Айболитная• 24 июня 2024

хто працює віддалено -як домовляєтесь з дітьми, щоб дали працювати?

подарунок обіцяєте?
якусь плюшку?
чи що?
Ліньки гуглить• 24 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Они с роддома такие
Звичайно ж. З род дома виписують в 7 років

Василина Семеніч• 24 июня 2024
З 1,5 роки привчала. Спочатку по 20-30 хвилин сам, а я поряд працювала. Потім час збільшувала. Ніякі іграшки я не обіцяла. Дитина з часом розуміє, що мама зайнята. Але я не привʼязана до часу. Могла і можу працювати в будь-який час хоч рано вранці, хоч вночі.
Домовенок Кузя• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
7 років.
мені треба працювати з 9 до 18)
дитина часто просить телевізор в кухні (де я працюю) без звуку. потім я не можу його вимкнути - і починається істерія
Коли просто за компом працюю завжди можуть підійти. Коли маю розмови телефонні - закриваю двері. Телевізора ми позбулися ще 20 років тому. Мультики дивляться ввечері.
Домовенок Кузя• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
нема де. в спальні просто ліжко двоспальне і все
То посуньте трохи ліжко і поставте столик.
Астоновитесь!• 24 июня 2024
Я уже четвертый год работаю дома. Ребенку как раз 7 лет. Она знает, что мама работает и отвлекать нельзя. Ну подходит, что-то спросит, покажет. Но когда я говорю: меня не отвлекать- сидит в своей комнате и чем-то занимается. Я к себе дверь закрываю. Ну когда совсем уже всё плохо и не может найти себе занятие- тогда это занятие нахожу я. Либо сидит рядом пишет, примеры решает, дам ноты - сидит разбирает пьесу какую-то или этюды играет. Но это редко бывает. В основном сама себя занимает. Ну и после работы идем в парк гулять.
Винник• 24 июня 2024
А як ви їй пояснюєте, чим ви займаєтеся?
Вона розуміє що це ви працюєте і заробляєте кошти?
В принципі, сім років то не три і не чотири, можна якось донести, що мама зараз зайнята.
ЛисаЛилу• 24 июня 2024
в мене чудова ідея))
але в мойому випадку не потрібна тиша. Беру ноутбук, сина 3,5 роки, мільйон іграшок для піску+ вода. Йду на вулицю, сижу на лавці працюю, він грається в піску, з друзями, ну іноді можу на гойдалці погойдати.
Взагалі розпорядок такий. після сніданку трохи мультиків, я працюю, йдемо на вулицю, 11-14 - працюю), пообідали, спить вдень -15-17, працюю, паралельно готую істи. Ввечері також виходимо, іноді працюю, іноді - ні, важче, бо більше дітей і більше може виникати конфліків, де я буду потрібна

автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляЛисаЛилу
в мене чудова ідея))
дякую. можна спробувати, але не впевнена.
треба блокнот мати + постійні дзвінки
Мудробаба• 24 июня 2024
Важко, але викручуюсь. 2 дітей, 4 і 8 років, я сама.
Мультфільми 1 година рано, 1 година ввечері, обідня перерва проводимо разом, якщо гарна погода виходжу з ними на вулицю, я працюю, вони граються, але попередня домовленість граються окремо і спокійно, якщо в квартирі то граються біля мене, уроки роблять біля мене. Буває що йдемо на обідню перерву, я беру з собою ноутбук і на дворі допрацьовую, таким чином вони на вуличці гуляють 2 години під час моєї роботи. Якщо міт то пояснюю, що гратись тихо і не заважати. О 18 домовленість, що йдемо на гульки , на вихідних гульки. Все роблять біля мене 😬 виходу не має 😬рада що і так є можливість працювати віддалено. Так їм і пояснюю, що якщо хочете дитячі кімнати, походи в різні місця, іграшки і тд мамі потрібно працювати.
Сосиска_Втесте• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
о так вона б сиділа в компютері цілодобово
але в неї астигматизм
І?
Компʼютер взагалі ніяк на той астигматизм не впливає, бо це вроджене
автор Айболитная • 24 июня 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
І?
ну так дивиться, біля 2 годин в день.
плюс телефон з бабусею по годин в день говорить по відео звязку.
але більше вважаю що перебор
Сосиска_Втесте• 24 июня 2024
Ответ дляХвігура мічти
Для меня это нереально. Работала одно время удаленно - очень тяжело с ребенком. Хоть и договариваюсь, все понимает, но 150 раз ’мам’ все равно.
У нас из отдела девочки с детьми тоже так работали. Тоже бесконечное мамкание, в итоге 100 ошибок в работе у всех.
Концентрации внимания ноль в итоге.
Даже здесь читая что ’можно спокойно работать’ - не сильно верю)))
Работать то можно, но качество работы очень хромает. Я просто знаю что это такое.
Ну то це ж від віку дитини залежить
В мене підліток
Ніякого дискомфорту взагалі
Але я і працюю по пів дня
Кокосиха• 24 июня 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Розкажіть як лікували ? 🙏
Якщо ще актуально. Бо тільки побачила запитання.
Виявили у 7 років. Протягом 5 років в обов´язковому порядку проходили лікування у санаторії офтальмологічному, дитячому.
Це 28 днів спеціальних занять, тренажерів , процедур. Якщо немає можливості у санаторному лікуванні, то можна знайти центи,які надаються послуги такого плану.
Як тепер кажуть, це нас дуже врятувало. Бо сама хвороба не лікується, а от гострота зору падає і дуже швидко. Тому першочерговим завданням було зберегти максимально зір.
Окуляри - не шкодували коштів і замовляли якісні. Щодо постійного носіння, то тут думки лікарів розійшлися. Нам професор у санаторії сказав не носити постійно. Читати, писати, дивитися телевізор і т.д. в окулярах. Ми так і робили. А деякі лікарі вважають,що такі пацієнти повинні ходити у них постійно.
Ну якось так. Наразі окуляри має, носить не постійно,але частіше. Каже так зручно.
Гострота зору не змінилася за останні років 10 точно
Мудробаба• 24 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Ясно, робимо приблизно те саме. Курси лікування апаратного осінні і весняні канікули, окуляри сказали носити постійно. Намагаюсь контролювати екран, але повністю не вийде заборонити, бо не вийде в сучасному житті.
Я чому питаю, бо в нас спадкове, я також постійно в санаторіях на лікуванні була, але на жаль, мені не допомогло ні лікування ні носіння окулярів. За сина переживаю, бо знаю як це погано бачити.
Дякую за відповідь
автор Айболитная • 25 июня 2024
Ответ дляМудробаба
Дякую за відповідь
скажіть, а що за курси апаратного?
не знаю, звідки це в дочки, не спадкове точно.
але я просто пішла перевірити зір, лікар всипала по 2 каплі розчину для розширення зіниць, після чого дитину пару годин тошнота і зіниці ще 2 дні були розширені....(
і сказали прийти за пару місяців ’випишуть’ окуляри((
от я зовсім не шарб в цьому, який має бути план дій
Мудробаба• 25 июня 2024
Ответ дляАйболитная
скажіть, а що за курси апаратного?
Так і називається апаратне лікування. Ми в люксоптику ходимо. Лікар дає направлення. Ми ходимо де ближче. Думаю що і при лікарнях таке є і більш бюджетно, в моєму дитинстві я проходила таке лікування в дитячій обласній лікарні і санаторії для дітей з вадами зору.