Гола з конопель• 21 июня 2024

ЖД вокзал і ТЦК, є вони там? Київ

Питання в назві. Чи ходять ТЦКшники в Києві на вокзалі? Хто може спостерігав недавно
МатьЧасть• 21 июня 2024
Всюди вони є на вокзалах, розказувала вже що їхала того тижня в Одесу вони там на виході з перону стоять стіною, по 10 людей, затримують всіх чоловіків перевіряють

автор Гола з конопель • 21 июня 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ну, Одеса, Чернівці ,Ужгород не дивують. Сьогодні знайома на вокзалі в одному з цих міст, каже, здається, що їх там більше біля потягів ніж пасажирів
Вишня на торті• 21 июня 2024
кожен місяць їжджу зранку в пізно ввечері ні разу ще не бачила
заходжу з південного вокзалу там і людей менше
Викасикрет• 21 июня 2024
Телеграм вам все розкаже , де стоять
автор Гола з конопель • 21 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Мене саме ця сторона і цікавить. Дякую
Полтавська галушка• 21 июня 2024
Ходять всюди, це непередбачувано.
А на вокзалі тим більше.
Пульт от линолеума• 21 июня 2024
Тиждень тому стояли тільки на вході на Південному. На пероні і в залі вокзалу не бачила нікого.

Нехай щастить• 21 июня 2024
В телеграм групі неодноразово писали що бувають тцкшники, особливо з південного вокзалу! Але до такого трешу як в Одесі ще не дійшло (поки що)
автор Гола з конопель • 21 июня 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Мене проводжають. Тому, цікавить якраз вхід
Викачую яйцями• 21 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Лучше не рисковать и самой садиться на поезд
Оля_с_киркою• 21 июня 2024
Скільки не бійтеся і не ховайтесь всеодно рано чи пізно попадеться
Заздрість то погано• 21 июня 2024
Стоят и ловят хитрожопых.
Тра Ля Ля• 21 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
если поздно, особенно очень поздно, то это намного лучше, чем рано
Джага-джага• 21 июня 2024
Ніхто не дасть гарантії, що в той момент, коли ви там будете їх не буде. Як пощастить.
Тро Нью-Йорку• 21 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Ну, так це могли бути і просто військові. Я часто буваю, ще тцк не бачила поки.
Коко Шанель• 21 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну не знаю...муж подруги уже успешно прячется до сих пор..при том что они переезжали с запада на восток машиной
Готова до другої• 21 июня 2024
зараз я напишу, а мені потім умовний строк
Незнакомлюся• 21 июня 2024
Реальная история , знакомый знакомого ехал на западную проездом так пришли в вагон и пришли проверять в вагоне так его прям с поезда вытащили .
успокойте_Меня• 21 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Ну ось і готові батальйони... Дійсно, бачиш ці натовпи міцних ТЦК-шників і...

Бася-Мася• 21 июня 2024
Нету в Киеве тцк-ашников на вокзале, муж часто ездит-туда сюда. Одесса, Черновцы - да. Нет их также во Львое и Тернополе, хотя по самому городу просто кишат.
Воленс-неволенс• 21 июня 2024
Минулого тижні іхала і поверталася, не бачила. Заходили через Південиий вокзал.
Злюка бобер• 21 июня 2024
Ні разу не бачила в Києві, на вокзалі ось була два дні тому, ми ще й чекали потяг, що запізнювався, гуляли по вокзалу- пусто. Чоловік аж засмутився)
автор Гола з конопель • 21 июня 2024
Мабуть, не будемо ризикувати
Бандитка Сью• 21 июня 2024
На прошлой неделе был муж в на вокзалах Киева, Львова и Ивано-Франковска - все ок. Но это не гарантия, что и вашем случае так будет
Луковая• 21 июня 2024
В вс была, не встретила, возле входов в вокзалы, и там, внутри и на перроне, но я провожала
Конотопська відьма• 21 июня 2024
Я была вчера - не было. Друг на выходные ездил домой - в пятницу и понедельник не было. Но как будет завтра - никто не знает
Конотопська відьма• 21 июня 2024
Ответ дляГола з конопель
Мабуть, не будемо ризикувати
Конечно не рискуйте. Сейчас из дома выходить опасно, не говоря уже про вокзал
Чудо в декрете• 21 июня 2024
Звичайно є, з першого дня війни. Їздимо кожен день майже. Іноді перевіряють документи. Там тисячі чоловіків проходять щодня. Особливо багато з приміських електричок. Їдуть на роботу.
Чудо в декрете• 21 июня 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Якщо в розшуку, то хто йому винен?
Резерв+, реєстрація, і ніхто нікого не чіпає.
Бритоножка• 21 июня 2024
Ответ дляБася-Мася
В минулу суботу зранку були у Львові на вокзалі.