Маю сечі• Изменено 26 июня 2024
Атопический дерматит.
Обостряется ли у ваших детей летом? Ребенок атопик. Но раньше обострение было осенью или зимой. А это смотрю, чешет опять ручки. После вечерней ванной явно видно, что начинается опять. Не понимаю, что провоцирует? Жара?? Измучилась уже, сил нет :(
Шмоточницаца• 26 июня 2024
Літом стан був нормальний, навіть ідеальний.
Ви які засоби для купання використовуєте?
Маю сечі
• 26 июня 2024
Ответ дляШмоточницаца
Купаю в обычной воде, без средств. Шампунь тот же, что и всегда. И все было хорошо, но вот опять эта атопия :((((
Шмоточницаца• 26 июня 2024
Ответ дляМаю сечі
Я завжди використовувала спеціальні засоби,ніколи у чистій воді не купала.
Ми пройшли фазу загострення. Стан був важкий. Волосся навіть випадати почало. 3 тижні стаціонару. Лікар розписала нам як далі себе поводити і це нас практично врятувало. Далі диспансерний облік, санаторне лікування, море кожного року. Викарабкалися.
Вже багато років пройшло. Дочка вже доросла.