Прилипало• 24 июня 2024

Питання до київлян щодо вірного маршруту (Київ)

Доброго ранку. Перший раз буду їхати через Київ з села на авто, трекер показує через вул. Васильківську- а Гугл показує що можна і по трасі Е95 їхати.

Будь ласка, підкажіть як вірно. Не хочеться зайвих рухів робити...
begovelik• 24 июня 2024
Правая картинка.

begovelik• 24 июня 2024
Я всегда так ездила
Невгамовна шахиня• 24 июня 2024
Скористайтесь Waze, він завжди підкаже хороший маршрут, де менше корок та перешкод.
автор Прилипало • 24 июня 2024
Дякую!
Бегущаяпо• 24 июня 2024
Можно и так и так. Это параллельные улицы, они сходятся в кучу у метро Голосеевская, и если начинается пробка, то жопа и там и там тоже.
Грабля• 24 июня 2024
Кияни*
Бегущаяпо• 24 июня 2024
Ответ дляГрабля
Кияни*
Молодец. Садись. Двенадцать.

автор Прилипало • 24 июня 2024
Ответ дляГрабля
Кияни*
Дякую!
Вибачте за безграмотність.