рукиЖимолости• 24 июня 2024
Це нормально? Дивна переписка
Криниця щастя• 24 июня 2024
Бессмысленная переписка, непонятно зачем я ее прочитала. Что вы от нас хотите?
Фляшунька• 24 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
напишите автору диплом и аннотацию
Я супер-пупер• 24 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
щоб ми перевірили свою адекватність
ЗдесяЯ• 24 июня 2024
Я прочитала страницу. Можете конкретно сказать, на какой странице и какое сообщение вас возмутило т.к. то все читать не хочется
Сизоока бестія• 24 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
Та да.
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июня 2024
Придурашная это переписка. По одной фразе в смс, истерички 2 писаки
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляСизоока бестія
Та да.
Сьогодні всесвітній день розсекречення своїх переписок, не розумію чого люди так дивно реагують
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляКриниця щастя
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляVitamina1407
Що попало,якесь бла бла. Отупіти можна читаючи це хай Бог милує
Вам за 50?
Сизоока бестія• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вы не просто показали переписку, а задали вопрос в теме. Честно говоря, это очень странное поведение
Мальовнича даль• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Чому ви не відмічаєте ваше свято в сімейному тісному колі, а грузите людей беззмістовним потоком свідомості своїх переписок?
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вони не істерички
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
Це не настільки велике свято щоб святкувати його серед сім’ї.
Мальовнича даль• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Чого? Сядете і будете читати один одному свої переписки, будете копирсатись у всяких недолугих діалогах, ви ж не чужі один одному люди все ж таки. Тут такої хріні забагато дуже.
Ласую колобками• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Це якесь нове свято в дурці запровадили, ясно. Ви надягли свій колпак з фольги і святкуєте, ми до чого?
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Словесная диарея двух ’волшебных’.
Ага, просто жах якийсь, куди наше покоління котиться. От колись спілкувалися, Ага, просто жах якийсь, куди наше покоління котиться. От колись спілкувалися справді, довгими розмовами, обговорювали важливі теми. А зараз все зводиться до коротких повідомлень і емодзі. Але ж формат спілкування змінюється з розвитком технологій. Можливо, це просто новий етап, до якого ми ще не звикли?
Криниця щастя• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
Совершенно тупая переписка, собеседники такие же, зачем нам этот шлак?
Элька-Карамелька• 24 июня 2024
Ответ длярукиЖимолости
У вас копипаст заело. Проверьтесь
рукиЖимолости
• 24 июня 2024
Ответ дляSo_so
Для меня нет. Бессмысленный, неинтересный разговор, очень бедный словесно.
Розумію вашу точку зору, але для них це може бути цілком нормальним і зручним способом спілкування. Кожне покоління знаходить свої методи для висловлення думок і емоцій. Можливо, варто спробувати зрозуміти їхню культуру і бачення світу?
Ответ длярукиЖимолости
Если бы ’они’ не вынесли свою переписку на обсуждение, разумеется, я не набивалась со своими оценками.