Замороженная селедка• 21 июня 2024
Робота до 23:00
Робота до 23:00, я живу далеко( майже годину їхати). Тобто додому ніяк не добратися.Що робити? Якщо відпрошуватись на 20 хв раніше,мене відпускатимуть чи ні? Просто оплата погодинна
Фрекен бок• 21 июня 2024
Ночувати на роботі ? В нас до 22:00 обладнали в підвалі кімнату, душ, пралка, плита, мулитиварка, пропонуємо ночувати
Поддакиваю иногДА• 21 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Блин, опять за Таро идти
Не потрібно, я вже каву досьорбаю
Всміхайлик• 21 июня 2024
Комендантська година у вас у котрій?
Ніхто відпускати не буде, але на деяких роботах (супермаркети, колл центри) передбачена розвозка чи таксі. Уточняйте одразу.
Тётушка Лошадь• 21 июня 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не потрібно, я вже каву досьорбаю
О, супер. Прибережу сили для наступної теми ,,Чому він так сказав,,.
Фрекен бок• 22 июня 2024
Ответ дляГоворилка
И, наверное, там есть даже с кем чпокнуться
Ні в нас одні жінки)