Гладиолус• 28 июня 2024
Чого хлопці позичають у дівчини гроші? Чому так? 2 сортом вважають її?
Гладиолус
• 28 июня 2024
Ответ дляРекламама
А як гадаєте, чому?
не знаю. Розкажіть. Я себе не читала 2 чи 3 сортом. Але мені огидно зо мене щитали. як пробачити це собі що я була з ушлепками які мене не любили. допоможіть
Рекламама• 28 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Та я вже розказувала. Кожен має таке оточення, як і він сам. Не подобається - вдосконалюйтеся . І до речі, ті хто прочитав хоч декілька книжок, ніколи не напише ’щитаю’
Ноу коммент• 28 июня 2024
Ответ дляМао_Мяо
Якщо ви всім даєте, спитайте себе - чому ви для них намагаєтесь бути доброю, щедрою, розуміючою, зручною лохушкою ?
Була б мудра і хватка, позичала б під %
Нет. Вообще не одалживала бы
Ноу коммент• 28 июня 2024
Ответ дляГладиолус
і ніхто толком нічого не каже, тільки смішки хуишки
А что вам говорить? Мужчинам деньги не дают. Никогда. Точка!
Ноу коммент• 28 июня 2024
Ответ дляГладиолус
да, я , боюся. вдруг моя судьба погана - мати чоловіка. бо вони уроди мені попалаються;(( я не щаслива
Все зависит от вас
Гладиолус
• 28 июня 2024
Ответ дляНоу коммент
Все зависит от вас
а що від мене?? я ходила. на побаченні і не зустріла нікого. зтось не ходить і зустрічає