ЯспАкойнаЯ• 22 июня 2024

Звернення до адміністрації сайту Kidstaff

Я чоловік, і я користувач сайту з 2013 року. Це так, бо я завжди брав АКТИВНУ участь у житті моєї дитини. Можу навіть стверджувати, що навіть активнішу ніж її мама.
Але коли (досить не часто, прям епізодично) я беру участь в обговоренні тем на форумі (зазвичай це гендерно нейтральні теми, наприклад, суспільно-політичні чи про стосунки між чоловіками й жінками), то кожного разу чую на свою адресу принизливі коментарі, мовляв, справжній чоловік не може сидіти на жіночому форумі.
Тобто, справжній чоловік не займається дітьми, бо це бабська справа.

Вважаю, що адміністрація сайту сприяє закріпленню ганебних стереотипів про гендерні ролі чоловіка і жінка, адже сама адміністрація позиціонує цей форум як жіночий. Нагадую, що цей ресурс не про жіноче, а про батьківство. У дитини двоє батьків, і це не дві жінки. Власне і cама назва ресурсу говорить саме про це: Kidstaff.

Тож прохання до адміністрації сайту змінити назву форуму з "жіночого" на "батьківський", а саму назву "Совєтчіца" замінити на іншу, гендерно нейтральну.
На користь ідеї заміни назви є, щонайменше, три причини:
1. Назва "Совєтчіца" не відображає суть форуму, адже власне поради - це тільки одна з 4 опцій, яку пропонує сайт при створенні теми, а більшість тем форуму - це не поради, а обговорення.
2. Збереження російського слова "совєтчіца" виглядає недолуго на фоні повністю українізованого інтерфейсу. Це просто тупо.
3. Це власне гендерне забарвлення назви, її фемінітивна форма, яка сприяє утвердженню примітивних гендерних стереотипів щодо ролей чоловіка і жінки.
ivareka• 22 июня 2024
’советчицы и советчик’ можно переименовать прочитала тему и душно как-то стало

ЯкаКраля• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
форум - це одна з гілок ресурсу Кідстафф. Сам ресурс про дітей і для батьків. А на форумі теми не тільки жіночі
Ресурс не про дітей. Це тільки один із розділів, яких тут дуже багато.
Зрозумійте, якщо Вас хтось ображає, то зміна назви на це ніяк не вплине. Це залежить від людей, які відписуються в Вашій (чи не в Вашій) темі. Ці люди нас оточють у повсякденному житті і вони не зміняться разом з назвою сайту. Просто не звертайте уваги, коли відписуються не зовсім адекватні люди. Вважаю, що не варто витрачати свій час, своє життя на те, щоб щось доводити чи пояснювати тим, хто цього не заслуговує. Нехай залишаються зі своїми негативними коментарями, а Ви живіть своє життя і будьте щасливі.
Сподіваюсь, адміністрація сайту не буде нічого змінювати.
Моль Моллівна• 22 июня 2024
стартпост автора очень ярко подчеркивает своеобразие мужиков, сидящих на этом форуме. Лучше б реально детьми занимались
Слобожаночка• 22 июня 2024
Пипец душный
Гостра на язик• 22 июня 2024
а с чего он батькивський адруг? вы читали какие тут разделы?
Флюорография гуся• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
мова не про ’сидіння’ на форумі (якщо ви читали уважно, то мали помітити, що я сказав про епізодичну участь в обговореннях), а про саме позиціювання форуму як виключно жіночого
И шо? Женские форумы запрещены законом? Нет. На женском форуме согласно закона разрешено обсуждать только борщи и косметику? Нет. Хотите сидеть на женском форуме? Сидите. Но не фиг устанавливать на нем порядки. Форум вас не устраивает? Найдите тот, который будет больше соответствовать вашим ожиданиям. Делов то. Тут куча пользователей, если каждый будет устанавливать свои порядки, ничего путного из этого не получится.
Leonka Boo• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
я людина терпляча і завжди прагну вибудувати конструктивний діалог, тому ’візьму Вас за руку’ щоби пройти цим тернистим шляхом разом.
1. Ви почали з того, що примітизували дискусію понизивши його з рівня загально (той, який задав я) до особистісного. Ви вдалися до найбільш поширеної форми маніпуляції перейшовши на персональні образи. Хоча, ще раз наголошую, що мої слова були: 1. адресовані адміністрації; 2. були надособистіними, тобто стосувалися групи людей.

Якщо Ви уважно читали коментарі, то мусили побачити скільки було негативних коментарів в мою адресу. Серед них були й ті, де прямо говорилося, що я маю видалитися звідси й що не маю права тут писати. Ось це і є обмеження про які Ви запитуєте
Які образи та пониження діскусії до якогось рівня? Ще й маніпуляції приписали.

Не фантазуйте, будь ласка. З вами все добре, взагалі?

Ну написали вам образи, як ви кажете і що? Це ваш вибір образитися чи ні, розумієте? Нащо брати на себе слова якихось незнайомих людей. Та пофіг хто і що каже. Така залежність від чужої думки?

