Нагайна• 30 июня 2024
Не змогла пройти повз. Вчитель і її фото
Памʼятаю ту тему , де вчителька виглядала не так , як подобається батькам
Непозбувна Бентега• 30 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Немає фото
Автор так скакала быстрее настрочить срачную тему, шо аж фото отказалось загружаться.
Дружная семейка• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
Блін
о! Норм фото
Не те що ця підуставша обсмоктувачка окуляр
І на конкурс мокрих футболок можна і водночас професію не зганьбила.
Глас_Народа• 30 июня 2024
Я позавчора прийшла до сімейного лікаря,а вона в шортах і футболці сидить, холєра така. Ще й волосся розпущене, руде, кучеряве.
Хіба так має виглядати лікар?
Не танцую- но пою• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Надо было её хоть проституткой обозвать.
Нагайна
• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Жах . Мала бути в штанах , а зверху ще халат !
І ще окуляри і гулька .
А взуття не дай Бог було відкритим і було видно пальці ?
І ще окуляри і гулька .
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
А що халат не висох?
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
І ще окуляри і гулька .
Босоніжки. І нафарбована. Шо це таке?
Гарна в нас сімейна
Г@Л@В@ломка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Не встигає, бо жарєнь дурна
Світло могли виключити. А в пралці-халат
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Прастітутка!
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
А медсестра наркоманка ж!
Глас_Народа• 30 июня 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
А медсестра наркоманка ж!
Нє. Медсестра в халаті😆
Вся така шо куди там• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
То її сутенерка)
Я-ваш шанс• 30 июня 2024
Ответ дляНагайна
І ще окуляри і гулька .
Моя всіх переплюнула
Коли моя мама вперше її побачила, думала, що то хіпстер якийсь прийшов щось просити)
Але лікар класний
Пустощі-веселощі• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Нє. Медсестра в халаті😆
Треба було дивитися на вєни. 100 відсотків були поколоті!
Виправлялочка• 30 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
На гарячу лінію жалувалсь?)
Проня_Прокоповна• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Хіба так має виглядати лікар?
Ой, ви нагадали смішний та милий випадок). Років 6 тому, я в іншій країні, запалення зуба, вирізали синуси, різали щоку з внутрішньої сторони, приватна клініка(місцеву мову знали на рівні добрий день, дякую, як справи, а в приватній знали англійску) за 2 дня, я виходжу вдень в легкій одежі, бо сонечко і тепло(так я не сама розумна, знаю) до вечора дуже опускається температура, в мене набухає та запалюється щока. В лікаря(та лікарня,іменна, по його призвищю) кабінети по всі країні, мій чоловік наступного дня, в обід, коли противозапальні не допомогають, дзвонить лікарю, я вже в тому стані, шо лише мичати можу, він мов вечором наберу, десь пів 9 вероча, дзвінок, підходить в офіс(він 5 хвилин від мого дому) лікар, з слідами погано змитої косметики, купа блискиток на обличчі та одязі, які певно хотіли витертиі(як виявилося то аквагрим,), з криво на намалюваними різно кольоровим манікюром, як виявилося був в іншому місті, за 200 км, на дні народження племінниці, приїхав мене прийняти, зняв металеву пластину, яка виявилось стояла і мав зняти потім за кілька днів по графіку, дав ліки та виписав рецепт на антибіотики. Я до того, що дійсно лікарь може бути і в шортах(я розумію ваш коментар то сарказм) і міні і на пляж поїхати і як щось станется, то головне якій він/вона спеціаліст і щоб він зміг допомогти
Гореотума• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Невдобно було. Медсестра сиділа поруч.
Так тра було обох обізвать.)))
Глас_Народа• 01 июля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ого. Оце відповідальність.
В нас би в діжурку відправили.
Проня_Прокоповна• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Ого. Оце відповідальність.
В нас би в діжурку відправили.
Ми самі в шоці були, за операцію 150 евро заплатили(там реально дуже важкий випадок мене більше 3 годин промаринували тоді), чоловік питав скільки з нас, він не скільки, чоловік намагався хоч 20 евро(це 2018 десь був, до пандемії точно) на пальне висунути, він відмовився, ні і все. Нам потім місцеві сказали, що то норма, як Різдво чи новий рік і невідкладна допомога потрібна і то приватний лікарь, то він підривається і до тебе приїздить. Але державна медицина не така класна і там черги на кілька тижнів, щоб не сталось, лише от дуже складні випадки невідкладно приймають. В інших випадках краще заплатити і до приватних піти. Країна Чорногорія.