Тумба-юмба• 26 июня 2024
Як розпізнати педофіла
Ми за кордоном. Маю доньку, 7 років. З її батьком розійшлися ще до її народження. Рік маю тут невизначені стосунки з чоловіком. Знайомі з ним 2 роки. Невизначені, тому що інколи зустрічаємось, але не маємо місця для хоч періодичних зустрічей ну і дитину я на побачення брати не хочу. Якщо коротко, то він мені дуже допомагає тим, що забирає кожного дня дитину зі школи і відвозить до мене додому чи щеінди, куди треба. Коротко кажучи, ніяких конкретних доказів, що він може бути педофілом в мене немає, але й викинути то з голови то не можу. Чому він піклується про мою дитину, навіть, якщо ми з ним в сварці чи на якийсь час розійшлися Ну він може приїхати, взяти її десь на прогулянку. Чого в нього така привязансть до неї? Йому 48 років, має сина, але з сином від народження не спілкується. Хочеться послухати тих, в когось можливо біли ситуаціі у знайомих, наприклад, як можна розпізнати педофіла. Він мені розказує, як хоче зі мною жити разом, але неяких дій для реалізаціі цих бажань не вчиняє. Я начиталась, що педофіли це не обовязково діїї сексуального характеру. Це просто бажання постійно бути присутнім біля дитини. Наші вкрай нечасті сексуальні побачення теж не на його користь. Відмовитися від його послуг няньки теж не можу поки. Пару раз реально приходила неочікувано додому, коли вони мене не чекала. Все ок, вони просто гралися. Тобто крім необгрунтованих підозр я нічого не маю. Але знаю, що більшість педофілів чи тих хто вчиняє сексуальні дії проти дитини - то є родичі або знайомі...... Вибачте за сумбур.
ЖующаЯКонфету• 26 июня 2024
Ответ дляТумба-юмба
я ему в лоб этот вопрос не задавала, и надо понимать, что если склонности у него какие то есть, он не ответит правду, которая могла бы во мне посеять какие то сомнения. Просто вчера произошла у меня с ним некоторая ситуация и я окончательно поняла, что я ему не нужна. А если не нужна я, то для чего тогда было это все ..... Так он очень такой вежливый, правильный и т.д. Что в конкретном случае тоже настораживает...Скорее, я даже склоняюсь к тому, что если он и имеет что то подобное, возможно, он и сам это не осознает. С другой стороны, это все мои домыслы. Но как проверить....?
Лучше не на своей семье, это точно. Далась вам эта проверка! Есть сомнения - не общайтесь