якщо вам так погано - розлучайтесь

Якщо маєте повагу до людини яку ви обрали для створення сімʼї - сядьте поговоріть і живіть всі ращам нормалтно

Ви пишете що він приходить додому, а холодильник пустий бо він туди нічого не купив.
Серйозно?

Якщо чоловік вас не вовштовує
1. Сісти все обговорити
2. Якщо компроміс неможливий - розходитись бо це треш. Поки ви їсте піцу дома чоловіку немає їжі у холодильнику. Це ж на скільки ви його ненавидите що нормальної їжі не купуєте щоб він не дай Бог не зʼїв смаколик. Чесно. Вам не по дорозі просто
Свезло так свезло• 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Смотрите, уже свекровь змея подтянулась, ну тролятина полная. СЕйчас узнаем, что все деньги маме отдает и имущество на маму записал
Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я читаю і просто в шоці.

Якби тут написали що чоловік їсть на мишу і додому продукти не купує спеціально щоб дружина коли додому приїде -нічого не було в холодильнику …тут таке почалося б

Я одружена 10 років всього і різне бувало

Але щоб коли чоловік втратив роботу, а я почала їсти смаколики на мишу…то занадто

Був час коли моя мама їжу нам передавала, був час коли чоловік в депресії був і не заробляв, був час коли я не заробляла і чоловік як і я вірив в мене і вкладав гроші в мої «бізнеси» хоч не всі вони стали успішними але я вдячна йому.

Коли в нього опускаються руки то я тягну двох.

Ви обрали один одного щоб підтримати чи щоб клювати?

Якби у мене не було грошей, а чоловік їв смаколики на мишу я б теж його попрікала бо ви ж то робите на постійній основі
Тут справа не в ховати смаколики, а в зламаних відносинах між чоловіком та дружиною. Якісь нерівноправні відносини от автора і заїло. Вона все повинна а він одні претензії наскільки я з тексту бачу
Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
Тоді що Ви досі з ним робите? Тут навіть якби Ви реально крисятничали Вас можна зрозуміти. В нього 65000 зарплати, а Ви в декреті самі дитину забезпечуєте. Я за те щоб жінка теж працювала і вкладалась в бюджет. Але не у відпустці по догляду за малою дитиною яка вимагає багато енергії та уваги, тут навіть по закону давати на це гроші має чоловік. В нього родина з мамою і татом а Ви так виходить. А зараз ще й частково його повинні годувати. Тоді коли Ви мали хоч якесь реальне право пожити за його рахунок Ви ще й підробляли. Морозиво тут верхівка айсберга, Ваше сімейне життя це гра в одні ворота, не дивно що Вам набридло і Ви почали протестувати, поки що всередині себе
Вельшановна• 20 июня 2024
Ответ дляСлобожаночка
И я так думаю. Говорит мне с тобой на машину не на собираешь,умная жена бы отлаживала ,а не по кафе ходила
Че не отлаживаете???
З бісиками• 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я уявляю що написав би чоловік
Поки працював в забезпечував то все було ок
( я доречі теж не була в декретній відпустці - працювала через тиждень після народження обох дітей) то я це робила бо хотіла

Втратив норм роботу - дружина жере піцу і морозиво в два горла, а мені каже макарони їж пусті

Чи коли він працював і заробляв ви не могли собі дозволити морозива і він купував лише собі???

Ви 4 роки живете в цьому і
1. Або вас все влаштовує і подобається що зараз ви можете вказати чоловіку на його «місце»
2. Або ви не договорюєте
3. Третього не дано
Любовь Калистратовна• 20 июня 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Та якраз в цій ситуації це нормально. Якщо автор реальна то почала прозрівати з ким живе тому ні чоловіка ні його маму не може бачити,це нормально в такій ненормальній ситуації. Він по суті вкладається в родину батьків, це не погано само по собі,але якщо при цьому автору майже нічого не залишається, тоді дурне питання, навіщо він на ній одружувався,якщо навіть до садочку дитини не хотів забезпечувати родину. Сімейний човен тут не те що протікає а і на дно іде. Так зараз не дуже гарно чинить автор. Але спершу так вів себе чоловік, зараз вони помінялись місцями от він і біситься. Я не знаю що тут треба робити щоб в автора з чоловіком все налагодилось.
Але ж в нас прийнято все на жінку валити що кругом винна я так бачу по темі. Якщо що я не автор,в нас ситуація нормальна з чоловіком Слава Богу. Але в цій темі в плані відносин між чоловіком та автором - щось взагалі незрозуміле.
З бісиками• 20 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
От ну правда
Яки чоловік так робив до неї - вона б написала про це і не забула
Зараз дофантазовує просто

Я працювала до садочку дітей - не через поганого чоловіка, а тому що це для мене було нормальним

Вона вважає що він поганий і мстить йому за щось…то це хіба родина!?
Розлучатись треба
Але автор цього не зробить бо 90% всього шо пише - нафантазувала