bdzolaya• 02 июля 2024

А чого це Вітя Орбан прискакав до Києва?Голубь міра?

Фашист путін прислав його
автор bdzolaya • 02 июля 2024
Пишуть,що просив Зе зупинити вогонь і на переговори.Він же так хвилюється за нас,ночами не спить..
Seehund• 02 июля 2024
С новым аккаунтом.)
vinika• 02 июля 2024
Исключительно в своих интересах, но и с легонца своим приездом плюнуть косвенно пуйлу в рожу
автор bdzolaya • 02 июля 2024
Ніколи не приїзжав і тут на тобі.
Ksu160576• 02 июля 2024
та да, з вованом пошептаться
Мимо_шла• 02 июля 2024
Действительно,зачем нам прекращать огонь и садиться за стол переговоров.
У нас же всё хорошо, мы побеждаем, добровольцы штурмуют тцк
Kot_v_meshke• 02 июля 2024
Уже обсуждали сегодня
Nathalie27• 02 июля 2024
Ответ дляvinika
І що, плюнув?
Вера• 02 июля 2024
Тому що Угорщина головує у Раді ЄС.
coch100• 02 июля 2024
Ответ дляNathalie27
І що, плюнув?
Ну зе пришлось жать ему руку.
mymoly• 02 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Ні, ви трохи помилились, тцк штурмують добровольців
Кайдашева дочка• 02 июля 2024
Я вообще не понимаю как мы закончим войну без переговоров?
Дана-Нирвана• 02 июля 2024
Я снова Шарпа процитирую:
’Припинення вогню могло б забезпечити прискорення темпу переговорів з росією, - Орбан Зеленському.
Це як в історії про дона Корлеоне. Коли він повчав сина Майкла: хто прийде перший з пропозицією перемовин – той і зрадник. У даному випадку – хто перший з наших «союзників» заговорить про припинення вогню - той найслабша ланка. Через того Путін намагатиметься схилити нас до миру. Точніше – до перемир´я. Точніше до капітуляції.
Саме для цього приїхав Орбан. Пішла стадія торгу.
Знаю, що багато з вас вже ні у що не вірить. Більшість не вірить у владу, дехто вже не вірить в обіцянки партнерів. А є такі, що зневірились і в ЗСУ. Бо тупо втомились, бо кругом зрада, бо стоїмо на місці, а ракети летять і летять.
На те і розрахунок. Саме тому і саме зараз приїхав Орбан. Бо у найближчі місяці у нас буде шанс. Як ми ним скористаємось - інше питання. Але те, що путін цього шансу боїться - факт.
Набагато менше цікавить, що привіз Орбан - з цим все плюс-мінус зрозуміло. Набагато більше цікавить, що йому відповів Зеленський. І найближчим часом ми це зрозуміємо.’
Natal_ka91• 02 июля 2024
Скоро дізнаємося. Думаю, питання Закарпаття задіяне точно
bibizyana• 02 июля 2024
Хочет Закарпатье отлохматить.
Мимо_шла• 02 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Хочет Закарпатье отлохматить.
Ну и как он себе это представляет?
SARA Abramovнa• 02 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Идите лесом,без йорничанья, вашего, обойдемся
Мимо_шла• 02 июля 2024
Ответ дляSARA Abramovнa
А что такое?
bibizyana• 02 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Ну и как он себе это представляет?
Вполне выполнимый план.
bibizyana• 02 июля 2024
Вообще в Закарпатье есть ощущение что ты не в Украине . Школы, люди ….никто не говорит на украинском толком 🤷‍♀️
Мимо_шла• 02 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Почему их не гнобят ’чому не державною’?
Life-game• 02 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Хочет Закарпатье отлохматить.
Тогда ему надо было войной на него заходить
Или мы типо с россией воюем за Донбасс
А Закарпатье пойдёт орбану ’в подарок’? Че у него? Юбилей???))))
bibizyana• 02 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вот и у меня вопрос. Школы на венгерском и все норм 🤷‍♀️а мы русско-язычные украинцы неверные 😂
bibizyana• 02 июля 2024
Ответ дляLife-game
Или мы типо с россией воюем за Донбасс
Ой…я уже не знаю что будет и кому что достанется. Но то , что интересы есть - нельзя не учитывать. И не зря он питунишке жопу на поворотах заносит. Видимо тот плешивый ему пол царства обещал
lilu1990• 02 июля 2024
Знач дали якусь хорошу дальнобійну зброю
Апель-синка• 02 июля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Переговоры на наших условиях и на условия паРаши -это две большие разницы. Или отдать имХерсон и Запорожье, бо бункерная плешивая моль так хочет?
lilu1990• 02 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Шо за кацапська брєдо іпсятіна?
Coffee is Love• 02 июля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так а що саме ви зараз хочете обговорювати?
В яку саме позу ставати після капітуляції чи що?
Natal_ka91• 02 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Шо за кацапська брєдо іпсятіна?
Попрошу без образ, шановна
Почитайте багато думок і що він недавно заявляв, не лише телемарафон
Ирина-bbd0• 02 июля 2024
Ответ дляCoffee is Love
Кайдашева дочка поклонница кацапии и таежного союза)))
Шо вона може хотіти обговорювати?)))