Танцепесенная• 24 июня 2024

Мами з малими дітьми в Німеччині, чи комфортно дітям і вам разом з ними?

В плані розвитку, мови і початку мовлення, спілкування? Як проводите час? Чи маєте друзів? Чи є проблеми дисципліни в країні, де сумлінно дотримуються законів тиші? Чи є лікарняний супровід? Чи подобаються садочки та добре адаптуються в них діти?
Помаранчова душа• 24 июня 2024
Ми поки що не відвідуємо садок/школу. Записані у чергу. Але скажу, що вже не подобається їхнє ставлення: вони ніби шукають, до чого придиратись, постійно запитували, чому дитина ніби сумна, ніби невесела? Я відповідала, що дитина не звикла до сторонніх людей, мову ще не розуміє. Щоб Ви розуміли тут навіть у садок є співбесіда. Так от, пішли ми на таку співбесіду і вона лишила не надто гарне враження.
Дуже багато паперів. Просто гори по будь-якому питанню. Навіть жінка-німкеня, яка здала нам житло, зізналась, що вони, німці, які все життя живуть у Німеччині, не можуть розібратись з деякими паперами.
Щодо мовного барʼєру: є багато спеціалістів, які не знають англійську і через мовний барʼєр треба наймати перекладача. Навіть якщо Ви добре володієте англійською-багато спеціалістів навіть рахувати нею не вміють і Ваші знання Вам ніяк не допоможуть. Тому без знань німецької дуже важко.
Буквально на кожному кроці купа умов, попереджень.
Чесно кажучи, мені навіть у Польщі, яку так люблять хейтити, сподобалось набагато більше.
Там моя дитина у 8 років сама гуляла у дворі та ходила по невеликому району.
В Німеччині я не випускаю дітей одних, навіть сина, якому 11 років, хоча живемо у спальному районі. Тут потрібен тотальний контроль за дітьми.
Багато нюансів. Плюс лише в тому, що в цій країні є виплати.

Тут как тут• 24 июня 2024
Немцы по этому и в шоке 😁да и они и подумать не могли , что украинца во время войны будет таким интересоваться переезжая на социал
Помаранчова душа• 24 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Кожна адекватна людина хоче добра собі та своїм дітям. Це нормально, що люди цікавляться такими питаннями.

Дивно було б, аби на третьому році повномасштабного вторгнення їхали навмання
Сплюшка• 24 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Подписываюсь под каждым вашим словом! Все в точку. Но тут такое откровенное и правдивое мнение на любят
ЯблокоРаздора• 24 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа

Я переспрошу, правильно ли я поняла?
Было бы удивительно если бы сейчас выезжали с Украины?
Підмітайло• 24 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Я переспрошу, правильно ли я поняла?
Де ви це прочитали?
ЯблокоРаздора• 24 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Де ви це прочитали?
Последнее слово я не могу понять 😀
Шкала Радощів• 24 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Удалено администрацией...
Чекаю завтра• 24 июня 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ну в 8 лет как-то рановато детей отпускать одних гулять даже в Украине. Разве что в селе..ютв Харькове в 8 лет дети одни не гуляли до войны... И в школу большую часть родители отводили и забирали в этом возрасте....гуляли в таком возрасте сами дети из неблагополучных семей ... А сейчас в Харькове чертишо.... Малышня сама гуляет на смотря на взрывы.. Это дети по переселенцев из сел и пригорода, они у себя так привыкли, другая часть детей гуляет сама потому что мамы вынуждены работать.... Садики закрыты, закрыты....

