Мона Лиза• 24 июня 2024
Урбаністика. Планування міст
Цікавлять відгуки про програму. Чи перспективний напрям?
Добра, коли сита!• 24 июня 2024
Ответ дляМастер Пис
Відкрийте ворк юа хоч би. Хіба що у вас зв´язки в облдержадміністрації .
В мене знайомі поступили доньку на спеціальність «Політологія», мріючи, щоб вона стала політиком
Пишущаяся• 25 июня 2024
Ой нескоро в нас ще міста будуть плануватися. Ми вибрали напрям ’цивільне і промислове будівництво’
Мастер Пис• 25 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Це гарний напрям, роботи багато
Мона Лиза
• 25 июня 2024
Ответ дляПишущаяся
Підкажіть, будь ласка, там є творчій конкурс як на архітектурі?
iskorka6658• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Я працюю в Вінницькому технічному університеті за цією спеціальністю і навчалась за нею ж. Зараз це освітня програма в межах спеціальності 192-Будівництво та цивільна інженерія. Творчого конкурсу для вступу немає.
Творчий конкурс є на 191 - Архітектура та містобудування.
Подивіться ВНЗ які Вас цікавлять, які спеціальності і освітні програми вони пропонують.
Саме ця освітня програма дуже цікава. Специфікою є не проектування будівель і споруд, а саме територіальне планування, проектування інфраструктури, утримання і реконструкція міських територій і житлового фонду
Мона Лиза
• 25 июня 2024
Ответ дляiskorka6658
Дякую 🙏 Наскільки затребувані на ринку такі фахівці? Є перспективи, як вважаєте?
iskorka6658• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Багато наших студентів влаштовані в проектні оргінізації і займаються як проектною діяльністю так і містобудівною. Тому тут як робота трапиться. Влаштовуються і в кадастр, але треба сертифікати і довчатись трохи.
Багато закінчують бакалаврат, а на магістратуру вступають на 191 Архітектура. Тоді вони мають право займати посади архітектора проекта або організації. Тобто варіантів розвитку подій безліч
iskorka6658• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Єдиною умовою є бажання студента вчитись і стати Фахівцем в своїй галузі. Тоді перспектив море.