Затишне кубло• 22 июня 2024
Администрация в теме ответила уже?
Бабуся Бетман• 22 июня 2024
Прочитала стартпост и первые две страницы. Моё впечатление: Автор - 90% женщина, автор не светит свой ник именно по этой причине и по этой же причине тема не открыта в соответствующем отделе, потому что его достаточно оперативно мониторят админы. Автор-душнила и обладатель мало приятного менторского тона в дискуссии. У автора этот ник однозначно не с 2013 года, иначе бы он/она им так не рисковал. Все прекрасно знают, что для администрации наши профили открыты всегда. Поэтому, так наотмашь утверждать - я мужик и я здесь с 2013 можно только с левого аккаунта.
С чем не могу не согласиться - с давно назревшей необходимостью перестать быть Советчицей.
Шкідлива молекула• 22 июня 2024
Підтримую автора теми!
Путающаяся• 22 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Саме такий висновок приходить на думку. Я не йму віри в те, що нормальний адекватній чоловік почне відвідувати жіночий форум. І це завжди одинаки, розлучені, непотріби. Співчуваю його дітям.
Я знаю декількох чоловіків, які іноді відвідують цей форум. Щось питають, коментують.
Але жоден з них би не створив схожу тему.
Банально тому, що вони правила сайту читали і розуміють.
І я не бачила негативних коментарів у їхній бік.
Перловая Кашка• 22 июня 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я б змінила на Пліткарку. Гарно і по суті
гадюшнік - якщо по суті
Путающаяся• 22 июня 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Администрация в теме ответила уже?
Я не бачила, але навряд чи відповість.
По-перше, сьогодні субота, вихідний день.
По-друге, для звернень до адміністрації є окрема опція - служба підтримки.
Якщо вже зовсім немає сил чекати, то на форумі створюють тему у відповідному розділі, ’про проект Кідстафф’.
Автор створив тему у розділі ’діти’, щоб тут чекати відповіді від адмінів, треба, м´яко кажучи, бути оптимістом.
Цикавенная• 22 июня 2024
Ответ дляivareka
советчицы и Юра
ОливьЕЖечка• 22 июня 2024
Ну давате по-честному. Военные с фронта здесь сидят? Успешные бизнесмены здесь сидят? Сантехники и электрики здесь сидят? У кого-то муж здесь сидит? Я не представляю себе нормального и здорового психологически мужика, который сидит на советчице. Хоть гендерно нейтрально, хоть гендерно не нейтрально) Сюда, из мужиков, могут затесаться только те, у кого нет личной жизни и те, кого другие мужики в свой круг общения не принимают. Лузеры, в общем-то.
Тут общаются женщины, и темы женские, в основном. Найдите мужского советчика и там устанавливайте свои правила. Не надо размывать грани между мужским и женским, их и без вас размывать рады.
Главное, пришел на женско-мамский форум и права качает. Рожали б вы так, или страну защищали, как шороху здесь наводите.
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ длявкрации
Боже,какая редкость встретить такое взвешенное и грамотное изложение мыслей на советчице. Со всем почти согласна, кроме позбавлення від фемінітиву у назві. Вай нот? Їх і так небагато у розмовній мові і я так радію,шо вони почали з´являтися і впроваджуватись. Я б додала ,як побажання, більш активну роботу адмінів,щоб стежили за коректністю коментарів,тому що такого хамства не зустрінеш на закордонних форумах( випереджаючи , скажу ,що на закордонних і до війни сиділа,а хамство на порадниці і до війни процвітало). Хочеться конструктиву,спілкування,підтримки,обміну думками та досвідом.
дякую, що виклали думки без спроби встановити мені діагноз, дати прогноз щодо мого безрадісного майбутнього чи без поради, що мені слід робити)

а щодо назви (фемінітивної форми), то вище я вже написав, що один з коментарів змусив мене змінити думку щодо цього. тобто хай живе і квітне жіночий форум, а я зараз дочитаю, закрию тему і піду з форуму
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
І я)
дякую
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Ответ дляAtomicX
Автор, вы - троль и даже не мужик))
ніколи не претендував на таке означення. мужик - це пара до баби
ОливьЕЖечка• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ

То есть, вы много лет сидите на советчице, но благодарите за то, что вам не дали поради?
Мужчиночка, со своим уставом в чужой монастырь не ходят, так что да, дочитывайте и улепёдывайте))

Заикальница• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Пара до баби это мужик нытик. Она его лупит а он тут ноет
вкрации• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ

На жаль діагнози, поради не по ділу та образи і взагалі негатив - це 90 % контенту тут. Але тут є декілька приємних та розумних дівчат і часом зустрічаються дуже корисні поради або коменти.
Дякую за тему.
автор ЯспАкойнаЯ • 22 июня 2024
Підсумки: під головним дописом найбільш поширеним смайлом став ’лайк’ (палець до гори). Аж 158 штук. Тобто значна кількість з тих, хто прочитав цей допис висловили свою підтримку.
Прямо скажу - несподівано
Лукава_Кiшка• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
совєтчіца
треба допомога шафу на 10 поверх затягнути. Можна вашу жінку запросити на допомогу?
Стріляний птах• 22 июня 2024
Ещё не хватало, чтоб ухылянт права свои устанавливал, диктовал условия
Снежнакомка• 22 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Може він з інвалідністю
Стріляний птах• 22 июня 2024
Ответ дляСнежнакомка
Може він з інвалідністю
Его проблемы, тем более нечего здесь условия выдвигать. Пусть идёт на форумы медицинские
Стріляний птах• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Прямо скажу - несподівано
Я вас умоляю, здесь столько одиноких женщин или с проблемами в личной жизни, они с радостью поддержат любые штаны.
Без обид дамы, я права, как на горизонте вырисовывается Кентукки в виде юры, вы сразу пастель в его темах
Ну шо не так?• 22 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Футбольный клуб первой лиги Хуст решил забарикадироваться в Тернополе и не выезжать никуда.Боятся игроки в Закарпатье играть из-за активных действий ТЦК - сказал президент клуба Михаил Мадьярчик. Игроки Хуста объединятся с тернопольским клубом ФАТ-Подоляны и будут вместе играть.
к.Буланова• 22 июня 2024
А с чего вы взяли, что надо менять форум на не женский, а родительский? Это именно женский форум, не нравится- ищите другие
к.Буланова• 22 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Прямо скажу - несподівано
А теперь сложите дизлайк, фейспалмы и смеющиеся смайлики