Тумба-юмба• 26 июня 2024

Як розпізнати педофіла

Ми за кордоном. Маю доньку, 7 років. З її батьком розійшлися ще до її народження. Рік маю тут невизначені стосунки з чоловіком. Знайомі з ним 2 роки. Невизначені, тому що інколи зустрічаємось, але не маємо місця для хоч періодичних зустрічей ну і дитину я на побачення брати не хочу. Якщо коротко, то він мені дуже допомагає тим, що забирає кожного дня дитину зі школи і відвозить до мене додому чи щеінди, куди треба. Коротко кажучи, ніяких конкретних доказів, що він може бути педофілом в мене немає, але й викинути то з голови то не можу. Чому він піклується про мою дитину, навіть, якщо ми з ним в сварці чи на якийсь час розійшлися Ну він може приїхати, взяти її десь на прогулянку. Чого в нього така привязансть до неї? Йому 48 років, має сина, але з сином від народження не спілкується. Хочеться послухати тих, в когось можливо біли ситуаціі у знайомих, наприклад, як можна розпізнати педофіла. Він мені розказує, як хоче зі мною жити разом, але неяких дій для реалізаціі цих бажань не вчиняє. Я начиталась, що педофіли це не обовязково діїї сексуального характеру. Це просто бажання постійно бути присутнім біля дитини. Наші вкрай нечасті сексуальні побачення теж не на його користь. Відмовитися від його послуг няньки теж не можу поки. Пару раз реально приходила неочікувано додому, коли вони мене не чекала. Все ок, вони просто гралися. Тобто крім необгрунтованих підозр я нічого не маю. Але знаю, що більшість педофілів чи тих хто вчиняє сексуальні дії проти дитини - то є родичі або знайомі...... Вибачте за сумбур.
КараПузовна• 26 июня 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Мля, шо вы везде свою тролЯтину лепите? Человек задал вопрос, и тут ты со своим «тролятина»
Правильно пишуть, це і є тролятина, на психічно здорову жінку і матір ніяк не схоже

автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Автор, нужно с ребенком беседу провести в первую очередь, даже не конкретно про этот МЧ а взагали. Со мной случай был в детстве, ехали в поезде всей семьёй и попутчик всю ночь сидел рядом и держал руку у меня на промежности, как бы невзначай. Мне показалось странным, но я не испугалась, и только потом я рассказала родителям, как сейчас помню как папа посерел лицом, если бы беседы были со стороны родителей,я бы поняла откуда ноги растут такого странного поведения попутчика, а так я вообще смысла не вложила в его действия никакого. Возраст кстати был такой же как у вашей дочери.
благодарю за ответ по делу! Я с ней говорю об этом. Это не исключает того, что он не вотрется к ней в доверие и скажет держать это в секрете от меня. Пока еще нет, она может сболтнуть многое, не подумав
Кондуктор троллейбуса• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
такого майже не буває, він її привозить і залишає дома, я приїзжаю за годину +/-. А може, він втирається в довіру і вичікує, коли вона підросте трошки?
Вы думаете, что за +-час он ничего не сможет сделать? Как можно быть такой доверчивой?
Грамотний хвіст• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну вообще если вы не чувствуете отдачи со стороны мужчины к себе, но привязанность к дочке , это действительно странно. В Лолите же тоже так было, он жил с мамой из за дочки.
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Так ви і заміж не вийшли, і стосунків у вас фактично немає. І теж думаєте - такий мій чи не такий. Але поки думаєте, дитину все одно з ним залишаєте
я як раз не думаю, що мій не такий. Стосовно на кого залишати - ви ні в кому не можете бути впевненою на всі 100%. Матері вбивають своїх дітей і від психічнохворої жінки, яка стане нянею, ніхто незастрахований. Випадок наросїі, коли нянька обезглавила дитину і ходила з її головою. Довіряти не можна нікому, але й жити і зовсім нікому не довіряти теж не виходить...
КараПузовна• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Може, ви просто чекайте, спостерігайте і теми пишіть на Совєтчіці

Не просто троль, а троль з нахилами до порушеної теми
Кусачая Я• 26 июня 2024
А к вам он как относится?
Со стороны выглядит, что в вашей дочке он больше заинтересован.

автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляКусачая Я
А к вам он как относится?
много слов, обещаний и мало действий
Кусачая Я• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
много слов, обещаний и мало действий
Зачем он вам? Чувствуется, что вы в нем разочарованы, плюс недоверие. Лучше расходиться.
Анонім Перший• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
где оставляю??? а когда второй раз за муж выходят и детей с новым мужем оставляют - это сильно меняет ситуацию?????????????????? та куча историй про домогательства со стороны отчимов
В смысле, где оставляете? Сами писали, что позволяете проводить им время вместе.
Анонім Перший• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
а замуж - это гарантия что новый муж не будет домогаться падчерицу? Тут была когда то тема, я почитала и прозрела сколько в ней человек отписалось, и скольких домогались. Деды, дяди, двоюродные дяди, двоюродные братья, отчимы и т.д. Да, можно выйти замуж и жить с мыслью ,что мойнетакой.
Так они даже по своей глупости и не подозревали об домогательствах. А вы, наоборот, знаете, что такое возможно и дозволяете чужому мужчине проводить время с вашим ребенком.
Мастер Класс• 26 июня 2024
Варіант лише один, не допускати, щоб він забирав дитя. Ви вже зробили помилку, що це допустили.
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляМастер Класс
поки що це все лише мої думки, які не мають ніякого підтвердження
На циголках• 26 июня 2024
Бррр, мне жутковато. Он же явно в вашей дочери больше заинтересован, чем жить с вами. Обычно мужчины наоборот хотят проводить время с женщиной, встречаться без детей. Мне кажется ваши догадки верны, что он втирается в доверие и попросту выжидает. У вас нет возможности оставлять девочку на продленку?
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляНа циголках
она и так на продленке.... я все равно не успеваю забирать
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Я вважаю, що не можна залишати дитину з чужою людиною. Це не ваша няня, не ваш педагог у школі. Знайомий і коханець проводить час без вас з вашою донькою, ви шуткуєте? Відповідальність за все тільки на вас!
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Так чия це проблема? Того безкорисливого дяді? По темі, ніяк не розпізнати педофілія. Вони шифруються
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
нагадаю, нещодавно музичний педагог у м. Шпола згвалтував та вбив дитя 10 років. Ви мислите, йому можна було довіряти більше, лише тому що він педагог? Що взагалі в вашому розумінні чужа людина? Ми живеме в соціумі і маємо взаємодіяти і ніхто незастрахований, що вчитель фізри не виявиться педофілом. А що, другий чоловік жінки - це для доньки від першого шлюбу не чужа людина? Печатка в паспорті не робить їх рідними.
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Педагог -це людина, якій довірена дитина на довгий час офіційно. Класний керівник або вчитель подовженого дня

ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Не заводьте другого чоловіка, не перевіривши його від і до. Багато жінок вибирають безпеку дитини , а не свої секспотреби
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
і шо з того? Те що він мені стане офіційно чоловіком не виключає того що він може бути педофілом. Те що мужчина педагог не означає, що він 100% не педофіл, ніхто на то не перевіряє. то ж по суті це теж довіра своєї дитини сторонній людині.
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
В сенсі не перевіряють? Не чула, щоб у державних школах з дітьми працювали педофіли. Про гуртки, так, є скандали такі
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
ой, можна перевіряти роками й не перевірити. Чікатіло теж був взірцевим сім янином
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я ж вам пишу, не виходьте заміж за мутних чуваків
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ну тоді подивіться фільм на реальних подіях ’Во имя моей дочери’. Справа Калінкі Бамберски
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ви особисто знаєте свою школу, викладачів дитини і кому офіційно можна її залишити, поки ви на роботі. Не якомусь дяді. Ось мій посил , у будь якому випадку! Ви не права, на мою думку. Без варіантів, якими б не були ваші домисли, педофіл чувак чи нормальний
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
я б тут не задавала питання, якщо б все було очевидно. Питання в тому, що чи я себе накручую, бо я тривожна, чи це реально має місце бути. Як тут розібратися. Ні, конкретно сексуальних потягів він до неї немає, але й ексгібіціоністи не потребують статевого контакту. І будь який чоловік , з я ким я, можливо, коли небудь буду мати стосунки буде викликати в мене такі запитання.
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ніяк. У мене теж завжди такі запитання. Не довіряю свою дитину не перевіреним людям, не запрошую нових чоловіків у свою сім´ю. Вони не контактують з дитиною
Летюча помилка• 26 июня 2024
Автор, вы никак это не проверите. Единственный вариант это не создавать потенциально таких ситуаций. У меня дочке 11, она полгода занималась с учителем, который приходил к нам домой. Я всегда была дома при уроках, часто была открыта дверь.
Как ваш ухажер объясняет такой интерес к дочке? Несбывшиеся мечты о ребенке, нереализованный отцовский инстинкт?
автор Тумба-юмба • 26 июня 2024
Ответ дляЛетюча помилка
я ему в лоб этот вопрос не задавала, и надо понимать, что если склонности у него какие то есть, он не ответит правду, которая могла бы во мне посеять какие то сомнения. Просто вчера произошла у меня с ним некоторая ситуация и я окончательно поняла, что я ему не нужна. А если не нужна я, то для чего тогда было это все ..... Так он очень такой вежливый, правильный и т.д. Что в конкретном случае тоже настораживает...Скорее, я даже склоняюсь к тому, что если он и имеет что то подобное, возможно, он и сам это не осознает. С другой стороны, это все мои домыслы. Но как проверить....?