ГугелП@лАмался• 03 июля 2024

А як себе поводити із свекрухою бо вона каже що їй важко з городом

А я взагалі не хочу допомогати …
Вона жаліється шо спина болить.. а в мене вени на ногах відразу вилазять при важкій праці
І так вся синя нога(
Видящие_помогите• 03 июля 2024
Важко, то нехай не саджає. Можна поспівчувати, але не більше.
Борець за гаманець• 03 июля 2024
У наших друзей тоже родители ныли, тяжело, они наняли людей чтобы выкопать картошку, так родители взяли вторую посадку посадили. Вот нормальные люди? А их соседка выбрасывает закатку, чтобы банки освободить для следующей
Опля Картопля• 08 июля 2024
1. У неї є син
2. Той город її вибір - нічого не робіть і не беріть
Мизимец• 05 августа 2024
Якщо людині важко - значить вона не тримає город.
А не чекає, що за неї хтось те зробить.
Та прям багіня• 09 августа 2024
Ви разом живете? Чи недалеко? Я до своєї стараюсь не їхати просто будь-якими методами. Бо знаю що не пожаліє. Ще слухати її скарги. Я хворіла вона на це не зважала вимагала роботу з температурою 38 робити. Так що потім ні.