ТебеОноНадось• 02 июля 2024
Як думаєте, це стильні футболки?
Це наші роблять в Одесі, 480 грн. Як вам таке?
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
це продають в інсті по всій країні
Латексне альтер ЕГО• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Стрази вже давно не модні і не стильні
ну, якщо ними написати ті слова-то якраз модні і стильні
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Стрази вже давно не модні і не стильні
стразікі - це завжди модно, стильно, молодежно
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляSeehund
Из молодого полиэстера?)
обіцяють турецкий кулир
А ось і я• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Стрази вже давно не модні і не стильні
Да ладно! Последние лет 5 как раз модные, но не такие как в посте конечно
БезникаяЯ• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
знов троляка? чого вас так багато розвелося?
немає з ким нормально поговорити за життя(((
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
та чого ж сразу троляка?
А ось і я• 02 июля 2024
Я в инсте видела просекко муд только из страз, цена была 5 тыщ вроде, ну ну.
На фото лютый колхоз
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Жуткий колхоз
ще обличчя моделей там діють як оберіг від покупок. Подивлюсь і все бажання щось купляти відпадає. Але власники чомусь вперто це не розуміють
Маргарита и Мастер• 02 июля 2024
На всяк товар есть свой купец. Вам колхоз, кому то - вау. Ну и если оно продается, значит, покупают….
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
та як вибору немає. Це розміри від 48, там іншого не пропонують українкам. Або треба за дуже великі гроші шось брати закордоном на 60+ розмір, бо до нас не везуть і не виробляють щось адекватне. Тіки Турцію пруть або під джинс варенку, або в стразіках, або все разом.
Контрольница• 02 июля 2024
Я за таку ціну купила футболку у ’Всі свої’. Натуральний склад, без стразиків і дивних надписів.
Маргарита и Мастер• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Выбор есть. Не Одессой единой, так сказать.
ТебеОноНадось
• 02 июля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
повірте, у плюсів немає. Хайпобренди з невміняємими цінами, де футболки по 2000 грн, я не вважаю ’вибір є’.
Тепличная• 02 июля 2024
ладно пусть еще надписи-но не стразами, ужасно и глупо...да и сами надписи, для тупых ,будут вам говорить,вон ’разъеб пошла
’
Маргарита и Мастер• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Та я сама 54 размера, и я вам говорю - есть выбор. В той же инсте полно разных футболок без этих пошлых стразиков. Люди на улице же в чем то ходят, не в этом же ужасе.
Юлия Галенко• 02 июля 2024
На такому страшидлі будь-що виглядатиме відразливо.
Окремо по футболці: сама по собі вона мені подобається (в сірому кольорі; білий не люблю), але напис специфічний. Я б таке не вдягла. Можливо, там є нормальні написи. А краще взагалі без них.
Тепличная• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
есть же однотонные футболки -без надписей, они намного стильней и красивей будут смотреться, даже в той же заре посмотреть
Мати тріля• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Стрази вже давно не модні і не стильні
это вам в Синсее рассказали?
Лика-прилипка• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
це продають в інсті по всій країні
Вперше бачу