Айболитная• 24 июня 2024

хто працює віддалено -як домовляєтесь з дітьми, щоб дали працювати?

подарунок обіцяєте?
якусь плюшку?
чи що?
Ліньки гуглить• 24 июня 2024
У нас притомні діти, розуміють що їм кажуть

Кокосиха• 24 июня 2024
А вік дітей який?
Я вчитель. Від початку війни протягом 1,5 року навчання онлайн. Потім періодично чергуються форми навчання. Якщо я веду урок, то дитина ніколи не буде мене турбувати.
І навіть коли я за комп´ютером працюю, то спочатку запитає чи можу я відволіктися. Взагалі, я кажу - мені треба попрацювати і пішла у кімнату. Мене ніхто чіпати не буде. Звикли просто.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
з 9 до 18 не підходять до вас?)
я , на жаль, в кухні працюю- тут стіл
Кидстаффовка• 24 июня 2024
Мої розуміють. Займаються своїми справами, гуляють. Їсти попросять іноді 😂
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
А вік дітей який?
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
дитина часто просить телевізор в кухні (де я працюю) без звуку. потім я не можу його вимкнути - і починається істерія
Говорю відверто• 24 июня 2024
Эх, какие у всех хорошие дети ❤️ мой на голове сидит, если дома, может начать петь во время созвона или сообщить что он пошел какать но у него есть диагноз, по этому я очень лояльно к этому)) он и так большой молодец
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
У вас однокімнатна квартира?

Кидстаффовка• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
То сядьте в іншому місці
Розвідка Маші• 24 июня 2024
Когда поменьше были, то смотрели много видео, никакие другие плюшки не помогали.С 5 лет все очень строго, мама работает ты играешься или делаешь уроки.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
У вас однокімнатна квартира?
2к, але в спальні просто ліжко двоспальне і все
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКидстаффовка
То сядьте в іншому місці
нема де. в спальні просто ліжко двоспальне і все
Кидстаффовка• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Обладнайте робоче місце якесь, з ноутом не проблема. Хто хоче працювати, знайде вихід. Хто не хоче - знайде відмазки )
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Ну вибачте, тоді ви винні самі у цій ситуації.
У вас робота постійна. Вам потрібно облаштувати простір і для себе, і для дитини. Чітко встановити правила.
Можливості у вас є. 7 років і істерика ,то вже явно перебор.
Щебетушка• 24 июня 2024
купите стол за 800 грн
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
А в іншій кімнаті що?
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
якщо дитина прийде поїсти тричі на день по 15 хв - то нічого критичного.
сидить собі жує, а я працюю
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
А в іншій кімнаті що?
дитяча
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
сидить собі жує, а я працюю
То які тоді проблеми 😂
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
То які тоді проблеми 😂
вона так приходить і нудить
нудить увімкнути телек без звуку
і ще 1000500 питань

Бритоножка• 24 июня 2024
Я працювала в колцентрі з дому, коли моїй дитині було 3 роки, а це я Вам скажу дуже не легко було, коли не можна в эфірі ніякого звуку, а дитина частенько прибігала і мамкала, дитина в мене дуже активна і самій сидіти в кімнаті для неї було жесть, ну якось я там пропрацювала 3 роки, але я старалась брати в день перерву на декілька годин і вигулювала дитину 😁
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
вона так приходить і нудить
нудить увімкнути телек без звуку
і ще 1000500 питань
У вас немає планшету, комп´ютера для дитини? Щоб вона спокійно собі дивилася у своїй кімнаті?
У такому віці можна ж якось вже самостійно організовувати собі заняття.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
о так вона б сиділа в компютері цілодобово
але в неї астигматизм
Кокосиха• 24 июня 2024
Ви ж не сидите постійно і працюєте. Робіть перерву. Дитина буде знати, що у перерву ви можете разом поїсти, подивитися, поговорити чи погралися.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
реально не роблю перерви. бо купа роботи(
Кидстаффовка• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
вона так приходить і нудить
нудить увімкнути телек без звуку
і ще 1000500 питань
Ну, звісно, дитині сумно цілий день. Чи ви думали, 7-річка сидітиме тихо й чекатиме вас до 18? В денний табір запишіть хоч на якийсь час
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
але в неї астигматизм
У тричі людей він є. А навчання, робота у майбутньому як буде?
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
так що їй 8 годин в день сидіти в компютері?
вже за місяць в еї окуляри будуть
Щебетушка• 24 июня 2024
автор , вам советы - а вы все отговорки ...
ну то сидите дома без работы
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
ну то сидите дома без работы
які поради? дати телевізор?
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Даремно. Від однієї - двох перевр нічого не трапиться. Ви відволікаєтеся на дитячі капризи і більше втрачаєте часу.
Вам потрібно і простір організувати,і режим дня. Буде легше.
І дитина усвідомить ’рамки ’