Нагайна• 30 июня 2024

Не змогла пройти повз. Вчитель і її фото

Памʼятаю ту тему , де вчителька виглядала не так , як подобається батькам
delphoto
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2024
Немає фото
Непозбувна Бентега• 30 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Немає фото
Автор так скакала быстрее настрочить срачную тему, шо аж фото отказалось загружаться.
автор Нагайна • 30 июня 2024
Блін
Весёлая морковка• 30 июня 2024
Хорошо выглядит.
Усатая полосатая• 30 июня 2024
Видели ))) вот тоже повторка
палка-копалка• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
Блін
От мАладец. Мамки будут счастливы
Дружная семейка• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
Блін
о! Норм фото
Не те що ця підуставша обсмоктувачка окуляр
І на конкурс мокрих футболок можна і водночас професію не зганьбила.
Глас_Народа• 30 июня 2024
Я позавчора прийшла до сімейного лікаря,а вона в шортах і футболці сидить, холєра така. Ще й волосся розпущене, руде, кучеряве.
Хіба так має виглядати лікар?
Не танцую- но пою• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Надо было её хоть проституткой обозвать.
автор Нагайна • 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Жах . Мала бути в штанах , а зверху ще халат !
І ще окуляри і гулька .
А взуття не дай Бог було відкритим і було видно пальці ?
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
А що халат не висох?
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
І ще окуляри і гулька .
Босоніжки. І нафарбована. Шо це таке?
Гарна в нас сімейна
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що халат не висох?
Не встигає, бо жарєнь дурна
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Не встигає, бо жарєнь дурна
Світло могли виключити. А в пралці-халат
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Прастітутка!
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
А медсестра наркоманка ж!
Парова машина• 30 июня 2024
Господи помилуй
Аnnеt• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
главное шоб стетоскоп на шее висел. а там хоть длинноебальное платье в блёстках.
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А медсестра наркоманка ж!
Нє. Медсестра в халаті😆
Вся така шо куди там• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
То її сутенерка)
Я-ваш шанс• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
І ще окуляри і гулька .
Моя всіх переплюнула
Коли моя мама вперше її побачила, думала, що то хіпстер якийсь прийшов щось просити)
Але лікар класний
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Нє. Медсестра в халаті😆
Треба було дивитися на вєни. 100 відсотків були поколоті!
Виправлялочка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
На гарячу лінію жалувалсь?)
df364tye3• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
германии бенефельд ,,, все врачи по гражданке , не понять где врач, где посетитель ,,,
Проня_Прокоповна• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Ой, ви нагадали смішний та милий випадок). Років 6 тому, я в іншій країні, запалення зуба, вирізали синуси, різали щоку з внутрішньої сторони, приватна клініка(місцеву мову знали на рівні добрий день, дякую, як справи, а в приватній знали англійску) за 2 дня, я виходжу вдень в легкій одежі, бо сонечко і тепло(так я не сама розумна, знаю) до вечора дуже опускається температура, в мене набухає та запалюється щока. В лікаря(та лікарня,іменна, по його призвищю) кабінети по всі країні, мій чоловік наступного дня, в обід, коли противозапальні не допомогають, дзвонить лікарю, я вже в тому стані, шо лише мичати можу, він мов вечором наберу, десь пів 9 вероча, дзвінок, підходить в офіс(він 5 хвилин від мого дому) лікар, з слідами погано змитої косметики, купа блискиток на обличчі та одязі, які певно хотіли витертиі(як виявилося то аквагрим,), з криво на намалюваними різно кольоровим манікюром, як виявилося був в іншому місті, за 200 км, на дні народження племінниці, приїхав мене прийняти, зняв металеву пластину, яка виявилось стояла і мав зняти потім за кілька днів по графіку, дав ліки та виписав рецепт на антибіотики. Я до того, що дійсно лікарь може бути і в шортах(я розумію ваш коментар то сарказм) і міні і на пляж поїхати і як щось станется, то головне якій він/вона спеціаліст і щоб він зміг допомогти
Гореотума• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
Так тра було обох обізвать.)))
Глас_Народа• 01 июля 2024
Ответ дляГореотума
Так тра було обох обізвать.)))
І гордо вийти
Глас_Народа• 01 июля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ого. Оце відповідальність.
В нас би в діжурку відправили.
Проня_Прокоповна• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Ого. Оце відповідальність.
В нас би в діжурку відправили.
Ми самі в шоці були, за операцію 150 евро заплатили(там реально дуже важкий випадок мене більше 3 годин промаринували тоді), чоловік питав скільки з нас, він не скільки, чоловік намагався хоч 20 евро(це 2018 десь був, до пандемії точно) на пальне висунути, він відмовився, ні і все. Нам потім місцеві сказали, що то норма, як Різдво чи новий рік і невідкладна допомога потрібна і то приватний лікарь, то він підривається і до тебе приїздить. Але державна медицина не така класна і там черги на кілька тижнів, щоб не сталось, лише от дуже складні випадки невідкладно приймають. В інших випадках краще заплатити і до приватних піти. Країна Чорногорія.