из_под_тишка• 02 июля 2024

Чоловік віддав машину брату в безоплатне користування

Як би ви реагували?
Машину плануємо продавати, бо в перспективі потрібні гроші восени на ремонт. Чоловік віддав на літо брату машину мовляв нехай їздить, заберемо в кінці літа і продамо.
Хоча я не вірю, що її реально так швидко продати. І наполягаю, аби її вже продавати.
НеВРотик• 02 июля 2024
Ніяк, бо мій чоловік не зробив би подібного, не порадившись зі мною
Джага-джага• 02 июля 2024
Краще виставте на продаж зараз і подивіться на попит. Навіть на хороші варіанти. Зараз на авто черга не стоїть. Тільки перекупи збивають ціни
автор из_под_тишка • 02 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Я так само думаю. А він вважає, що вона вау і за тиждень продасть
Сиренькая• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Мій чоловік повністю і гарно забезпечує родину. Тож якби для нього так було важливо, я б нічого не сказала. Але у нас фінанси від одного авто, ролі не зіграють.
Джага-джага• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Тут не знаєш, що через місяць буде. Вмовляйте його не витрачати час. Бо пробіг і незначні (або значні) пошкодження авто від брата можуть добре збити ціну авто.
Престидижитатор• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ви на неї заробили, щоб на чомусь наполягати?
Цікавий писочок• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Скажите ему, что завтра эту машину брат поцарапает, или попадет в дтп, и продавать уже будет нечего. Но по ходу, право голоса в семье у вас нет.
Цикавенная• 02 июля 2024
Ваш муж лошара. Поздравляю.
Брат или убьет машину, или потом ее нужно будет ремонтировать, не факт что быстро ее потом вернёт. Перед продажей давать кому то машину - это треш.
Какие бы отношения не были.
Цикавенная• 02 июля 2024
А какая машина хоть?
Горня капучіно• 02 июля 2024
Ваш чоловік дибіл і лох. І жінку свою вважає пустим місцем
Баба Йога• 02 июля 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Вот я тоже так подумала, но не стала озвучивать.
Скорей всего автор не имеет никакого права голоса ( не ее имущество, не работает).
Поэтому даже не спрашивают(.
Не против• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Великий пробіг значно знизить ціну. Брат же не буде нею милуватись через вікно? Він за літо може добре набігати.
Цикавенная• 02 июля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Толку говорить? Автор не имеет права голоса в этой семье все равно. Видно что на жену мужу пофиг.
Цикавенная• 02 июля 2024
Ответ дляГорня капучіно
Таких дебилов к сожалению много. И таких братьев, которые этим пользуются тоже много.
Цикавенная• 02 июля 2024
Автор, помимо машины. Муж часто поступает в угоду своим родственникам, обойдя ваше мнение стороной?
А я кумедна• 02 июля 2024
Если муж на нее заработал, то понятно, почему ваше мнение побоку
автор из_под_тишка • 02 июля 2024
Ответ дляСиренькая
У нас в планах ремонт в новобуді, а це не звичайні повсякденні базові потреби. Ремонт самі не знаємо в скільки вкладемось, тай хочеться мати суму в запасі. А авто вартує 40-45 по ринку.
Тим більше ще, що в сімʼї транспорт є. І є на чому їздити. Це авто для наших потреб використовуватись не має.
Фух, буду сьогодні вести перемовини з чоловіком і його ідею з авто змінювати.
Кружите меня,кружите• 02 июля 2024
На продаж виставляти вже. Реально важко продати,якщо не за безцінь.
Цикавенная• 02 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
Дело не в заработал. Это надо быть полностью отбитым и без мозгов.
Это как продавать свадебное платье, но дать его перед этим 20ти подругам надеть. Потому что попросили)))
Примерно так выглядит.
автор из_под_тишка • 02 июля 2024
Ответ дляДжага-джага
Та на машині повне каско.. Того це робить свої плюси. А кататись брат планує суто по місту.
Джага-джага• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А що за модель авто?
Вообще не факт• 02 июля 2024
Я бы спокойно отреагировала, если брат нормальный и ответственный. Если бы моя сестра попросила машину тоже спокойно дала бы, но у нас очень хорошие и теплые отношения. Когда нам нужна была машина на несколько дней, а у нас ее не было сестра сама предложила взять ее машину, за что ей большое спасибо
автор из_под_тишка • 02 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую. Значить буду серйозно говорити і моя думка все таки більш правильна.
Цикавенная• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
А Вы сомневались в этом?)))
Джага-джага• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
В місті хіба не буває ДТП?
ЯниЯ• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
і що, що повне КАСКО? найменше ДТП знижує вартість авто моментально
автор из_под_тишка • 02 июля 2024
Ответ дляЦикавенная
А Вы сомневались в этом?)))
Так. Я продажем авто ніколи не займалась. Моє авто дійсно продалось за тиждень весною. Чоловік наполягає, що будь яке авто продати можна швидко і легко.
Я ж продажем діла не маю і то суто субʼєктивна думка.
А я кумедна• 02 июля 2024
Ответ дляЦикавенная
Примерно так выглядит.
Я с вами не согласна. Если б я заработала и купила ту машину, не спрашивала б ни разу у мужа, кому мне ее давать или нет
Джага-джага• 02 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
Якби сама, то комусь давати би точно не хотілося б.
ЯниЯ• 02 июля 2024
Ответ дляиз_под_тишка
а що, Вашою думкою хтось цікавиться? Судячи з теми, то ні