Застряла• 20 июня 2024

Скупилась на томми EXTRA 20% OFF $150+, а вы купили что?

Цены конечно пока не оч низкие, но есть -50% + на корзину -20%. Но у меня еще много в закладках осталось, жду два дня, вроде еще ниже должны опустить цены
Щас ухожу• 20 июня 2024
ніхто не носить томмі, навіть не дивлюсь речі
автор Застряла • 20 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
весь киев только в томми и ходит
Ну шо не так?• 20 июня 2024
мрак по цене космоса
Кукарачка• 20 июня 2024
Купила сукні по 25-35 дол.
Але раніше .
Автор, показуйте, що купили.
Папина дочка• 20 июня 2024
Ответ дляЗастряла
весь киев только в томми и ходит
Кто? Троещина с Борщаговкой?)
Фляшунька• 20 июня 2024
Ответ дляПапина дочка
Кто? Троещина с Борщаговкой?)
От перший раз не витримаю, але бля))), новоявлені понаїхавші селюки розказують про райони і речі Я маю будинок біля річки на Троєщині і маю апартаменти у гарному ЖК в центрі, зиму проводжу часто в інших країнах, і ношу все що мені сподобається і сяде, і під різні випадки від Діора, ІСЛ, Селін, Міссоні і до турецького Колінза, яким теж не гребую якщо трапиться те, що мені треба нащодень. Я може і промовчала б, але в Україні і в тому числі в Києві люди не саме погано і безсмаково одягаються і співвідносити це до району чи навіть до доходу і штирити за це людей - це повний треш і характерезує саме вас. Зазвичай це тактика нікчем у всіх відношеннях.
Папина дочка• 20 июня 2024
Ответ дляФляшунька
О, приезжую селючку так задела фраза про ее Троещину, что она накатала огромный опус🤣
Фляшунька• 20 июня 2024
Ответ дляПапина дочка
Хамло і дешева селючка із підворотні це якраз ви, бо інші люди не осуджують чужі достатки, одяг і таке інше, яки б вони не ібули, як це зробили ви. Дуже суімніваююсь що навіть ТХ вам доступний. Підвищуєте свою мінусову самооцінку паскудними висерами на форумі і методом втоптування. Людина, яка має набагато більше і взагалі людина по людським якостям, цього не буде робити. А ви так, шавка.
Папина дочка• 20 июня 2024
Ответ дляФляшунька
Это ты о себе пишешь, но никому не интересно🤷‍♀️😅
Фляшунька• 20 июня 2024
Ответ дляПапина дочка
хамло, яке тикає всім
cezyk• 21 июня 2024
Ответ дляПапина дочка
Кто? Троещина с Борщаговкой?)
А ну, подробнее на счет Троещины и Борщаговки?
naxodki_youtube• 21 июня 2024
Ответ дляНу шо не так?
мрак по цене космоса
футболка за $12 - не космос ..