Асталависта бэйби• 25 июня 2024

Києво-Могилянська академія

Хочемо поступати на прикладну математику в Києво-Могилянську академію чи КПІ. Чи хтось може дати пораду? Де краще вчителі? Де цікавіше вчитися? Де кращі перспективи і сама атмосфера?
Омлетик• 25 июня 2024
Атмосфера в Могилянці краща однозначно. Відношенняивикладачів до студентів також чудове восновному. В КПІ вчитись важче.
Сиджу тихенько• 25 июня 2024
Группой хотите поступать?
Пупс• 25 июня 2024
дочь закончила Могилянку ,а сын заканчивает КПИ. Я полностью разочарована Могилянкой. Не говорю что КПИ лучше,но там полнейшее разочарование и зря потраченные годы.
Білий Лосик• 25 июня 2024
Якщо нема варіанту в Шевченка , то краще в КПІ. Могилянка то гуманітарний заклад
Свекруня• 25 июня 2024
Моя донька вчится в КПІ, та спілкується зі студентами з Могилянки, каже, що там все краще, шкодує, що не вступала в Могилянку
Летала_НаМетле• 25 июня 2024
Ответ дляПупс
а какой факультет?, раньше только у могилянки вроде можно стажировку выбить и типа они трудоустраивали, у моего КНУ Шевченка на который тут молятся (экономический) вот где вообще ниочемное ни о чем, работу нашли все только по знакомству от вуза толку ноль
Смайлик• 25 июня 2024
Донька закінчила в 23 році кпі іпса
Син мав вступати на прикладну математику в Києво Могилянку саме через атмосферу і відношення до студентів
Пупс• 25 июня 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
бесполезная специальность филология. Но мы всю жизнь оплачивали анг. репетитора дочери и только поэтому ей удалось найти работу,тк было знание англ. языка.
Да будет так• 25 июня 2024
Ответ дляПупс
Повністю погоджуюсь
Да будет так• 25 июня 2024
Дуже шкодую, що коли донька поступала до КМА, ми проігнорували негативні і досить неприємні відгуки про даний навчальний заклад.
Фокус-Покус• 25 июня 2024
Ответ дляСвекруня
Якщо чесно, могилянка дуже багато зусиль вкладає в атмосферу закладу і почуття приналежності до спільноти, могилянці завжди будуть хвалити і пишатися своїм закладом просто тому, що він їхній. КПІ зосереджений на академічних знаннях і ніяких зусиль щодо атмосфери :)
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляПупс
У подруги дочь в Могилянке на экономике, невероятное разочарование.
Да будет так• 25 июня 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я б сказала, навіть, ПРИМУСОВОГО залучення до спільноти…)
А по факту: шалений рівень навантаження (можу стверджувати лише стосовно факультету біотехнологій), величезний тиск на дітей, атмосфера НЕЗДОРОВОЇ конкуренції серед студентів, яка формується викладачами і повний провал організаційних моментів навчального процесу.
автор Асталависта бэйби • 25 июня 2024
Мені навпаки розказали, що вчителів більше середнього віку. Немає пінсіонерів. Дуже багато проектів, більш європейське навчання в Могилянці. Ще і за кордон можно поїхати за програмами.
Фокус-Покус• 25 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
От чомусь мені здається, це більше стосувалося кінця 90х.
Летала_НаМетле• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
стажировок нет зарубеж? отменили?
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
стажировок нет зарубеж? отменили?
Не говорила ничего об этом, недовольны организацией и качеством образования.
Летала_НаМетле• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
так его нигде нет, главное трудоустройство и стажировки,раньше говорят там помогали с этим
So_so• 25 июня 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
64 000 грн в год и вообще ни о чём. Это кошмар.
Смайлик• 25 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
За кордон можна поїхати за еразмусом майже з усіх університетів
Але якби довелося обирати 113 спеціальність, то я за Києво Могилянку все таки
Летала_НаМетле• 25 июня 2024
Ответ дляSo_so
ни о чем это никому не известный крок за 62-ве штуки аспирантура и еще и отменяют вроде отсрочку, вот где попадалово
Омлетик• 25 июня 2024
Син в минулому році закінчив Могилянку. Комп´ютерні науки. Пішов на контракт, хоча пройшов на бюджет в Кубік Шеви на прикладну. Ні краплі не шкодує. Вже з 2 курсу працював в іноземній ІТ компанії.
Ms. Dolly• 25 июня 2024
По відгукам ходили на підготовчі курси в могилянку. Більшого розчарування в дитини ще не було. Сказала, що нізащо туди не піде. п.с. викладачі були всі пенсійного віку. Сподобалась лише англійська
Тут надолго• 25 июня 2024
На 113 дуже важко вчитися?
Смайлик• 25 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
А де молоді викладачі?
Да будет так• 25 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Прислухайтесь до дитини.
Омлетик• 25 июня 2024
Ответ дляMs. Dolly
Саме підготовчі курси - там справді ніякі
автор Асталависта бэйби • 25 июня 2024
Ответ дляДа будет так
Так які ж негативні відгуки? Що не так?
Да будет так• 25 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Так які ж негативні відгуки? Що не так?
А ви їх не зустрічали?
Я вже писала про деякі моменти. Починаючи з організації навчального процесу: безтолковий розклад з величезними вікнами між парами, радянська стстема навчання, спрямована на зазубрювання величезної кількості зайвого матеріалу, за, майже, повної відсутності, практичних занять, вимога писати реферати і конспекти в безмежну кількість сторінок, від руки, взагалі смішна)…
Щодо атмосфери: культивація нездорової конкуренції між студентами, навʼязування участі в релігійних тематичних заходах і т.д., постійне наголошення на якійсь такій винятковості «справжнього могилянця»))), який має бути готовим навчатися 18 годин на добу. Завдання, яке може бути скинуте, приміром, о 20:30, вихідного дня і має бути зданим до 22:00 і, нікого не цікавить, де знаходиться студент в цей час у свій, власне, вихідний день. Негативних моментів безліч, як і відгуків, які я впевнена, ви теж читали. Просто ми їх свого часу проігнорували, бо «в КМА такого просто не може бути»))
Єдиний беззаперечний аргумент - відсутність корупції. «Домовитись» про здачу неможливо.
Стосовно всього іншого - лише негативні враження.
Просто секта націоналістичних релігійних фанатиків.
автор Асталависта бэйби • 25 июня 2024
Вчора розмовляла з мамою студентки 2 курсу. Яка навпаки розказує, що діти постійно роблять якісь проекти, програми пишуть, ігри. Да дуже багато задають на самоопрацювання і вчитися важко. Є навчання за кордоном. Лекції можно подивитися в записі. Цікаво почитати різні думки.