Директриссимо• 25 июня 2024
Та шо таке. Останні тижні я як тряпочка
Голова болить і сили просто немає. Взагалі. Це магнітні бурі чи я?
Natalia505• 25 июня 2024
Це вам аналізи бажано здати, автор. Може чогось не вистачає, вітамінів.І тиск міряйте.
Стрекозей• 25 июня 2024
Вы можете мне не поверить, но это влияние планет, на людей так влияет. Оденьте железные(это те что прилипают к магниту) кольца(обыкновенное без камней,можно сделать из кольца для брелка)на мизинец и будете чувствовать себя намного лучше.
Директриссимо
• 25 июня 2024
Ответ дляMarmu
і я другий тиждень прямо ледь живу. у мене останні роки було таке часто, але я потім лікувалася, дієту спеціальну тримала, і останні місяці була живчик. а це прям таке враження, що спала б цілими днями
А як лікувались, від чого?