Retu• 26 июня 2024

Когда закончится война? Из последних новостей

У кого какая информация? И чем? И когда?
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Чисто аналітично, то точка відліку - вибори в США.
Якщо Байдена відтрусять та таки просунуть - топтатися нам і далі на тому ж місці.
Якщо Трамп виграє - отут вже несподіванки можуть бути. В те, що він змусить Україну здатися пуйлу не вірю. За стіл переговорів засадити - так. Але ж це лише переговори, і не в його інтересах бути президентом, при якому Україна (проєкт, в який США ввалив немало коштів) тупо здалася. Він козлить діда за те, що той позорно з Афгану тікав. I тут прям от дозволить нам капітулювати - не думаю, що таке буде.

Чекаємо на вибори.
Хммм. Тобто що остаточне рішення про вивід війська з Афгану прийняв саме Трамп вам невідомо?
Політичні експерти з порадниці вони такі…. Експертні
Альфасамка• 26 июня 2024
ніколи, готова до смерті жити так
Life-game• 26 июня 2024
Ответ дляOchen_lubov
Что мне вам доказывать? Сами увидите все.
А что тут было интересно, что сразу удалённо?
Альфасамка• 26 июня 2024
москалі де дінуться навіть якшо кінчиться
СвітланкаОК• 26 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шановна експертко, Байден йшов на вибори з гаслом завершити війну в Афгані. Що й зробив у свій спосіб. https://uk.wikipedia.org/wiki/Вивід_військ_США_з_А...(2020–2021)
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Тобто, те, що Трамп підписав угоду з Талібаном про вивід війська до травня 21 року винен Байден?
Я ж кажу експертні експертки з офіційним джерелом Вікі 🤣
lammama• 26 июня 2024
Ответ дляМария-a546
Сон какой-то у вас неточный.
Так будущее размыто,зависит от многих факторов.
tetnes• 26 июня 2024
Ответ дляlammama
В 10 раз пишу про свой сон.Приснилось,что война будет идти от 6 до 9 лет.
От какой даты 6-9 лет?
lammama• 26 июня 2024
Ответ дляtetnes
От какой даты 6-9 лет?
От начала полномасштабной войны 24.02.2022
karkusha.biz.ua• 26 июня 2024
мой прогноз: пока будем ждать окончания полномаштабной, начнется передел оставшейся Украины между своими же. Уже этой осенью. Ну ’свои’ они между собой это ж понятно:(
karapuz19• 26 июня 2024
Ответ длякосмея
Не має такого варіанту і близько.
Чому ви вважаєте за потрібне нав’язувати сторонній людині своє негативне світосприйняття?
Inconvenient• 26 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вони обидва хотіли вивісти війська з з Афганістану, немає сенсу сперечатися, і будь-який президент зробив би так само. Прочитайте на сайті Білого Дому:
U.S. Withdrawal from AfghanistanThis document outlines the key decisions and challenges surrounding the U.S.
withdrawal from Afghanistan.
When he came into office, President Biden believed the right thing for the country was to end the longest war in American history and bring American troops home. As he laid out to the American people, after twenty years, the United States had accomplished its mission in Afghanistan: to remove from the battlefield the terrorists who attacked the United States on 9/11, including Osama bin Laden, and degrade the terrorist threat to the United States.
Rina_europa• 26 июня 2024
Тимчасовий захист продовжили вже до 2026 року місяця березня, а там .........
Пані в лопухах• 26 июня 2024
Ответ дляInconvenient
withdrawal from Afghanistan.
Але ж президент США не особисто вирішує такі речі. Все ж таки є основна лінія за якою вони всі діють.
Inconvenient• 26 июня 2024
Ответ дляПані в лопухах
Саме так.
tanya_217• 26 июня 2024
Ніхто не знає!
Мені здається , що найближчі висновки і програми Портнікова, тобто 20-ті роки війна буде високої інтенсивності, а 30-ті низької
космея• 26 июня 2024
Ответ дляkarapuz19
Нікому і нічого я не нав´язую.
Людина написала свої думки, я свої?
Що не так?
Як не хотіла, щоб коментували, то не треба було писати.
lmelani• 26 июня 2024
Та що ви вцепилися до того захисту .березень 26р.Чи ви думаєте,людей випруть в зиму в заміновані міста і розбомблені квартири?Мільйонам потрібно житло побудувати,купити,розмінувати.Це не за 1 день,рік точно.
lmelani• 26 июня 2024
Восени вибори в США,перед цим війні кінець,потім зима,весною будівництво,ремонти ,відбудова,розмінування,зима і початок березня усі додому
Э-велин@• 26 июня 2024
А наступление на Харьков будет? Что там аналитики прогнозируют?
Анна_Бель• 26 июня 2024
Ответ дляlmelani
Вы не патриот и писали,что работаете на польской кухне помощником повара,нет ни денег,ни жилья.А я патриот ,никуда не уезжала и не собираюсь.Мои дети обеспечены всем и даже больше.На кухни,на пана я работать уж точно не пойду .Кто из нас счастливее?Подумайте)
Я не патріот, я нормальна людина. Працювала у Польші, щоб заробити на життя в Україні в період відпустки. А працюю і живу в Україні. У мене є гроші, і є житло. На кухні в польші працювати більш привабливо чим ща 3 коп в Україні. Я не щаслива це так. Бо Україна зжерла всю мою сімю. І мама померла і чоловіка вбили на війні. А ви махайте прапором, а мені не має за що любити цю прокляту країну
Маргаритка777• 26 июня 2024
Ответ дляАнна_Бель
Божечки!!! Нехай береже Вас Господь! Тримайтеся!!!
tetnes• 26 июня 2024
Ответ дляЭ-велин@
Вы о чем? Там атаки непрекращающиеся, они уничтожают Волчанск и Липцы КАБми
Bejza• 26 июня 2024
Ответ длясами знаете кто
Зачем заканчивать, если нарид не выходит на мойданы :)
Удалено администрацией...
Bejza• 26 июня 2024
Ответ длясами знаете кто
Глянула в профіль... ви спочатку аквафрешами махали, просили війська, а тепер в Європах на виплатах, війська ваші не зайшли вам чи слабо ввійшли?
LudaSHS• 26 июня 2024
Ответ дляЭ-велин@
Перешли на анализ наступления с белораши
Под видом парада.
Вчера тема была.
LudaSHS• 26 июня 2024
Ответ дляПані в лопухах
Да
LudaSHS• 26 июня 2024
Ответ дляtetnes
Скорее это отсылка к теме взятие самого города, тут были очень знающие и информационно подкованные эксперты. Там было сразу и Сумы взятие. Харьков окружение полностью.

Харькову достается все эти года( вот тут, конечно прямо решать решать, с этими Каб беда( и обстрелом
appareils• 26 июня 2024
Сегодня объявили что защиту беженцам продлили до 2026 года. Печалька, думаю надолго это всё (((.
tanysha777• 26 июня 2024
Допоки ті, хто допомагає путіну знищувати Україну, будуть знаходитися на своїх місцях, як всередині так і за океаном, - кінця й краю не буде
Ще недавно були сподівання на вибори в США, але, все більш очевидно, що сатаністи не допустять виборів