У кого какая информация? И чем? И когда?
Anastasiia-9046• 26 июня 2024
Я боюся, щоб не було так як з Чечнею. Коли росія напала на них вдруге після перемир´я. Якщо буде то ми приречені. Частину населення вб´ють, а частину поженуть на нато
Lena24101987• 26 июня 2024
Ответ длясами знаете кто
Нужно проводить мобилизацию женщин, но ’этого не будет’, заявила руководитель медслужбы штурмового батальона ’Волки да Винчи’ Алина Михайлова.
’В этом есть потребность, но я почти уверена, что этого не будет, потому что это не очень хорошо лежит в сегодняшней политической повестке’, - сказала Михайлова.
Может всё только начинается?
Ось побачите ця Аліна піде в політику!!!!
Була на фронті , наречена (дехто плутає з жінкою) да Вінчі….., а насправді чийсь проект
Розгойдує, а потім змиється
Inconvenient• 26 июня 2024
Ответ дляАнна_Бель
Я не патріот, я нормальна людина. Працювала у Польші, щоб заробити на життя в Україні в період відпустки. А працюю і живу в Україні. У мене є гроші, і є житло. На кухні в польші працювати більш привабливо чим ща 3 коп в Україні. Я не щаслива це так. Бо Україна зжерла всю мою сімю. І мама померла і чоловіка вбили на війні. А ви махайте прапором, а мені не має за що любити цю прокляту країну
Співчуваю, дуже, важко знайти правильні слова і зарадити, але треба жити і триматися, як би не було. Ваша мама більш за все хотіла б, щоб у вас все згодом налагодилося.
Теория Импетуса• 26 июня 2024
Ответ дляBejza
Удалено администрацией...
Мені болить тільки про загинувших воїнів ЗСУ і громадян України.
Щиро шкода, що ви не поділяєте мого болю.
Irrren_com• 26 июня 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Невже болить?
Останні дні на форумі спостерігаю тільки вашу зверхність, з приводу того, що всі форумчанки не дотягують до ваших геніальних розумових здібностей і майже кожного посту ви посилаєте когось в окопи.
Про болить перший ваш пост і той з приводу самоствердження
Теория Импетуса• 26 июня 2024
Ответ дляIrrren_com
Невже болить?
Ой, як ви все змішали в одну купу. Наче якась особиста образа. Але я не пам´ятаю дискусій з вами. Розумові здібності співрозмовники демонструють самі. Невже потрібні геніальні розумові здібності ,щоб дивитися мильну оперу і розуміти її сюжет?
Я пропоную окопи тим, хто завзято воює чужими руками і життями на дивані і бажає продовження. Це цілком логічно, що таким я пропоную почати з себе.
Irrren_com• 26 июня 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Що значить воювати чужими руками? Йти в наступ чи захищати зараз те, що є. Наступа вже давно немає. Зараз тільки захист.
Що на вашу думку зупинить війну, що б ніхто нікого нікуди не посилав? Потрібно погоджуватися на те, що запропонував хуйло, відходити з 1-2-3 лініі оборони в Запоріжській_херсонській областях, маючи досвід чесного руського офіцерського, як колись рашисти дали зелений коридор на відступ і просто розтріляли наших? Чи як при других мінських, поки йдуть переговори, хуйло буде штурмувати Харків, як тоді захоплював Дебальцево в 2015?
Теория Импетуса• 26 июня 2024
Ответ дляIrrren_com
Я повинна щось пропонувати?
Irrren_com• 26 июня 2024
Ответ дляТеория Импетуса
Я повинна щось пропонувати?
Удалено администрацией...
Теория Импетуса• 26 июня 2024
Ответ дляIrrren_com
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 26 июня 2024
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!
З повагою, Команда Kidstaff