Нагайна• 30 июня 2024

Не змогла пройти повз. Вчитель і її фото

Памʼятаю ту тему , де вчителька виглядала не так , як подобається батькам
delphoto
Гореотума• 01 июля 2024
Ответ дляГлас_Народа
І гордо вийти
Ага, і дверями так - хлобись, щоб інші пацієнти підскочили.)))
Ну що ви, мамо!• 01 июля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ой, ви нагадали смішний та милий випадок). Років 6 тому, я в іншій країні, запалення зуба, вирізали синуси, різали щоку з внутрішньої сторони, приватна клініка(місцеву мову знали на рівні добрий день, дякую, як справи, а в приватній знали англійску) за 2 дня, я виходжу вдень в легкій одежі, бо сонечко і тепло(так я не сама розумна, знаю) до вечора дуже опускається температура, в мене набухає та запалюється щока. В лікаря(та лікарня,іменна, по його призвищю) кабінети по всі країні, мій чоловік наступного дня, в обід, коли противозапальні не допомогають, дзвонить лікарю, я вже в тому стані, шо лише мичати можу, він мов вечором наберу, десь пів 9 вероча, дзвінок, підходить в офіс(він 5 хвилин від мого дому) лікар, з слідами погано змитої косметики, купа блискиток на обличчі та одязі, які певно хотіли витертиі(як виявилося то аквагрим,), з криво на намалюваними різно кольоровим манікюром, як виявилося був в іншому місті, за 200 км, на дні народження племінниці, приїхав мене прийняти, зняв металеву пластину, яка виявилось стояла і мав зняти потім за кілька днів по графіку, дав ліки та виписав рецепт на антибіотики. Я до того, що дійсно лікарь може бути і в шортах(я розумію ваш коментар то сарказм) і міні і на пляж поїхати і як щось станется, то головне якій він/вона спеціаліст і щоб він зміг допомогти
Это мужчина врач в блестках и с маникюром?
Проня_Прокоповна• 01 июля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так