Булку Дай• Изменено 22 июня 2024

Квартиры "бабушатники"

Листала всем известный сайт и наткнулась на обьявления о продажах/аренде квартир, зашла ради интереса посмотреть, что сейчас есть на рынке недвижимости. И вот, что меня поражает - такое количество квартир с совковым ремонтом, мебелью, интерьером в общем...Даже обои из моего детства, т.е. им более 30-40 лет. Т.е. люди столько лет жили, работали и ни разу не переклеили обои...Понятно, что у каждого разные финансовые возможности, но интерьерам по лет 50...неужели за все эти годы не нашлось возможности сделать косметику?
У меня тоже семья была простая, все рабочих специальностей, миллионы не зарабатывали, но помню, как бабушка с дедушкой каждые 3 года переклеивали обои, каждый год белили потолок, окна периодически красили, было чистенько, красивенько, уютно.
Может вы знаете, почему так происходит?
Барбітта• 22 июня 2024
я сдавала бабушатник, его аренда была понт, и после него люди покупали свое жилье, или наследство получали, а так на рынке за цену бабушатника никто не будет сдавать квартиры с ремонтом, арендодателям нет смысла делать ремонт, чтоб сдавать в минус квартиру

ГонУрова дівка• 23 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Никого он не устраивает!! А убогие ещё и пытаются такие бабушатни сдать за 15-18 тыс. Идиот.ки😡
Купите себе элитное жилье и не снимайте бабушатник, или в чем проблема?
Жена сантехника• 23 июня 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Так если с котом не берут в хорошие квартиры, несмотря на высокий бюджет? И тут же двойные стандарты - кур..ы осуждали тех, кто оставлял своих котов и собак на оккупированной территории. Ко-ко-ко.
А как сдать квартиры с животными- так даже на двойной-тройной залог не согласны
ГонУрова дівка• 23 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Так а они причём, что вас не взяли в хорошую квартиру? Мне с животными как раз сдали такой бабушатник заграницей, чему я была очень рада
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Вот неправда. Мне досталась такая квартира, мне откровенно стыдно было бы ее сдавать за деньги. 3 месяца наводила порядок, поменяла полностью сантехнику в санузлах и кухню сделала новую. В комнатах только обои и двери новые. Сначала вложила 90000грн, потом сдала. И да, я старалась чтобы людям было уютно. Сама шила шторы, подушечки на диваны и покрывала. Свой труд никак не оцениваю, просто я так посчитала нужным и мне по силам. Квартира не инстаграмный ремонт, но получилась вполне приличная и сдала со второго просмотра.
А тепер просто порахуйте наскільки дорожче ви її здали і як довго вам воно буде окуповуватись. І то добре, якщо орендарі то все не уграють за рік
Коко На Страже• 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Ви так пишите наче я її вчора здала. Люди живуть вже півтора року, дуже порядні. Немає чого рахувати, мої вкладнення вже давно окупилися. Ще раз наголошу. В тому вигляді якою вона була мені її соромно було б здавати за гроші. Від її апгрейда виграли всі, і я і орендарі.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
снять старую краску и обои и покрасить/поклеить новое стоит как квартира?
Раз на три роки? Так)
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
вот пример, в этой квартире Живет бабушка 80 лет...Сейчас ее опекуны продают квартиру эту. Заехала она 79м с момента сдачи дома... абсолютно адекватная бабуля, не сумасшедшая... Вот что случилось с квартирой за эти годы...для меня это ненормально...
Буде вам 79 і пенсія три копійки - то обговоримо ’норми’. Не забудьте тільки.
автор Булку Дай • 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
при чем тут 79??? они получили квартиру когда им было 35! и с тех пор ничего не делали. ладно грязно, может она 10 лет не мыла, хз..но там все как и было 45 лет назад.

Аноним_Русалка• 23 июня 2024
Думаю, все з дитинства. Якщо людина жила в чистоті і комфорті, вона його буде нести і в своє житло і на зйомні квартири

Якщо сім´я не дуже благополучна, не вистачало коштів на продукти і одяг, то питання про нові обої/штори і не стояло. І так люди виростають і несуть це і в своє доросле життя

Маю свій досвід
Коли в квартиру, для теперішнього часу, стару, а на момент власників, квартира ’богата’ засиляла людей, яке було різне відношення. Одні жили і після них все поломане було, ніде навіть хвилини часу не приділили, щоб підклеїти, що обдерлось, кран підкрутити і т д. Плиту після себе вичистити, сантехніку.. Бо ж не своє, а чуже

