ДлинноНожка• 22 июня 2024

Болить під коліном ззаду під час сидіння

Не знаю навіть як пояснити, ця частина ноги що трішки вище коліна і під коліном дуже не комфортне відчуття, і ніби при дотику тягне щось. Можливо хтось стикався з таким,буду вдячна за відповіді.
СкокоМнеДадите• 22 июня 2024
Пошкодження нема? Це може бути защемлення нерву.

автор ДлинноНожка • 22 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Трішки боліла поясниця, думала на місячні, тягнуло злегка в ягодиці, пошкодження не було ,з´явилося після того,як на дачі наприсідалася.
СкокоМнеДадите• 22 июня 2024
Ответ дляДлинноНожка
Можливе защемлення. Зверніться до лікаря.
автор ДлинноНожка • 22 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую вам
СкокоМнеДадите• 22 июня 2024
Ответ дляДлинноНожка
Дякую вам
Можете ще прийняти симптоматично Діклоберл.
Не стесняюсь• 22 июня 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ото воно і є, віддає в ногу ззаду. Мені якщо критично і не можу швидко потрапити до лікаря, допомагає укол дікоофенаку. Але краще до лікаря, звичайно
З родзинкою• 22 июня 2024
Кіста Беккера?
руки_Крюги• 23 июня 2024
Ответ дляДлинноНожка
Это нерв защемило
К врачу