Оябунчик• 23 июня 2024

Количество смеси на смешанном кормлении

Девочки, как Вы определяли количество смеси, которое нужно дать ребенку на смешанном кормлении? Чтобы не перекормить, но и чтобы ребёнок не был голодным.
Ms. Dolly• 23 июня 2024
Есть нормы на каждой банке питания
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Есть нормы на каждой банке питания
Но нормы указаны, если полностью кормить только смесью
Ms. Dolly• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Так и переходите полностью. Смешанное это ад. Грудное быстрее усваивается, смесь дольше, потом будет проблема с животом
Голубка миру• 23 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Змішане це супер
Голубка миру• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Разову норму все одно даєте по віку з таблички
Мама Карло• 23 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Согласна с вами. Иметь сразу минусы и одного и второго метода, зачем? Либо наладить ГВ, либо перейти полностью на ИВ
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляГолубка миру
Змішане це супер
А проблем с животиком у Вас не было? По какой схеме Вы кормили смешанно? Грудь по требованию, смесь по времени?
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляМама Карло
ГВ не получилось полностью наладить? Ребёнок не наедается, не хватает молока ((
Мама Карло• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
А вы пробовали наладить? Быть 24 часа с ребенком и давать грудь по первому писку? Почитайте консультантов, они дают много советов . Просто, давая смесь, вы никогда не наладите ГВ
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляМама Карло
Да, пробовала, ребёнок нервничает возле груди так как молока не хватило и кричит от голода ((
Голубка миру• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Ні, жодних проблем. Без схеми годувала, в середньому через 3 год, або груди , або суміш , залежно від ситуації. На ніч завжди суміш, зранку - груди
Ms. Откровенность• 23 июня 2024
Консультант з ГВ допоможе розрахувати. Треба важити дитину раз на кілька діб і стежити за набором. Суміші треба стільки, щоб дитина набирала достатньо, але не переїдала. Її дають, як ліки: по годинах, краще частіше невеликими порціями, ніж рідше великими. Увесь об´єм, якщо він не надто великий, дають удень, а вночі лише ГВ. Щоб стимулювати груди і щоб мама могла погодувати швидко і зручно, а не возитися з сумішшю. Груди - на вимогу без якихось обмежень: і до суміші, і після, і в проміжках.
Це так - загальні принципи. Словом, вам треба консультантку. Разом можна спробувати вийти на повне ГВ або максимально скоротити кількість суміші.
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Дякую
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляГолубка миру
А ночью у Вас сильно молоко подтекало? Если ночью не даю грудь вся ночнушка мокрая до утра.
Голубка миру• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Взагалі ні, я ніколи вночі не годувала
Ms. Откровенность• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Не годувати вночі - це прямий шлях до зменшення кількості молока і завершення ГВ. Переповнені груди, бо нема прикладань, дають сигнал на зменшення виробництва молока, бо його не треба.
Бюст Березуцкого• 23 июня 2024
Я годувала змішано. Електронні ваги в поміч, зважувала дитину перед годуванням грудьми, потім як вона моє молоко усе висмокче, то зважувала знов і так знала, скільки випила мого молоко, потім швиденько робила суміші стільки мл, скільки після грудного молока ще залишилось до норми одного годування. Це морочливо і тільки вдень, але я дуже хотіла зберегти ГВ хоч у тому вигляді, який був. Вночі годувала тільки грудьми, але це був жах, дитина прокидалася кожну годину поїсти, бо ж не наїдалась моєю кількістю молока. З 4х місяців дитини я почала давати суміш і вночі, поперемінно з грудьми, просто скільки захоче з´їсти мл, бо кількість молока все одно у мене не збільшилась, скільки б я не прикладала дитину. Але ГВ було до 2х років, молоко не пропало. Вважаю, що воно було того варте.
автор Оябунчик • 23 июня 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А проблем з животиком не було? Якою сумішю годували?
Бюст Березуцкого• 23 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Щодо животика, то було так. З сумішшю з поступово зникла проблема газів, яка була на чистому ГВ. Але з´явилися запори. Тобто одне стало краще, інше гірше. Суміші спочатку змінювали, потім зупинились на Фрісо голд і Фрісовом від запорів, але навіть вони проблему запорів не вирішили, хоча в усьому іншому було все чудово. Запори минули тільки з прикормом.