Відкушу все що стирчить• 28 июня 2024

Як перестати себе жаліти, що життя не склалося?

немає ні подруг, ні родичів, є тільки батьки, ні чоловіка, ні дитини. Були подруги, але мені прийшлося їх кинути, бо хамки завжди були, не витримала. Зараз дуже одиноко, я якась слабка. Ад не допоможе, я пила багато разів. Хто був в такій ситуації, як ви проживали своє життя? Ви вранці вставали, які ваші думки були, бо мені погано
Полуничка• 28 июня 2024
Життя не само по собі складається. Ви його складаєте, принаймні в плані людських стосунків.
Це ж ваш вибір, чому тоді ви себе жалієте?
А якщо хотіли чогось іншого, то може щось почати змінювати?

СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Заняться чем-то. Какие у вас интересы кроме работы?
После шести ни-ни• 28 июня 2024
Деньги зарабатывайте, сразу веселее будет
Поехали куда угодно, занялись чем хотите

Да еще и родители живы, это вообще круто. У меня вот нету уже
Любимка-анонимка• 28 июня 2024
Ваше життя це рівно те, що Ви з нього зробите.
Додекаэдр• 28 июня 2024
Скільки вам років? Ви працюєте?
автор Відкушу все що стирчить • 28 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
ходила в спорт зал. Які мені інтереси знайти? Я люблю подорожувати, але нема з ким вже, одною надоїло крізь самою ходити, мені вже стидно. Вже всі шепчуться на ринку, коли я йду, вже примітили мене одна що постійно, і шепчуться;(((
VivaForever• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вы в маленьком городе? Выезжайте
После шести ни-ни• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Лечите паранойю, никто толпой на рынок не ходит
Никому вы там даром не сдались

Больше вопросов нет, тут диагноз
Ответ дляПосле шести ни-ни

гроші самі заробляються вже, я просто живу і думаю що робити, але робота є, коли сили є працювати, я з людьми працюю, я дуже втомилася за 11 років допомагати людям, вже мені погано.

Ответ дляПосле шести ни-ни

а подруги є, щоб поговорити по душам, підтримувати одне одного, бо дуже в самотні часи не вистачає цього.
Ответ дляДодекаэдр
Скільки вам років? Ви працюєте?
дуже багато, на удаленці
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нет, вам кажется, людям пофиг абсолютно на вас и на кого-либо.
У меня одноклассница работала с детском саду, даже вышла замуж лет в 37. Хотя она капец страшная и закомплексованная была,так что дело не в внешности. Вас родители так настроили, почему с ними живёте?
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Начните волонтерить. И пользу приносить будете, и отношение к себе поменяется (что ваше существование не бесцельно), и там часто такие энтузиасты, яркие личности, что их пример заряжает. Ну и круг общения расширите, возможно, друзей и единомышленников найдете.
После шести ни-ни• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
нет и даром не надо.
я не хочу выворачивать кому-то кишки и чужие мне не нужны
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Никому вы там даром не сдались

Больше вопросов нет, тут диагноз
Почему вы такая жестокая?
Ответ дляVivaForever
Вы в маленьком городе? Выезжайте
виїхала давно, і тут не склалося.
Любовь Калистратовна• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
автор, з таким букетом знайдіть собі психотерапевта, бо я вже у ваших відповідях побачила багато того, що можна і варто змінити)
а скільки ще всього можна виправити при тривалій роботі...)
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
дуже багато, на удаленці
Надо из дому выходить. Переезжать в другой город, заграницу, искать новые знакомства.
Ответ дляПосле шести ни-ни
Никому вы там даром не сдались

Больше вопросов нет, тут диагноз
він і вона там торгує, то я ж бачу що шепчаться, а вона йому каже що я не пропаду. Це жесть була.

После шести ни-ни• 28 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Почему вы такая жестокая?
Потому что автору надо к профильному доктору.
У нее паранойя или мания величия, будто какие-то рыночные торговки:
а) наблюдают за ней
б) отслеживают каждый ее приход
в) обсуждают, одна она или нет
г) смеются

когда диагноз, то никакие советы не помогут, это к профессионалам
Ответ дляСкокоМнеДадите
я сама живу 8 років
После шести ни-ни• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я сама живу 8 років
ну раз вы пишете, что денег у вас много и они сами себя зарабатывают, наймите жиголо.
пусть с вами ходит на рынок
нос утрете торговкам
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Шепчутся на рынке, при том что вы выехали и вас там не знают? У вас таки паранойя
Колдунья-вещунья• 28 июня 2024
Є чудовий спосіб вийти з цього стану і змінити життя на краще - станьте дуже потрібною для когось. Старайтесь не взяти від життя, а навпаки віддати. Найлегше це зробити через благодійність. Йдіть допомагати волонтером до тварин, до людей, годуйте, лікуйте, допомагайте. За півроку ви не впізнаєте своє життя.
Додекаэдр• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
дуже багато, на удаленці
Мені 33 і я така сама. Батьки переживають, хочуть, щоб я знайшла собі хлопця, вийшла заміж, а мені добре самій. Хоча іноді теж тривожно(
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я сама живу 8 років
Послушайте совета, вам надо к психиатру, похоже на клиническую депрессию, она сама не проходит.
Полюю на дрони• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Троліха одинока по ринку гуляє))))
Ответ дляПосле шести ни-ни
пусть с вами ходит на рынок
нос утрете торговкам
ахахаха! собі бери те жиголо і ми ходи з ним
После шести ни-ни• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
тролль дешевый
Ответ дляБіле пальто
8 років вони мене бачать саму