Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2024
Форум Просебе, хто знає раптом
Чому перестав працювати? Переїхав на іншу платформу?
Джага-джага• 26 июня 2024
Теж здивувалась, коли не змогла зайти. Там оплачувати треба, може перестали
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 июня 2024
Ответ дляДжага-джага
Якось раптом. В понеділок читала наче, а потім зник.
Альфред Шнитке• 26 июня 2024
І я помітила. Лікар, звісно, був кращим. Але і на просебе ще інколи бувало щось корисне. Шкода, якщо все.
Первоклашка Я• 26 июня 2024
Так там уже давненько активність не дуже була...
Наче бабки. Колись була весела компанія з Лікаря, а потім - те вмерло, те глухе, те сліпе, те зкурвилося, ото й залишилось три каліки по старій пам´яті)))
Кулінарну книгу жалко тільки...
Ответ дляПервоклашка Я
Кулінарну книгу жалко тільки...
Так там изначально не сильно активно было. До Ликаря далеко ему.
Джага-джага• 26 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
Да, во времена Ликаря было весело и активно там.
Давно без алко• 26 июня 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Давно там нічого корисного нема. А от Лікар шкода (( Стільки класних людей було. З багатьма спілкуємося далі
Мастер Пис• 26 июня 2024
После Ликаря он дал еще возможность чуток потусить, но формат был неудобный, людей мало. Стало скучно, я и забыла туда заходить.
Ликарь это был целый пласт жизни, я там с 2005 была, как беременной ходила и вопросы появлялись.
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 июня 2024
Там були цікаві останні 2 теми, в стилі Лікаря. Хотіла дочитати, чим скінчилося. А так, да, форум вмер
Вумна вутка• 27 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Вы о заговоре?
Да Щас же• 27 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тим не менш, дуже шкода.
Можливо, ще повернеться?
Шмат життя там провела:)
Можливо, ще повернеться?
Шмат життя там провела:)
Вкуси мене• 27 июня 2024
Там вже і не було нікого останнім часом. Може вирішили що і нема сенсу його тримати той форум.
На Фейсбуці у групі всі є.
Да_Я_ТакаЯ_
• 27 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
На Фейсбуці у групі всі є.
На фб уникають гострих тем, бо анонімно не прокоментуєш