ЯспАкойнаЯ• 22 июня 2024

Звернення до адміністрації сайту Kidstaff

Я чоловік, і я користувач сайту з 2013 року. Це так, бо я завжди брав АКТИВНУ участь у житті моєї дитини. Можу навіть стверджувати, що навіть активнішу ніж її мама.
Але коли (досить не часто, прям епізодично) я беру участь в обговоренні тем на форумі (зазвичай це гендерно нейтральні теми, наприклад, суспільно-політичні чи про стосунки між чоловіками й жінками), то кожного разу чую на свою адресу принизливі коментарі, мовляв, справжній чоловік не може сидіти на жіночому форумі.
Тобто, справжній чоловік не займається дітьми, бо це бабська справа.

Вважаю, що адміністрація сайту сприяє закріпленню ганебних стереотипів про гендерні ролі чоловіка і жінка, адже сама адміністрація позиціонує цей форум як жіночий. Нагадую, що цей ресурс не про жіноче, а про батьківство. У дитини двоє батьків, і це не дві жінки. Власне і cама назва ресурсу говорить саме про це: Kidstaff.

Тож прохання до адміністрації сайту змінити назву форуму з "жіночого" на "батьківський", а саму назву "Совєтчіца" замінити на іншу, гендерно нейтральну.
На користь ідеї заміни назви є, щонайменше, три причини:
1. Назва "Совєтчіца" не відображає суть форуму, адже власне поради - це тільки одна з 4 опцій, яку пропонує сайт при створенні теми, а більшість тем форуму - це не поради, а обговорення.
2. Збереження російського слова "совєтчіца" виглядає недолуго на фоні повністю українізованого інтерфейсу. Це просто тупо.
3. Це власне гендерне забарвлення назви, її фемінітивна форма, яка сприяє утвердженню примітивних гендерних стереотипів щодо ролей чоловіка і жінки.
Цвірінь• 22 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Гидке відчуття від коментаря.
Мізогінії купа. Ой, для мене було відкриттям, що жінки це теж люди і вміють жартувати. Що?

Взагалі не розумію проблему з тим, що є жіночий батьківський форум. Так само є і чоловічі. Але на жіночий форум має прийти мудрий чоловік і навчити всіх дурненьких жінок правильно жити і того, що свого жіночого простору в мережі вони мати не можуть, бо це дуже ущємляє чоловіків.
Да или приходят такие рассказывать женщинам, что надо быть терпилами. Будто без ценного (нет) мужского мнения мы не проживем

автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Гидке відчуття від коментаря.

прикро, що мої слова відгукнулися вам в такий спосіб
Печенюшка• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Прикро, що зараз ви намагаєтеся зробити вигляд, що нічого такого не писали, це просто іншим здалося.
Брати відповідальність за те, що кажеш та пишеш гарна доросла риса.
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ви вважаєте що у вас почуття гумору є? І загалом чоловікам воно більш притаманне ніж жінкам?
мій досвід спілкування з жінками говорить, що жінки і чоловіки дійсно мають свої особливості. Це стосується їхніх інтересів, способів висловлення думок і реакції на ті самі події, і почуття гумору теж різниться. Можливо слід було написати не те, що жінки вміють жартувати, а що є жінки з подібним до чоловічого почуттям гумору
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
я ж не написав, що це ви неправильно зрозуміли. от в наступному своєму коментарі я написав, що певно я невдало сформулював
Кофе в лобби• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А може то ви просто чоловік з подібним до жіночого почуттям гумору,не задумувались?
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
гаразд. знову невдале формулювання.
давайте я ще раз спробую: 1. мені прикро, що мій коментар був неприємним для вас чи ще для когось з жінок. не мав я такої мети.
2. для мене було відкриттям, що виявляється існує містом між чоловічим і жіночим світом, простір в якому кордони й різниця між чоловіком і жінкою розмивається. і вони стають подібними, стають просто людьми

Не любовница• 22 июня 2024
Какоооой ещё роодительский???? Вы ещё напишите чтобы регистрация была не по телефону, а по свидетельству о рождении)))
Не любовница• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
гаразд. знову невдале формулювання.
Беги мужик лучше.
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляНе любовница
на це натякає назва
Аноним_• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Насправді я бачив тут різні приклади - як позитивні, так і негативні. І розумію, що тут, як і будь-якій соціальній групі є різні люди. Це просто певний відбиток, зріз суспільства. Інакше кажучи читання форуму давало мені як негативні, так і позитивні емоції. Жінок я люблю і поважаю. Серед вас багато класних.
Головним відкриттям від мого перебування тут (за що я дуже вдячний форуму) стало те, що я побачив, що жінки вміють жартувати. У вас реально є почуття гумору Це прям інсайт. Жодної іронії в словах. В житті реально не часто зустрінеш жінку з класним почуттям гумору, а тут багато таких
а чоловіка ще рідше зустрінеш з почуттям гумору, а не примітивними жартами нижче пояса
Бочка порохУ• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Сподіваюсь ви тріль... а може просто
Сонечко• 22 июня 2024
суть темы - мое мнение самое правильное.
Надо прогнуть всех под мое мнение , потому что оно самое правильное.)))))
Leonka Boo• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В житті у вас жінки без почуття гумору (в мене навпаки, наприклад), тут вас не влаштовують теж жінки... Так в кому тоді проблема?

