Аноним НаВсеГда• 23 июня 2024
Турбує відчуття холоду в стегні.
Часто відчуваю холод в ягодиці, вперше відчула,вибачте, коли присіла на унітаз, аж неприємно. Холод такий по стегну однієї ноги зараз частіше відчуваю, що це може бути чи реагувати на це ?
Аноним НаВсеГда
• 23 июня 2024
Ответ дляБасноплетка
Ущемление нерва в спине или ноге.
Ого,дякую!
Глас_Народа• 23 июня 2024
Тоже самое, а как то лечится ущемление? Это мрт делают чтоб понять или что
Тушьмушьнюшь• 23 июня 2024
У мене таке саме, ще й відчуття мурашок по нозі. До невролога на консультацію, може призначить МРТ поперекового відділу, масажі, вправи,аплікатор Ляпко, але нема гарантії,що допоможе, я вже 2 роки з цим.