А була одна дівчина, яка заїжаючи, і штори свої вчепить, і картини повішає. Килимок, аромат, для дому свій. Все для свого комфорту.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляБулку Дай
Не вважали за потрібне? Не мали можливості? Не бачу нічого жахливого на фото. Просто брудно. Вимити і можна жити. Що люди і робили.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Добре, коли так. Але навряд чи.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
У киевлян, я смотрю, немодно делать ремонты. Живут в бомжатнях очень многие 🤦‍♀️
И эти же бомжатни втридорога сдать пытаются
Це просто нерентабельно. Хіба в отриманих у спадок квартирах і для себе. Ні купити і робити, ні ремонтувати хрущ під здачу недоцільно при поточній вартості житла у співвідношенні до вартості оренди. І так уже багато років.
Коко На Страже• 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Добре, коли так. Але навряд чи.
Так, так, рахувати я вмію профессіонально. І ще додам. Мені цю квартиру потрібно буде продавати найблищим часом. Моніторю вартість подібних квартир. То те що в ’першозданному варіанті’ вартує приблизно на 35% дешевше, ніж з рівнем мого ремонту. Тому моя інвестиція працює і на привабливість покупця, і на остаточну вартість. В будь якому випадку я в виїграші.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ну звідкіль я знаю що там у вас зп первозданний і сучасний варіанти. Особисто я зробила б косметику просто тому, що це привабить зовсім інший пласт орендарів, хоч ніколи і не окупиться по грошах (не знаю, вибачте, що і як ви там не порахували, але як але є, ваша окупність - ілюзія, перерахуйте ще раз). У випадку ж продажу сперечатись не буду, звісно вартує привести в привабливий вигляд. бенефіт буде суттєвий.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ну так, з тваринами вже зазвичай здають ’,що не шкода’.. ваш завдаток вартість дверних полотен не покриє, навіть потрійний. Не кажучи про меблі, стіни і все інше.
Коко На Страже• 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Я ж одразу написала що здавати не могла, бо соромно було б. Був радянський унітаз з потрісканою емаллю. Така ж раковина ракушка і чавунна ванна, яка від старості мала жовто сірий колір. Стіни в маленькій радянській плитці вкладеної криво-косо. Пралка на кухні, а кухня 5 кв.м. там і без пралки не розвернешся. Вода погано текла, в пралку воду ковшиком наливали. Всі прєлєсті занедбанного житла. Поміняла сантехнічні труби, унітаз і раковина Церсаніт, ванну викинула, замінила на душовий піддон, пралка стала в ванній. На підлозі керамограніт в с/у, стіни в більш сучасному варіанті плитки, брала залишки на розпродажу, нові змішувачі. Звісно дешеві китайські, але новенькі і функціонуючі. Кухню переробила, викинула стару газову плиту, яка газ пропускала. Поставила варильню поверхню, а над столами єдина робоча поверхня. Фартук в новій плитці, нові шпалери на стінах. Стелю вирівняли сатенгіпсом і пофарбували снєжкою, радіатору чавунні ьеж пофарбувала. На підлогу кухні поклали новий лінолєум. Купила новий обідній стіл, перед ним стіну оформили ламінатом. Так як ця зона дуже бруднилася і попередні шпалери були в жахливому стані. Оце основні затратні роботи були. Ще купила нову міні прихожу, обновила за копійки стару тумбу для взуття, поміняла фасад з темного полірованного на світлий дсп і зверху поклала кусок білого керамограніту. Цей кусок взяла безкоштовно, заплатила майстру 100грн щоб підрізав по розмірам. Купила на розпродажу два дверних полотна, замінила двері в кімнатах. Це дуже змінило інтер´єр і картинку в цілому. І люди прийшли нормальні, а не маргінали.
Та не реву я• 23 июня 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ну ви ж написали що порахували і окупилось. Не окупилось. Описаний вами ремонт окупиться лише в моральному плані і при продажі. В оренді він не відіб´ється... відіб´ється, рочків через 15-20, коли новий треба буде робити. Я ж не стверджую, що це треба було так і здавати, але окупність цих міроприємств сумнівна, тільки й того. Не кажучи, що треба одномоментно віддати (, інвестували) пристойну суму. Тому я прекрасно розумію людей, які здають ’таке жахіття’.
Коко На Страже• 23 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Не бачу сенсу щось доводити. Я пишу що окупилось, ви пишите що ні. Ну ні то ні. Але ваша впертість мені не зрозуміла.

Жена сантехника• 24 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Ну тогда в таком случае не стоит осуждать тех, кто бросает своих животных на оккупированной!! А не берёт их с собой, чтоб потом быть готовым спать на улице
Та не реву я• 24 июня 2024
Ответ дляЖена сантехника
Чому на вулиці? Я знімала, де здавали. Не берусь судити тих, хто не хотів. На еліт не претендую зі своїм табором. І так, не розумію, як можна покинути фактично члена родини, бо доведеться пошукати подовше чи жити в умовах погірше.