Малинка• 26 июня 2024

а чого буває "ацетон"?

я про "діагноз" з простонароддя. і чому про нього говорять лише мамочки і лише останні років 15?
це невіяно темою https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3560148
АБВГДэшница• 26 июня 2024
Как-то так

Чавонадо• 26 июня 2024
В Европе про такое и не слышали
Самая СоветЧиваЯ• 26 июня 2024
У знакомой однажды у малой случился ацетон и что то ещё было с печенью после того, как у бабушки в селе домашнее молоко и другую молочко хорошо покушала - оно же все жирнее чем магазинное.
Не прохожу мимо• 26 июня 2024
Останні років 15 зявилися тест полоски, якими можна визначити рівень ацетону в мочі. Тому і більш поширенно почали казати. Буває лише у дітей через фізіологічні особливості - недорозвинена підшлункова
Дикая Роза• 26 июня 2024
У мого сина був ацетон один раз в 2 роки, при ротовірусі. Випоїти дома не вийшло. Капали в лікарні.
Ворожу на каві• 26 июня 2024
Мне 39 все детство с ацетоном, так что не надо про то что сейчас появился
Попа как у Кардашьян• 26 июня 2024
Розкажу про свій досвід. Мама двох хлопчиків 8 і 6 років. У старшого з 2-х років ацетон періодами, молодший (тьфу-тьфу) цим ні разу не страждав. Основні відмінності між дітьми з чим пов´язую ацетон - старший дуже вибірковий у їжі, ніколи не буде їсти те що йому не подобається, солодке полюбляє більше ніж молодший, але по статурі високий і худорлявий, без жирку будь де(молодший більш ’збитий’), дуже емоційний, на все реагує і близько сприймає на свій рахунок.
До цього також ні разу не чула про ацетон, поки сама не зіткнулася. Та й на майданчиках і в колі знайомих не так багато людей у кого таке теж траплялося.

Мюллерная• 26 июня 2024
в малої перший ацетон та відповідно рвота яку не могли зупинити відбулись після сильного стресу та переляку, до того не знали що то таке...
175см55кг19лет (она)• 26 июня 2024
Це не діагноз, просто зневоднення та інтоксикація організму через різні чинники
Kot_v_meshke• 26 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
В Европе про такое и не слышали
Они просто рыгают и дрыщут 😃
Mrs.Sexuality• 26 июня 2024
Перше і найголовніше- неправильне харчування. Дуже рано дітям дають те, що шкідливо їх підшлунковим:шоколад,чупи,цукерки,усілякі смаколики,вафлі(чи не найбільше зло)...З*явились у великій кількості все це у продажу-а вони з Є-шками, в кіндерах багато пальмового жиру і т.ін. Пальцем ткнуло і купують. Дають багато солодкої води(фанти,меринди..)
Мами дуже рано переводять на заг.стіл. А це кетчупи,майонези, смажене,жирне.
Моя мати все життя була педіатром. Ніколи стільки не було аценозалежних дітей як тепер.
Плюс мами не дотримуються режиму харчування вдома. Багато солодощів і смаколиків між основними прийомами їжі. Пхають у дітей все...Дитя наїлося пиріжків і вже обідати не буде. Скільки разів бачила як мама,ведучи зі школи 1-клашку,купувала йому хот дог чи сосиску в тісті у кіоску..Блін,то це їжа?вдома нема супу,борщу,каші??? а потім плачуть,що ацетон...Коли в дитини порушений режим,вона їсти не буде нормально. Того хапнула,того хапнула..печеньки,цукерки...яблучко..все,режим порушений.Вже не хоче вечеряти,обідати...
Ще ацетон може бути від прийому АБ,бо теж страждає підшлункова. Але перше і найголовніше-режим харчування.А ще закономірність,про яку говорила мама, у бідніших батьків діти рідко з ацетоном. Чому? Бо нема змоги купувати стільки солодощів,вафлів,кіндерів, усіляких батончиків,солодких швидких сніданків,шоколаду. Мама вівсянки чи омлет зробила і їж....у багатих батьків горами все те солодке. от і ацетон. А потім платять будь-які гроші,аби вилікували,бо на вічній дієті ніхто не хоче сидіти.
eegur@i.ua• 26 июня 2024
В Польше надо пить электролиты, т е минеральную воду
Единая страна!• 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Брєд брєд брєд!
Моя дитина завжди була на правильному і дитячому харчуванні дуже довго, ніяких вафель і тим більше загальних столів в моїй сім’ї не буває, діти до трьох років їли тільки для них приготовану їжу, ніякого молока і тільки суміш до двох років( джуніор) і от в молодшої по нинішній день буває ацетон, їй 10 років.
Замурмишка• 26 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Тобто , лише у дітей? А про кетоацидоз у дорослих , а маніфест ЦД кетонемією, а при схуднення ( голодуванні) , при інтоксикації , отруєнні ......
Не заздріть тьоті• 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Яка маячня...
Не заздріть тьоті• 26 июня 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Брєд брєд брєд!
Моя так само. Більше того, до цього часу готую їй окремо (теж 10 років), і в основному це якраз таки кашки і супи))
А от ацетон став з´являтися рідше якраз тоді, коли почала слідкувати, щоб не була голодна більше 3 годин і давати солодке після будь-якого фізичного чи емоційного навантаження.
dahashutka19• 26 июня 2024
У сестры ацетон был периодически в детстве, 25 лет назад) Он может подняться даже из-за стресса. У сына не было такого, у дочки один раз поднимался до максимума по ротавирусе
Цвіпканя• 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
загальний стіл це не завжди кетчупи і майонези 🤦🏼‍♀️
в мене цього ніколи немає в раціоні і я дуже слідкую за харчуванням. дитина майже одразу на загальному столі, який злегка адаптований до дитини.

