Масяня Я• 29 июня 2024
Молоко ночь простояло и стало пухлым, можно на оладки ребенку?
Всегда прокисало, а тут пухлое стало…. Его можно в тесто на оладки кинуть или вылить?
Любви вам!• 29 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Перший раз чую вислів ’ пухлое’. Це яке?
Мабуть - тухле, протухло. Я таке викинула і більше таке не беру. Воно ще й прогіркло в мене
Задираю носа• 29 июня 2024
Я не знаю, что с вашим молоком, но я с кисляка ( скисшее молоко ) делаю отличные оладки
Пирожкиня• 29 июня 2024
Лучше вылить. Мама как-то на такого плана сделала блины, а оно все равно дало эффект
Масяня Я
• 29 июня 2024
Ответ дляТрахтибидох
Тухлое у вас опечатка )))
Не опечатка. Объемное как кефир густое, пухлое.
Масяня Я
• 29 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Дуже об’ємне як кефір, але не кисле. Або як вибиті сливки, набухше воно
Масяня Я
• 29 июня 2024
Ответ дляTeonaa
Не можна
Молоко ж наче не в дефіциті, нашо дитині таке давати
Пухле - бо мікроорганізми почали виділяти свої продукти життєдіяльності. Не отруїться. Але і нема сенсу особо берегти той пакет молока…
Додала в тісто, шкода все тісто викидати(( але якщо не можна, то краще викинути
Дама-мадама• 29 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Не кисле, бо розмножились не молочнокислі бактерії, а ті, які ’насіялись’ в молоко після відкриття пакету. Це зіпсований продукт
Плакулька• 29 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Та сделайте отладки и сами поешьте. Ну раз тесто готовое уже.
Несемо світло разом• 29 июня 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А я оладки. Интересно, откуда автор