На чоловічих форумах пишуть, що жінки меркантильні тварі, брехливі, діти то ’прицеп’ і в тому ж дусі. Але мені пофіг абсолютно, бо то їх, а не моє. Їх точка зору, їх викривлення бачення.
Тут жінки пишуть про ’всі чоловіки козли’, так вони про свої проекції, про узагальнення через особисту травму.
Питання чого вас це так тригерить, ммм? 🤔 Я б на вашому місці про це подумала, а не що там думають/пишуть незнайомі люди.
Leonka Boo• 22 июня 2024
Ответ дляПеченюшка
Гидке відчуття від коментаря.

Навіяло...
Смажена полуничка• 22 июня 2024
А в чому полягає звернення?
Без QR коду• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
мова не про ’сидіння’ на форумі (якщо ви читали уважно, то мали помітити, що я сказав про епізодичну участь в обговореннях), а про саме позиціювання форуму як виключно жіночого
Ради вас и ещё троих мужиков?
Кофе в лобби• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
гаразд. знову невдале формулювання.
Мені ваш коментар не міг бути неприємним,бо я на відміну від вас об´єктивно розумію де я знаходжусь,це форум де кожен може говорити що хоче,але він ніяк не відображає зріз суспільства,і робити по форуму якийсь висновки стосовно гендерної психології не варто.
Люблю порадницю за толкові поради стосовно всього на світі,і за обмін досвідом,і стать на це ніяк не впливає.
вкрации• 22 июня 2024
Боже,какая редкость встретить такое взвешенное и грамотное изложение мыслей на советчице. Со всем почти согласна, кроме позбавлення від фемінітиву у назві. Вай нот? Їх і так небагато у розмовній мові і я так радію,шо вони почали з´являтися і впроваджуватись. Я б додала ,як побажання, більш активну роботу адмінів,щоб стежили за коректністю коментарів,тому що такого хамства не зустрінеш на закордонних форумах( випереджаючи , скажу ,що на закордонних і до війни сиділа,а хамство на порадниці і до війни процвітало). Хочеться конструктиву,спілкування,підтримки,обміну думками та досвідом.

культУра• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
гаразд. знову невдале формулювання.
Вы лучше скажите ,куни жинкам робыте??
Ищу Аленя• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я б назвала цей форум - ПЛІТНИЦЯ І ХАПУГА
Тішуся неперетішуся• 22 июня 2024
Коля, ти задовбав триндіти на Порадниці, йди борщ готуй! І дитина вже плаче!!!
Царевна_несушка• 22 июня 2024
А як ви пропонуєте назвати сайт?
Мені совєтчіца також якомь дивно
Витворунка• 22 июня 2024
Ответ дляБочка порохУ
Навіть не буду писати нічого, бо знову полечу у бан.
Минулого разу мене заблочили на місяць.
Ого .Яку причину вказали?
Пусин Кукин• 22 июня 2024
СовєтчіцО - це гендерно нейтральне слово?
Птица Говоруша• 22 июня 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Яркий ?невже каклета?
Брюльтик• 22 июня 2024
Ответ дляВитворунка
А я вас підтримую ,автор .
І я)
AtomicX• 22 июня 2024
Автор, вы - троль и даже не мужик))
Annetka_100• 22 июня 2024
Да Вы просто друзей мужчин приглашайте сюда побольше и сайт перестанет быть женским. Или это они с Вас смеются? А мы то тут при чем?
Сидение на форуме это способ отдохнуть и убить время. А на мужчине больше социальной нагрузки, мол, зарабатывать должен. Женщина же может себе позволить не работать, если её есть кому содержать. И осуждать за это её не будут. Вот и вся разница. Дело не в сайте, названии, администрации. Так что придётся смириться. Мужчинам сюда вход не запрещён. Другое дело, что большинство из тех мужчин, которые нам нравятся, обычно на таких сайтах сасм не сидят.
ЯсноВидящая• 22 июня 2024
Клоун какой 🤡🤡🤡🤡