Балаболка• 24 июня 2024

Дитина часто прогулює школу, ми закордоном

Дівчата хто зараз живе в іншій країні, хтось стикався з такою проблемою?
Моя часто мені бреше що погано себе почуває та нейде у школу. 8й клас.
Друзів нормальних немає в класі, спілкується, але поверхностно. Знаю що не ображають.
Що робити? Наказати на усе літо? Я вже спати не можу ночами через нерви
Да_Я_ТакаЯ_• 24 июня 2024
За кордоном - ви мабуть теж погулювали

Тётушка Лошадь• 24 июня 2024
Есть же психологи, либо привозите под двери школы через не хочу.
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
За кордоном - ви мабуть теж погулювали
Ви нормальна?
Позитивна• 24 июня 2024
А вчителі пишуть зауваження? Як з оцінками?
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
До психолога нейде. Не можу вмовити.
Дякую за пораду про двері школи. Спробую.
Да_Я_ТакаЯ_• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Ви нормальна?
Моя дитина школу не прогулює і пишу я грамотно. А ви?
Хочу на Балі• 24 июня 2024
Соцільні служби чому ще не зацікавились? Ви точно не в Англії і не в Данії

автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляПозитивна
Оцінки мінільний рівень, дечкі предмети звістно відмінно, типу фізкультури.
Вчитель пише прогул і я повинна його пояснити, я це робила весь рік. Але сьогодні вона 100 процентів мене обманює що їй погано і нейде. Кричу, сидить дивиться

Я зла дуже
Леди_на_драндулете• 24 июня 2024
Наказывайте на все лето, конечно, только не ребенка, а себя, за то что ведетесь.
Выясните точно, что дело не в буллинге или тп, что нет проблемы действительно и начинайте вести себя как взрослая. Если все таки будет выяснено, что проблема в школе - то ее решайте
З царем в голові• 24 июня 2024
Не знаю як в вашій країні. В Польщі якщо дитина має певну кількість прогулів або пропусків можуть бути проблеми. Спочатку вчитель ходить додому, потім органи опєкі.
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Якщо дитина не в школі, то родич пише записку. Я це робила до сьогодні.
Я їй вірила, маємо проблеми зі здоров´ям
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Наприклад будемо мати прогули, що далі? Визвуть мене до школи, а далі? Як дитину заставлять ходити?
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Як?
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я вас вітаю!
Директриссимо• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Ну в Германии, если Вы не справляетесь со своими прямыми обязанностями с ребенком, найдут Вам замену, кто будет им заниматься.
Леди_на_драндулете• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Як?
Что именно як? Объясните ребенку последствия такого поведения. Жалуется - значит едем к врачам...не на столько плохо - идём в школу. Пригрозить что ее в интернат отправят или тп с таким поведением.
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляДиректриссимо
Ну як це все відбувається? Що спочатку? Мене не слухає, то ж якщо будуть спочатку якісь попередження, то може б вона злякалась і стала нормально себе вести?
Мамаша в бигудях• 24 июня 2024
Можуть залишити ще на рік
В деяких країнах є максимальна кількість прогулів
Леди_на_драндулете• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Так скажите ей что уже было попередження

автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Можуть залишити ще на рік
Я їй кажу, не вірить. Мені теж здається що можуть залишити. Боюсь цього, бо і так не любить школу, а якщо на другий рік, то це буде капець
Ковбой Хагис• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Так возьмите ее за руку, сходите в школу, и пусть там расскажут последствия прогулов.
Позитивна• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка

Я зла дуже
А в Україні теж таке бувало?
Залишилось домучити ще один рік. Але тоді постане питання що робити далі. Бо з такими знаннями і відношенням вона вчитись більше не буде.
Можливо дійсно підключити психолога.
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляПозитивна
А в Україні теж таке бувало?
Можливо дійсно підключити психолога.
В Україні ходила. Але маємо проблеми зі здоров´ям, то ж пропуски були, але по хворобі.
Піде на завод, я вже не маю сил
Vitamina1407• 24 июня 2024
Мені цікаво,дітей якось батьки підтримують зараз? Намагаються допомогти адаптуватися ? Чи привезли в іншу країну,кинули у школу і арівідерчі,пливи
Латексне альтер ЕГО• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Залучать соц.служби. Якщо ви вихованням не займаєтеся, то хтось має це робити
Леди_на_драндулете• 24 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Поддерживать и потакать прогулам - как то вроде разные вещи
Латексне альтер ЕГО• 24 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Для дітей створені всі умови
автор Балаболка • 24 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Я старалась ці роки, пропонувала допомогу, розбирали разом уроки, але вона не хоче, то ж не виходить пережувати і в рот покласти, бо не хоче ковтнути.
Курси мовні я умовляла відвідувати, наймала репетиторів по мові, але не сильно пішло.
Веду розмови, але вік такий мабуть, дуже проблематично спілкуватися
Позитивна• 24 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Піде на завод, я вже не маю сил
На заводі вона довго теж не протягне, бо там треба мати здоровʼя.
Залучайте психолога. Бо все скотиться до того, що вона буде цілими днями вдома нічого не робити.
Латвийские_Номера• 24 июня 2024
Сочувствую автор. Мы в Германии.Моя тоже прогуливает. Но она не остаётся дома, а говорит мне что идёт в школу, а сама идёт гулять. Друзья у нее такие же. Я сама пошла в школу и сказала, что она прогуливает и чтобы её напугали последствиями. Мы договорились, что мне сразу будут сообщать , если она не в школе. Учительница её вызвала и сказала, что её будут сопровождать в школу с полицией. Это действительно возможно. Ещё она работает с психологом из Украины.