ДваДваВісім• 21 июня 2024

Свекровь общалась с моим сыном (7 лет) и назвала его "сынок".

Он ей сказал: не называй меня "сынок", ты мне не мама. Она обиделась. Как реагировать?
Мандолина Бу• 21 июня 2024
Ответ дляНаездница
Самое интересное, что многие взрослые тут вообще хамства не видят
Ага, меня это тоже поразило
Мандолина Бу• 21 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Моя свекровь так всех внуков называет. Мой сказал, что ему так не нравится и она по имени зовёт. В чем проблема?
Разница в формулировке. Если он сказал: ’Бабушка, мне так не нравится, не называй меня так, пожалуйста’ это нормально. А если как сын автора, то это хамство
Дюагональ• 21 июня 2024
Мене бабуся (мамина мама) в дитинстві називала дочкою, я не ображалася. В неї це лагідно виходило. Натомість я терпіти не могла, коли папина мама називала мене Лєнка (в її розумінні це було лагідне звертання).
Наша взяла• 21 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
і я б образилась. вірніше, я б невістці сказала, що я буду називати свого внука так, як вважаю за потрібне. а вона хай називає його так, як їй хочеться. не подобається щось - це її справа, а не моя.
невістка - не свята мати божа, а просто звичайна жінка. і свекруха, по суті, теж просто людина, а не чорт з рогами.
моя невістка називає мого сина (і свого чоловіка) прізвиськом, яке особисто мені не подобається. і що? і ніщо. хай називає так, як зручно їй і йому. не дібілом і не кракаділом жеж, врешті решт.
Так ей внук сказал, а не невестка
Веккy• 21 июня 2024
Нас всю жизнь с братом называли дед с бабой сын и дочь
Бабка_в_кедах• 21 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Всё правильно. В 7 лет ребенок соответствующей психической норме понимает переносное значение слов. То есть обращение к нему ’сынок’ от бабушки не подразумевает то, что она его родила.
Поэтому либо он этого не понимает, либо понимает, но его родители воспитали так, что бабушке можно хамить.
Все цілковито навпаки
Дитина автора якраз відповідає психологічній нормі для цього віку і поводиться відповідно. Як з підручника

Більшість ж жінок у темі, включно з вами, спроектували на ситуацію власн комплекси та образи
Дама с собачкой• 21 июня 2024
В моєї подружки мама онука і онуку називає синок і доця. Чудові відносини.
Нікому навіть в голову не приходе казати: Ти мене не народжувала, називай мене онук/онука

Ну а якщо онук на лагідне звертання каже в обличчя: «Я тобі не синок», то бути йому «Сергієм, замість Сергійчика, Артемом замість Тьоми, Святославом замість Святика тощо»
Планшетница• 21 июня 2024
В мами селі будь яка бабуся могла до мого чоловіка звернутися - синок
Ото проблема
За ким я буду?• 21 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
ну, онуку я скажу що бабуся доросла людина і має робити те, що вважає за потрібне. існує повага до дорослої людини, яка притаманна нашому менталітету. і ще я розповім про переносне значення деяких слів і про пестливі значення.
Всруся, але не покорюся. Ще мені якийсь сопляк буде розповідати, як йому подобається щоб його називали?!
автор ДваДваВісім • 21 июня 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
я бачу у вас аварія сталась...сходіть у душ помийтесь, бо смердить.... і зуби не забудьте почистити після поганих слів
Мяо мой мяо• 21 июня 2024
Син - це про рівень родства, а не про лагідність.
Лагідних слів - десятки. Так ні ж, треба обрати таке, яке викликає роздратування у дитини і порушує його уяву про ієрархію.
Бабуся - це бабуся, мама - це мама. Це різні люди, авторитети в житті дитини.
Я б вперед дитини відреагувала. І сама бабусі пояснила, що синок він для мене і тата, більше ні для кого.
Говорилка• 22 июня 2024
Ответ дляНаездница
Сыну сказать, что грубить бабушке не красиво. Ничего смертельного она не сказала.
А он и не грубил. Если бы он ей сказал, что у неё в жопе вдруг молодость заиграла - это была бы грубость.