Кукарачка• 24 июня 2024
Ответ дляТут как тут
А такі як ви думали, що жінки з України віддадуть своїх новонароджених дітей в німецькі сім´ї, а самі підуть одразу на завод в три зміни працювати?
Кукарачка• 24 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Ло Шарик• 24 июня 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Я с 7 отпускала и соседи тоже. Во двор. Из окна видно и слышно. Иначе гулять не будет много так как нет времени стоять возле ребенка по несколько часов
Тантрический кекс• 24 июня 2024
Все не подобається. Живем терпим. Привернути до цього ладу неможливо.і ніколи не привикнем. Дома все простіше. Нема бажання ні з ким ні дружити ні спілкуватись. Виконуємо обов´язки соціала, курси, школа і все. Нема нічого доброго. Жахлива система ніби демократія, але якась вона удушлива
Несемо світло разом• 24 июня 2024
Мы переехали с детьми в Германию ещё в довоенное время, изначально афигели из-за количества бумаг,но поняли что это условия этой страны и это только их хороших побуждений,например мой сын не мог выговорить немецкие буквы,нас сразу направили к логопеда.. естественно бесплатно, все оплачивает страховка
Сына знакомой отправили на обследование ,т.к. заподозрили аутизм..просто для того,чтобы во время всё исправить, а не кидаться когда уже поздно
Так же эти страшилки ,про забирание детей..
поймите их не забирают без причин!
Просто переехавшим не легко подстроиться и принять немецкие условия,потому что они далеки от украинских, поэтому украинские родители переходят в оборону...типа хреновая страна и так далее
GaleTTa• 24 июня 2024
Я если что не против беженства и только за в наших реалиях. Но с утра фантазирую, представила как эту картинку видят иностранцы. Над головой у украинцев летают кабы и ракеты и утро в обычной семье- Мама с 3 детьми записываясь на ногти попутно мониторит на форумах где для беженцев более подходящий климат для детей и приличные садики)))
AnnaOst• 24 июня 2024
Багато українських дітей та мам, то з ними і спілкуємося. У мене є одні німецькі друзі. Дитина занадто мала, щоб заводити друзів) розваг особливо немає, але це я в маленькому містечку. Якщо є машина це питання знімається, та й громадський транспорт тут розвинений добре, тиха бажання можна кататися і розважатися. У мене дитина тут народилася, то ясно що часто плакала, і зараз буває. Ніколи не скаржилися сусіди. Але на лі мною живуть українці. Законів тиші особливо мені здається ніхто не притримується. Ну хіба ввечері і в неділю. Вдень в тизв години всі роблять кому що треба. В нашому місті не вистачає педіатрів. Садочок гарний, в період адаптації дозволяють батькам ходити разом з дитиною скільки треба, прислухаються до побажань. Але є деякі моменти, які мені не подобаються. З 14 дітей, в яслах куди ходить моя дитина, 4 німців, 9 - араби в вихідці з Африки
AnnaOst• 24 июня 2024
Про бюрократію - на мою думку вона +/- така ж як в Україні. Просто в Україні ми не стикаємося з нею. А як людина піде в Україні щось оформлювати, то теж афігеє насправді)
AnnaOst• 24 июня 2024
Ответ дляGaleTTa
А як треба під час війни? В моєму житті це перша війна і я не знаю як правильно себе вести а як не правильно
Первая ласточка инфляции• 24 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
А чим ваша дитина краща за арабську чи африканську?

AnnaOst• 24 июня 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А де порівнювала?
Первая ласточка инфляции• 24 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
А де порівнювала?
Але є деякі моменти, які мені не подобаються. З 14 дітей, 9 араби вихідці з Африки.
Для німців ми також вихідці з країн третього світу. І нічого з цим не поробиш
AnnaOst• 24 июня 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Не подобаються мені інші моменти. А про етнічний склад то констатація факту
Несемо світло разом• 24 июня 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Все просто,все украинцы едут в большие города и селятся поближе к центру,а немцы живут на окраинах,где тихо,чисто и спокойно
куда и ходят в садик и начальную школу их немецкие дети
AnnaOst• 24 июня 2024
Ответ дляНесемо світло разом
У мене маленьке містечко де в принципі напряг з садками. Я написала заяву в 5 садочків, пішла туди де знайшлося місце. Так, підозрюю що це не найкращій садок, тому місце і знайшлося)
Несемо світло разом• 24 июня 2024
Ответ дляAnnaOst
У нас было так же..но оказались хорошие воспитатели)