все шо ви написали немає ніякого відношення до ацетону. ацетон виникає коли дитина/людина вживає недостатню кількість вуглеводів, різко падає цукор в крові і зʼявляються кетони в крові (в народі ацетон). от як раз при ацетоні солодке і рекомендоване.

в моєї дитини один раз був ацетон, коли син не захотів вечеряти і ліг спати, а на ранок - ацетон, бо впав цукор.

те шо ви пишете - то це просто про харчове сміття, якого дійсно не має бути.
автор Малинка • 26 июня 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Как-то так
ну по ідеї це проблема з підшлунковою, але чому її ацетон зовуть

автор Малинка • 26 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
В Европе про такое и не слышали
хайбог милує від тої страхової німецької (знаю за неї лише) медицини!
Не заздріть тьоті• 26 июня 2024
Ответ дляМалинка
Бо зазвичай це не проблема з підшлунковою.
В одному з коментарів описали ж вже механізм появи кетонів.
автор Малинка • 26 июня 2024
Ответ дляВорожу на каві
мені 40. знаю що в ті часи це начебто називали вареантом панкреатиту
автор Малинка • 26 июня 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Они просто рыгают и дрыщут 😃
100% знайомі хто з дітками в німеччину приїхав, усі 3 місяці були зі срачками-ригачками. і то не дивно бо з гігієною в німеччині трабли - сири ковбаси на нарізці без перчаток продають в супермаркетах
автор Малинка • 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
хм... наче в останні 10-15 років навпаки усі ППшники. а от в моєму дитинстві 5-15, тоді як раз їли те що ви описали. мені 40
Mrs.Sexuality• 26 июня 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Брєд брєд брєд!
всім раджу і вам скажу. Ацетон збиває надовго МОРШИН (моршинська ропа). Стільки вже діток вілікувалося. До 10 років діти,як правило,переростають. Якщо ацетон зберігається пізніше(в 12,14 років), то великий ризик мати в майбутньому ЦД ( з досвіду мами підіатра). Тому з 4 років дітей можна і треба возити в МОршин (пити морш.ропу). Як правило,за 1-2 роки(це 1-2 поїздки) ацетон більше не повертається.
Моршинська ропа чудово лікує підшлункову(ацетон,цукор),діатези.холестерин і застій жовчі. Одна поїздка на 14 днів заміняє місяці лікування таблетками. Перевірено не на одній дитині.
Mrs.Sexuality• 26 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя

На жаль,харчовіого сміття дуже багато і 70% дітей його вживають і через це мають проблеми. Раніше мами компот варили,а тепер солодкі води,кваси і т.д.
Цвіпканя• 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
я і компот не варю, і воду солодку не даю. дитина пʼє тільки воду, дуже рідко сік з водою. солодощі даю але обмежено, взагалі не давати це теж не правильно.
Moon shine• 26 июня 2024
Причини різні - їжа,антибіотики,стрес,голод. Але все ж таки погоджуюсь з тим,що харчування дуже важливе. Сестра мучиться з дитиною ацетонозалежною давно.Але ж і вона сама винна. Купує багато харчового сміття.як не прйду,гори того всього.
Mrs.Sexuality• 26 июня 2024
Ответ дляМалинка
та мені теж 43. але я не мала стільки солодощів,бо їх не було)))шоколад Чайка,Оленка,цукерки шкільні,морозиво..магазинного печива ніхто не купував.мама все пекла своє.НЕ було стільки всіх тих батончиків. Його не було в наявності а магазинах. Зато тепер всі прилавки забиті. я ж бачу,як дитині 1 рік,а в неї в роті чупа чупс. Нахєра він їй?
Не заздріть тьоті• 26 июня 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Моя не п´є солодких вод ніяких. І не пила. Навіть соків не п´є.
Узвар, вода, чай.
Харчове сміття по мінімуму. З фастфуду тільки нагетси. Булочки з маком. Хліб. Каші (пшоно, гречка, рис). Варене м´ясо. Бісквіт. Суп пюре. Печиво нечасто. Цукерки (корівка, еклери, іриски вершкові), шоколад (чистий молочний) небагато. Морозиво.
Оце практично весь раціон.