Айболитная• 24 июня 2024

хто працює віддалено -як домовляєтесь з дітьми, щоб дали працювати?

подарунок обіцяєте?
якусь плюшку?
чи що?
Щебетушка• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
які поради? дати телевізор?
купите стол, наймите няню, говорите с ребенком как со взрослым.
плюшки - однозначно нет . потом запросы станут только больше с каждым разом.
п.с . астигматизм лечится на ура в любом возрасте

Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
які поради? дати телевізор?
Здається проблема зовсім не в дитині
Огірок та Помідорчик• 24 июня 2024
Обладнайте в спальні робоче місце. Хоч на ліжку.
Розпишіть режим дня.
Обов´язково зранку робіть зарядку або ходіть разом на пробіжку.
Купіть цікаві настільні ігри на 1 дитину. Сходіть в бібліотеку, візьміть пару цікавих книжок.

У дитини канікули. Вона хоче проводити час ЦІКАВО.

Розпишіть дитині домашні обов´язки, що має робити. Має ставити галочки протягом дня, що зробила.
Після роботи обов´язково разом кудись.
Ролики, велосипеди, щось активне разом.

Автор, Ви можете жити цікаво. Тож просто. Беріть і живіть своє цікаве життя.
І ставтеся до кожного дня, як до подарунка долі. Будьте щасливі ❤️
Любительница• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
так що їй 8 годин в день сидіти в компютері?
вже за місяць в еї окуляри будуть
Вам треба обладнати робоче місце, в юск є невеликі столи, ставите біля ліжка замість тумбочки. Коли завал встаю в 5 ранку роблю справи робочі, потім сніданок, якась перерва з дитиною, потім працюєте, парарельно закидаєте суп/ гречка/каша/ мʼясо, в обід гуляєте годинку на дворі. Конструктор/ малювання. Телевізор краще ніж планшет/телефон. Якось так. Не легко, але треба працювати
Огірок та Помідорчик• 24 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
Астигматизм не лікується.
У мене дитина такого віку.
Вихід - аудіокниги і навушники. Донечці дуже подобається.
Щебетушка• 24 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Астигматизм не лікується.
У мене дитина такого віку.
у меня приобретенный. я вылечила.если врожденный-то хз
Та_шо_ж_таке• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
дитина часто просить телевізор в кухні (де я працюю) без звуку. потім я не можу його вимкнути - і починається істерія
Ну ви ж знаєте відповідь - не вмикати

Крайня невістка• 24 июня 2024
В 1,5 років кричав, повертав мою голову від монітора, висів на шиї ніяк не вдавалося вмовити, накричиться та засинає, в 3 роки грала з ним в ляльки що мама попрацює, а він сам пограється, потім пограються разом з мамою, з 6 років ігри в телефоні, телевізор
Кидстаффовка• 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Здається проблема зовсім не в дитині
💯%
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
вже за місяць в еї окуляри будуть
У вас все біле, або чорне.
До речі, окуляри дитині вже потрібно. Спеціальні і періодично носити.
Якщо з таким діагнозом і навіть зовсім без комп´ютер, то вона у вас в окулярах буде набагато раніше ніж ви думаєте.
Маю власний досвід. Навіть лікарі наразі дивуються,як можна було на стільки зберегти зір дитині при такій аномалії.
22 роки ,а зір тримається на певному рівні.
Це час, гроші, лікування,а не просто не давати гаджети.
Трахтибидох• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
ПеренесітьТВ в кімнату, хай ’ломається’ періодично..Взагалі, дитина повинна розуміти, що мама працює. Домовляйтесь, робіть перерви для спілкування.
Огірок та Помідорчик• 24 июня 2024
Спільне хобі. При чому спортивне. То найкраще рішення.

Щоб дитина чекала того вечора.

Не відкупайтеся подарунками.
Потім буде значно складніше.
БеллаДонна• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
нема де. в спальні просто ліжко двоспальне і все
А де дитина свої уроки робила?теж на кухні? У вас один стіл на всю квартиру?
Ліньки гуглить• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
з 9 до 18 не підходять до вас?)
я , на жаль, в кухні працюю- тут стіл
Тоді це нереально, бо ви ставите задачі, які не можливо виконати.
Наші розуміють слова-«у мене зустріч», «10 хвилин не трогайте мене»
ТрамвайGirl• 24 июня 2024
Ніяк не домовляємось, тому що робота кожен день з дому, а не тимчасово. Так що, постійно подарунки купувати?
Найважче з донькою, їй 3 і майже завжди, коли мені потрібно поспілкуватися онлайн з колегами або нарада їй обов´язково щось потрібно, а коли ти не можеш відповісти - починається інстерика. І це дуже важко. Тому що соромно перед колегами, які працюють в офісі. І я іноді хапаю ноутбук і біжу в іншу кімнату,але це мало допомагає, тому що вона біжить за мною.
Каллипсо• 24 июня 2024
А в чем проблема сделать себе рабочее место в своей комнате? Вообще не вижу проблемы. У меня тоже двушка, тоже дочь. У нее своя комната, у меня своя. Рабочее место в моей комнате, причем тут кухня?
Хвігура мічти• 24 июня 2024
Для меня это нереально. Работала одно время удаленно - очень тяжело с ребенком. Хоть и договариваюсь, все понимает, но 150 раз ’мам’ все равно.
У нас из отдела девочки с детьми тоже так работали. Тоже бесконечное мамкание, в итоге 100 ошибок в работе у всех.
Концентрации внимания ноль в итоге.
Даже здесь читая что ’можно спокойно работать’ - не сильно верю)))
Работать то можно, но качество работы очень хромает. Я просто знаю что это такое.
Хвігура мічти• 24 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
Купите стол, стул, наймите няню, аниматоров штук 10 - советы как всегда на Советчице
У всех же есть мешок денег в углу, из которых достаются деньги на все это и можно спокойно зарабатывать копейки онлайн))) поражаюсь.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
а як лікується? окулярами?

Дивне створіння• 24 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
Маленький столик для ноута не стоит мешка денег, это удобство для всех.
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
але загалом працюєте 8 годин?
бо виходить з 5 ранку до 18)) з перервою годину
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Астигматизм не лікується.
У мене дитина такого віку.
телевізор можна, просто не телефон чи планшет.
ну і стараюсь телевізор не більше 2 годин в день
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЩебетушка
а як вилікували?
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну ви ж знаєте відповідь - не вмикати
мама ну будь ласочка)) ну 10 хвилин я буду чемна і тді тп))))))))))))))))
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
У вас все біле, або чорне.
будуть окуляри, але це займе трохи часу, бо ми аза кордоном і тут все не швидко
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
У вас все біле, або чорне.
Якщо з таким діагнозом і навіть зовсім без комп´ютер - що маєте на увазі?
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик

Щоб дитина чекала того вечора.

Не відкупайтеся подарунками.
Потім буде значно складніше.
якраз ввечері вона грається з сусідкою на вулиці.
і виходить, що спільного часу цікавого зовсім нема
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляБеллаДонна
в дитини в дитячій є і ліжко, і стіл, і шафа книжкова
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляТрамвайGirl
моя в основному в школі..
ну от крім канікул або коли хвора
КошкинДом• 24 июня 2024
а денних таборів немає?