Я_и_моя_собака• 20 июня 2024

Як носяться кросівки sinsay?

Отакі сподобалися, і з сіточкою - тобто нога дихатиме не менш ніж в фірмових, що в 5 раз дорожчі, але де не шкіра..
Дон Пэдро• 20 июня 2024
Майже одноразові

--Мята-• 20 июня 2024
де там вона дихатиме?
Доль Чекомбана• 20 июня 2024
В фірмових не просто сіточки, там технології за рахунок чого вони дійсно дихаючі! Тому і ціна відрізняється))
А в sinsay - немає ніяких технологій, нога буде паритись та воняти
КокошинЭль• 20 июня 2024
Підошва лопне через місяць щоденної носки
В гости звали?• 20 июня 2024
там під сіткою ще слой паралону і дермантіну буде
Щось не спиться• 20 июня 2024
На сайті гарні, але думаю, що якість не дуже. Може краще прольот якийсь пошукати чи акцію?
автор Я_и_моя_собака • 20 июня 2024
Ответ дляВ гости звали?
о дякую бо я не сильно по кросівкам. були лише скечерс і асікс
КокошинЭль• 20 июня 2024
Яка їх ціна? В НМ є схожі, недорогі,але носибельні
Лорка-хлорка• 20 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
месяц это еще вы им много дали

Блакитне небо• 20 июня 2024
Нормально носится. Это зависит от носки. У меня кеды черные уже год так точно почти каждый день. Вот недавно розовые купили, тоже нормально всё. А такие белые соседка покупала тоже носит и всё хорошо.
автор Я_и_моя_собака • 20 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
600-800грн
В гости звали?• 20 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ну ото краще серед них і вибирайте
автор Я_и_моя_собака • 20 июня 2024
Ответ дляВ гости звали?
ну ото краще серед них і вибирайте
ну там ціни 3000-6000)) а тут 600-800)
В гости звали?• 20 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ну там ціни 3000-6000)) а тут 600-800)
не ведіться на таке, краще нормальні на 2-3 роки візьміть, вони виправдають себе
Я тут с краю постою• 20 июня 2024
Купувала сину демі черевики за смішні гроші, носив і в хвіст, і в гриву. Два сезони витримали, далі відвезла мамі в село, вона їх ще два сезони добивала.
КокошинЭль• 20 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ну там ціни 3000-6000)) а тут 600-800)
Да ладно
Блакитне небо• 20 июня 2024
Покупайте через их приложение, там всегда скидки и бесплатная доставка. Я вот пошла померила босоножки и на сайте на 120 грн дешевле купила. Так же и кроссовки, по факту вы что эти что дорогущие не будете носить столетием. Не вижу смысла переплачивать.
Ms. Откровенность• 20 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
Да ладно
Где нет нужных размеров)))) ото и по скидке.
Королева ганделику• 20 июня 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
ну там ціни 3000-6000)) а тут 600-800)
На Розетці дивіться, я позавчора Скечерс з реальною сіточкою за 1699 замовила.

Сумчатая кошка• 20 июня 2024
Те як будуть дешевенькі кроси носитись, залежить від ваги. Якщо на 50 кг підошва буде повільно стиратись, якщо більше - то може і тріснути.
+ літом для ніг це ’душогубка’, можна і грибок виростити (навіть при якісній гігієні).
Потужна махіна• 20 июня 2024
В магазині Сінсей навіть коли заходиш, відчуваєш запах резини. Однозначно ні. Навіть не в грошах справа, а в тому, що буде шкодити ногам таке взуття.
У мене, чесно кажучи, навіть в Зара і Резьорвд взуття не викликає довіри, а Сінсей взагалі...
КокошинЭль• 20 июня 2024
Ответ дляПотужна махіна
Резьорвд?
Це брат бєдрЬОнкі?
КвартираЧья• 20 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
Резьорвд?
Це брат бєдрЬОнкі?
Ну резьорвд. Правильно ж.
Потужна махіна• 20 июня 2024
Ответ дляКокошинЭль
Резьорвд?
Це брат бєдрЬОнкі?
не знаю чий брат, але якість така собі
Фея_3уровень• 20 июня 2024
Ответ дляПотужна махіна
То вы наверное Сенсей с Конфискатом перепутали? Часто в Синсей и никогда там не было запаха резины не преувеличивайте. Есть вещи нормальные а есть конечно и говно.
Потужна махіна• 20 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
Вибачте, але я не перебільшую, на вихідних була в Сінсей в європейському місті і так, був запах резини. І взуття не якісне. Це моя думка. Якщо вам подобається якість, носіть на здоров´я.
Перша леді колгоспу• 20 июня 2024
Купила схожі якось. Це жах був. Як картонка. Тонкі, нога пітніє, ходити незручно, бо підошва якась дивна.
700 грн коштували.
Звоночек• 20 июня 2024
Купила малому , ну как малому, подростку, абсолютно случайно кроссы - сеточка, офигенно выглядят, очень аккуратно сделаны, прям не ожидала и цена вышла около 640грн. Если нога растет, то даже просто одно лето относить почему бы и не взять Ребенку нравятся и удобно. Сравнить есть с чем. Хоть кому то может и удивительно, но вот стоят тоже летние Найк , но их не хочет носить, уже две недели таскает синсеевские.
В кого тако було• 20 июня 2024
В сінсеї жахлива якість взуття.
автор Я_и_моя_собака • 20 июня 2024
Ответ дляПотужна махіна
ну в тих фірмах на вузьку стопу - тому не розглядала ніколи